29 نفر آنلاین
آهنگ شهاب مظفری : الکل چشماتپس زمینه

شهاب مظفری : الکل چشمات

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از شهاب مظفری و هیروسان به نام الکل چشمات با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Shahab Mozaffari & Hirosan : Alcohole Cheshmat) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ الکل چشمات از شهاب مظفری با آهنگسازی و تنظیم آهنگ هیروسان منتشر شد. 

آهنگ روزبه بمانی : گلوله خوردنپس زمینه

روزبه بمانی : گلوله خوردن

دانلود آهنگ جدید و زیبا با صدای روزبه بمانی به نام گلوله خوردن با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Roozbeh Bemani : Goloole Khordan) همراه با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ گلوله خوردن از روزبه بمانی با آهنگسازی احسان نی زن و ترانه سرایی روزبه بمانی به تنظیم کنندگی سعید زمانی منتشر شد. 

آهنگ امو بند : ماه خوشگلمپس زمینه

امو بند : ماه خوشگلم

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از امو بند به نام ماه خوشگلم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Emo Band : Mahe Khoshgelam) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ ماه خوشگلم از امو باند با ترانه سرایی و ملودی آهنگ گروه امو و تهیه کنندگی رضا پناهی منتشر شد. 

آهنگ رستاک : بی عنوانپس زمینه

رستاک : بی عنوان

دانلود آهنگ جدید راک احساسی و زیبا از رستاک حلاج به نام بی عنوان با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Rastaak : Bi Onvan) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک.

آهنگ بی عنوان از رستاک با ترانه ای از میثم یوسفی و آهنگسازی بهنام جلیلیان با نوازندگی فیروز ویسانلو (گیتار) و هومن نامداری (کلارینت) و همایون نصیری (سازهای کوبه‌ای) به تنظیم موزیک نیکان منتشر شد. 

آهنگ مازیار فلاحی : آرزوپس زمینه

مازیار فلاحی : آرزو

دانلود آهنگ جدید و زیبا از مازیار فلاحی به نام آرزو با کیفیت 320 و متن آهنگ (Mazyar Fallahi : Arezoo) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ آرزو از مازیار فلاحی که با موضوع فیلم همسفر بهروز وثوقی همراه است، با ترانه و آهنگسازی مازیار فلاحی به تنظیم کنندگی نوید اسکندر و نوازندگی گیتار فیروز ویسانلو منتشر شد. 

آهنگ محسن لرستانی : رکبپس زمینه

محسن لرستانی : رکب

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا با صدای محسن لرستانی به نام رکب با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mohsen Lorestani : Rakab) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ رکب از محسن لرستانی با ترانه سرایی و آهنگسازی علی عباسی به تنظیم کنندگی مصطفی مومنی منتشر شد. 

آهنگ شایان جهانشاهی : چی اومد سر منپس زمینه

شایان جهانشاهی : چی اومد سر من

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از شایان جهانشاهی به نام چی اومد سر من با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Shayan Jahan Shahi : Chi Umad Sare Man) به همراه پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ چی اومد سر من از شایان جهانشاهی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ شایان جهانشاهی و ‎تنظيم موزیک، ميكس و مسترينگ مسعود جهانی منتشر شد.

آهنگ شهاب مظفری : حیرانپس زمینه

شهاب مظفری : حیران

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از شهاب مظفری و هیروسان به نام حیران با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Hirosan & Shahab Mozaffari : Heyran) به همراه پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ حیران سومین قطعه مشترک هیروسان و شهاب مظفری با آهنگسازی هیروسان و اجرای شهاب مظفری منتشر شد. 

آهنگ دانوش : فکر کردی بچمپس زمینه

دانوش : فکر کردی بچم

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا با صدای دانوش به نام فکر کردی بچم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Danoosh : Fekr Kardi Bacham) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

دانلود آهنگ فکر کردی بچه ام از دانوش با ترانه و آهنگسازی دانوش و تنظیم موزیک مسعود جهانی منتشر شد. 

آهنگ حامد حنیفی : انسان و جنگ (بیکلام)پس زمینه

حامد حنیفی : انسان و جنگ (بیکلام)

دانلود آهنگ بیکلام جدید و زیبا از حامد حنیفی به نام انسان و جنگ با کیفیت 320 (Hamed Hanifi : Human & War Instrumental) و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ بیکلام انسان و جنگ با نوازندگی پیانو، آهنگسازی، میکس و مسترینگ حامد حنیفی منتشر شد. 

آهنگ علیرضا قربانی : درخت گردوپس زمینه

علیرضا قربانی : درخت گردو

دانلود آهنگ جدید سنتی و زیبا از علیرضا قربانی به نام درخت گردو با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Alireza Ghorbani : Walnut Tree) همراه با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ درخت گردو از علیرضا قربانی با ترانه ای از روزبه بمانی و آهنگسازی حبیب خزایی فر منتشر شد ؛ این قطعه زیبا آهنگ تیتراژ فیلم درخت گردو میباشد. 

آهنگ محسن چاوشی : کجا بودی (خسوف)پس زمینه

محسن چاوشی : کجا بودی (خسوف)

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا با صدای محسن چاوشی به نام کجا بودی (خسوف) با کیفیت 320 اصلی و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ کجا بودی از محسن چاوشی با ترانه ای از حسین غیاثی و آهنگسازی چاوشی به تنظیم کنندگی اشکان عرب منتشر شد که این اثر زیبا آهنگ تیتراژ سریال خسوف میباشد.

آهنگ های جدید