34 نفر آنلاین

آهنگ های ویژه فاز تو موزیک

تصویر و عکس مجید رضوی : پر میزنهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از مجید رضوی به نام پر میزنه با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Majid Razavi : Par Mizane) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پر میزنه از مجید رضوی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی توسط شرکت اکسیر نوین منتشر شد. 

تصویر و عکس امیر عظیمی : دلم تنگهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا با صدای امیر عظیمی به نام دلم تنگه با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Amir Azimi : Delam Tange) و پخش صوتی آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگ دلم تنگه از امیر عظیمی با ترانه سرایی میلاد موسوی و ملودی آهنگ امیر عظیمی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ بهنام میرزایی توسط شرکت ترانه شرقی منتشر شد. 

تصویر و عکس عرفان طهماسبی : بی منپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از عرفان طهماسبی به نام بی من با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Erfan Tahmasbi : Bi Man) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ بی من از عرفان طهماسبی با ترانه سرایی محمد سلطانی به آهنگسازی و تنظیم موزیک عرفان طهماسبی و حامد دهقانی با میکس و مسترینگ حمید حاتمی و به تهیه کنندگی حامد دهقانی منتشر شد. 

تصویر و عکس مسعود صادقلو : تو یه نفرپس زمینه

شنونده آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا با صدای مسعود صادقلو به نام تو یه نفر با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Masoud Sadeghloo : To Ye Nafar) و پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ تو یه نفر از مسعود صادقلو با ترانه سرایی و ملودی آهنگ اردلان و داوین به تنظیم موزیک و مسترینگ رضا سروش منتشر شد. 

تصویر و عکس رضایا : پروازپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از رضایا به نام پرواز با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Rezaya : Parvaz) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ پرواز از رضایا با ترانه سرایی و آهنگسازی رضایا به تنظیم موزیک سبحان اکبری و تهیه کنندگی میلاد ماهان راد توسط موسسه لیما منتشر شد. 

تصویر و عکس بیوگرافی مسیح و آرشپس زمینه

بیوگرافی مسیح و آرش دو برادر و خواننده مطرح و محبوب ایرانی را در فاز تو موزیک بخوانید. مسیح عدل پرور متولد 20 اردیبهشت سال 1368 ه.خ در تهران و آرش عدل پرور متولد 20 مرداد 1369 ه.خ در تهران است. مسیح و آرش در نوجوانی به خارج از کشور رفتند و تحصیلات موسیقی خود را در خارج ادامه دادند و به دلیل تفاوت سنی کمی که باهم داشتند بیشتر در کنار یکدیگر تحصیلات خود را در زمینه های مختلف آهنگسازی همچون تئوری موسیقی، ساز شناسی، هارمونی و ارکستراسیون به اتمام رسانده اند. 

تصویر و عکس فرزاد بهرامی : گل منپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از فرزاد بهرامی به نام گل من با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Farzad Bahrami : Gole Man) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ گل من از فرزاد بهرامی با ترانه سرایی حمید فریزند و آهنگسازی نویان افشار به تنظیم موزیک علی تیرداد و تهیه کنندگی حمید فریزند و کامیار امینی منتشر شد. 

تصویر و عکس The Nights : Kill For Me (بیکلام)پس زمینه

دانلود آهنگ خارجی الکترونیک،دنس بیکلام فوق العاده زیبا از The Nights به نام Kill For Me (برای من بکش) با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ کیل فور می Kill For Me از گروه The Nights به آهنگسازی و تهیه کنندگی Robert (Bobby) Campbell و Thomas Marland و Walter Flamenco با میکس موزیک از Dylan Martin و مسترینگ آهنگ توسط Darren Ziesing تحت لیبل Ultra Music در 27 آگوست 2021 میلادی منتشر شد. 

تصویر و عکس یوسف زمانی : رد تماسپس زمینه

شنونده آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا با صدای یوسف زمانی به نام رد تماس با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Yousef Zamani : Rade Tamas) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ رد تماس از یوسف زمانی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ یوسف زمانی به تنظیم موزیک و میکس و مسترینگ امید نیکان منتشر شد. 

تصویر و عکس گرشا رضایی : قصه برکه و ماهی (دلی)پس زمینه

دانلود آهنگ دلی جدید و زیبا از گرشا رضایی به نام قصه برکه و ماهی (دلی) با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Garsha Rezaei : Ghesseye Berke Va Mahi - Deli) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ قصه برکه و ماهی از گرشا رضایی به صورت کوتاه و با عنوان دلی منتشر شده است. 


آهنگ های جدید