45 نفر آنلاین

آهنگ های ویژه


تصویر کاور شهاب رمضان : دلم تنگه براتپس زمینه

شهاب رمضان : دلم تنگه برات

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از شهاب رمضان به نام دلم تنگه برات با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Shahab Ramezan : Delam Tange Barat) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ دلم تنگه برات از شهاب رمضان با ترانه و ملودی آهنگ نیما معین به تنظیم کنندگی، میکس و مسترینگ علی بیات منتشر شد. 

تصویر کاور معین زد : چه حیفپس زمینه

معین زد : چه حیف

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از معین زد به نام چه حیف با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Moein Z : Che Heyf) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پخش و پلا از معین زد با ترانه سرایی فردی معین زندی و آهنگسازی مشترک با حامد دهقان به تنظیم کنندگی حامد دهقان منتشر شد. 

تصویر کاور میلاد بابایی : دیوونم کرد رفتپس زمینه

میلاد بابایی : دیوونم کرد رفت

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از میلاد بابایی به نام دیوونم کرد رفت با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Milad Babaei : Divoonam Kard Raft) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ دیوونم کرد بد از میلاد بابایی با ترانه ای از علی ایلیا و آهنگسازی میلاد بابایی به تنظیم کنندگی محمدرضا رهنما و نوازندگی گیتار الکتریک بهنام رهنما منتشر شد. 

تصویر کاور محمد علیزاده : خوش میگذرهپس زمینه

محمد علیزاده : خوش میگذره

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از محمد علیزاده به نام خوش میگذره با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mohammad Alizadeh : Khosh Migzare) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ خوش میگذره از محمد علیزاده با ترانه ای از مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی محمد علیزاده و حسن بابا به تنظیم موزیک حسن بابا محمودی منتشر شد. 

تصویر کاور زانیار : چراغای شهرپس زمینه

زانیار : چراغای شهر

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از زانیار خسروی به نام چراغای شهر با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Xaniar : Cheraghaye Shahr) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

تصویر کاور مجید رضوی : گرگ و میشپس زمینه

مجید رضوی : گرگ و میش

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از مجید رضوی به نام گرگ و میش با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Gorgo Mish) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ گرگ و میش با ترانه سرایی و آهنگ سازی مشترک از مجید رضوی و ارشا رادین و نوازندگی گیتار مجتبی تقی پور به میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر کاور مهدی احمدوند : ساحلپس زمینه

مهدی احمدوند : ساحل

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از مهدی احمدوند به نام ساحل با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mehdi Ahmadvand : Sahel) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

تصویر کاور مهدی مقدم : دختر جونپس زمینه

مهدی مقدم : دختر جون

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از مهدی مقدم به نام دختر جون با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mehdi Moghaddam : Dokhtar Joon) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ دختر جون از مهدی مقدم به تهیه کنندگی هادی برهان منتشر شد. 

تصویر کاور دایان : آسمون یه رنگهپس زمینه

دایان : آسمون یه رنگه

شنونده آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا از دایان به نام آسمون یه رنگه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Dayan : Asemoon Ye Range) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ آسمون یه رنگه از دایان با ترانه سرایی و آهنگسازی دانیال رمضانی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ هادی جولانی منتشر شد. 

تصویر کاور محسن چاوشی : پستچیپس زمینه

محسن چاوشی : پستچی

شنونده آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا از محسن چاوشی به نام پستچی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mohsen Chavoshi : Postchi) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ پستچی با ترانه سرایی امید روزبه و آهنگسازی چاوشی به تنظیم موزیک اشکان عرب و نوازندگی گیتار الکتریک عادل روح‌نواز، آکوستیک بهروز میرزایی، پن فلوت امیرحسین کیان‌پور و کیبورد رضا فوادیان با میکس مهدی کریمی منتشر شد.  این اثر زیبا آهنگ تیتراژ سریال عقرب عاشق می باشد. 

آهنگ های جدید