64 نفر آنلاین

دانلود آهنگ با کیفیت 320 اصلی و متن آهنگ ها با پخش آنلاین، دانلود موزیک ایرانی، آهنگ جدید

آهنگ های جدید منتشر شده در فاز تو موزیک

Faz2Music
تصویر موزیک سیامک عباسی : پادشاهپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و فوق العاده زیبا از سیامک عباسی به نام پادشاه (به یاد واروژان هاخباندیان) با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Siamak Abbasi : Padeshah) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ پادشاه از سیامک عباسی با ترانه سرایی مشترک از  هنرجویان سیامک عباسی و آهنگسازی سیامک عباسی به تنظیم موزیک همایون آرام‌فر و میکس و مسترینگ آرش پاکزاد و به نوازندگی درامز توسط مسعود کیانی، ویلن یک توسط امین عطایی، دانیال جورابچی و بابک کوهستانی و ویلن دو توسط بهراد سوخکیان، آرش جامع و صبا علی‌محمدی و ویولا توسط کوشا صرافی‌گهر و مهدی منادی و همچنین ویلنسل ماکان خویی نژاد و گیتار نایلون امید آرتین و فلوت نوازی ناصر رحیمی منتشر گردید. 

تصویر موزیک علیرضا قربانی : مرا ببخشپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از علیرضا قربانی به نام مرا ببخش با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Alireza Ghorbani : Mara Bebakhsh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مرا ببخش از علیرضا قربانی با ترانه سرایی حسین غیاثی و آهنگسازی حسام ناصری به تنظیم موزیک حسام ناصری با میکس و مسترینگ آرش پاکزاد و تهیه کنندگی محسن خباز منتشر گردید. 

تصویر موزیک حمید عسکری : آدم عشقپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از حمید عسکری به نام آدم عشق با دو کیفیت 320 و 128 و متن آهنگ (Hamid Askari : Adame Eshgh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ آدم عشق از حمید عسکری با ترانه سرایی و آهنگسازی حمید عسکری به تنظیم موزیک علیرضا سام و میکس و مسترینگ محمد فلاحی و نوازندگی گیتار توسط علی پاشا منتشر گردید. 

تصویر موزیک آروین صمیمی : یدونه توپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از آروین صمیمی به نام یدونه تو با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Arvin Samimi : Yedoone To) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ یه دونه تو از آروین صمیمی با ترانه سرایی و آهنگسازی مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر گردید. 

تصویر موزیک سامان جلیلی : بخندپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از سامان جلیلی به نام بخند با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Saman jalili : Bekhand) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ بخند از سامان جلیلی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ سامان جلیلی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ میثم اکبری و نوازندگی گیتار و بازوکی توسط مجتبی تقی پور منتشر شد. 

تصویر موزیک مسعود صادقلو : مثل گلپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مسعود صادقلو به نام مثل گل با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Masoud Sadeghloo : Mesle Gol) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مثل گل از مسعود صادقلو با ترانه سرایی و ملودی آهنگ فرزام به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ علیمو و نوازندگی گیتار الکتریک ایمان توسلی منتشر گردید. 

تصویر موزیک پازل بند : حق دارهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از پازل بند به نام حق داره با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Puzzle Band : Hagh Dare) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ حق داره از پازل بند با ترانه سرایی و آهنگسازی بابک بابایی به نوازندگی امین مغانی و تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ پازل بند منتشر گردید. 

تصویر موزیک امین رستمی : با منیپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از امین رستمی به نام با منی با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Amin Rostami : Ba Mani) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ با منی از امین رستمی با ترانه سرایی مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی و تنظیم موزیک امین رستمی منتشر گردید. 

تصویر موزیک ناصر زینعلی : الماسپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از ناصر زینعلی به نام الماس با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Naser Zeynali : Almas) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ الماس از ناصر زینعلی با ترانه سرایی و آهنگسازی مهدی منافی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مجید ملوندی منتشر گردید. 

تصویر موزیک امیر چهارم : علی بی غمپس زمینه

دانلود آهنگ جدید غمگین و زیبا با صدای امیر چهارم به نام علی بی غم با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Amir Chaharom : Ali Bi Gham) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ علی بی غم از امیر چهارم با ترانه سرایی و ملودی آهنگ علی دیباج به تنظیم موزیک مشترک از علی یاسینی و 4 فینگر (4انگشت) با میکس و مسترینگ 4Finger منتشر شد. 

تصویر موزیک آصف آریا : داستانپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از آصف آریا به نام داستان با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Asef Aria : Dastan) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ داستان از آصف آریا با ترانه سرایی و ملودی آهنگ آصف آریا به تنظیم موزیک علی تیرداد و میکس و مسترینگ محمد فلاحی با نوازندگی گیتار آکوستیک توسط امیر دانایی منتشر گردید. 

تصویر موزیک رضا صادقی : نوافنپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و شنیدنی با صدای رضا صادقی به نام نوافن با کیفیت 320 و 128 به همراه متن آهنگ و ترانه (Reza Sadeghi : Novafen) با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ نوافن از رضا صادقی با ترانه سرایی مهدی ایوبی و آهنگسازی رضا صادقی به تنظیم موزیک میلاد اقدسی با میکس و مسترینگ فرید ایمانی، تصویربرداری محمد نامی و طراحی کاور از امین باقری منتشر گردید.