66 نفر آنلاین

آهنگـــ های ویـژه و برگـزیده

تصویر اشوان : اگه میموندیپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از اشوان به نام اگه میموندی با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Ashvan : Age Mimoondi) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ اگه میموندی از اشوان با ترانه سرایی و آهنگسازی اشکان خدابنده و به تنظیم موزیکف میکس و مسترینگ علیرضا ریاضی با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

تصویر امیر رادان : حاشیهپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا با صدای امیر رادان به نام حاشیه با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Amir Radan : Hashiye) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ حاشیه از امیر رادان با ترانه سرایی و آهنگسازی امیر رادان به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ احسان احمدی منتشر شد. 

تصویر حامیم : قلب منیپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین احساسی جدید و بسیار زیبا از حامیم به نام قلب منی با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Haamim : Ghalbe Mani) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ قلب منی از حامیم با ترانه سرایی و آهنگسازی حامیم و نوازندگی کیان پورتراب به تنظیم موزیک علیرضا ریاضی با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

تصویر تواشیح اسماء الحسنی صوتی قدیمیدرخواستیپس زمینه

دانلود صوت تواشیح بسیار زیبا از نام های نیکوی خداوند به نام اسماء الحسنی صوتی کاری از حاج عباس سلیمی و دکتر محمد اصفهانی همراه با گروه تواشیح اهل بیت با کیفیت تقویت شده 320 و 128 عادی با متن تواشیح اسماء الحسنی و پخش صوتی برخط (پلیر آنلاین) در فاز تو موزیک. 

صوت اسماء الحسنی قدیمی که به صورت تواشیح برای ماه رمضان و قبل از افطار تهیه شده است در تلویزیون و شبکه های صدا و سیما از گذشته تا به امروز در ماه رمضان پخش شده است و جزئیاتی از نام خوانندگان آن ذکر نشده، قطعه شماره 11 یازده از آلبوم النور کاری از محمد اصفهانی و عباس سلیمی به همراهی گروه تواشیح اهل بیت است.

تصویر علی منتظری : چشمای توپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا با صدای علی منتظری به نام چشمای تو با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Ali Montazeri : Cheshmaye To) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ چشمای تو از علی منتظری با ترانه سرایی محمد مبارکی با آهنگسازی و تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ فتاح فتحی منتشر شد. 

تصویر یوسف زمانی : حبس ابدپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و بسیار زیبا از یوسف زمانی به نام حبس ابد با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Yousef Zamani : Habse Abad) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ حبس ابد از یوسف زمانی با ترانه سرایی و آهنگسازی یوسف زمانی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ امید نیکان منتشر شد. 

تصویر سامان جلیلی : خوشگلاپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و فوق العاده زیبا از سامان جلیلی به نام خوشگلا با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Saman Jalili : Khoshgela) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ خوشگلا از سامان جلیلی در سبک شیش و هشت کلاسیک (سنگین) با ترانه سرایی محمد مبارکی و آهنگسازی رضا آبزین به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ فتاح فتحی منتشر شد. 

تصویر مرصاد الف : پری دریاییپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین و احساسی جدید و زیبا از مرصاد الف به نام پری دریایی با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Mersad Alef : Pari Daryaei) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پری دریایی از مرصاد الف با ترانه سرایی و آهنگسازی مرصاد الف به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ احسان احمدی منتشر شد. 

تصویر مسعود صادقلو : مسکن (اجرای زنده)پس زمینه

دانلود نسخه جدید آهنگ شاد احساسی و زیبا از مسعود صادقلو به نام مسکن اجرای زنده کنسرت با کیفیت 320 و 128 و متن آهنگ (Masoud Sadeghloo : Mosaken Live Version in Concert) همراه با نسخه اصلی آهنگ و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

اجرای زنده آهنگ مسکن از مسعود صادقلو در کنسرت با ترانه سرایی و ملودی آهنگ نیما معین به تنظیم ورژن کنسرت موزیک توسط اشکان دباغ با میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. 

تصویر امید حاجیلی : همونیپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از امید حاجیلی به نام همونی با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Omid Hajili : Hamooni) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ همونی از امید حاجیلی با ترانه سرایی امید جامع و امید حاجیلی و آهنگسازی و تنظیم موزیک امید حاجیلی با نوازندگی گیتار الکتریک نیما رمضان به میکس و مسترینگ حمیدرضا مرادی منتشر شد. 

تصویر شکیب : ختم کلومپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از شکیب به نام ختم کلوم با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Shakib : Khatme Kaloom) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ ختم کلوم از شکیب با ترانه سرایی و ملودی شکیب به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ ناصر عباسی منتشر شد. 

تصویر حمید هیراد : هزار و یک شبپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و بسیار زیبا از حمید هیراد به نام هزار و یک شب با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Hamid Hiraad : Hezaro Yek Shab) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ هزار و یک شب از حمید هیراد با ترانه سرایی محمد مهدی سیار و آهنگسازی حمید هیراد به تنظیم موزیک رسول حسینی منتشر شد. 


آهنگـــ های جـدید