34 نفر آنلاین
امیر عباس گلاب : پاییز دلم با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از امیر عباس گلاب به نام پاییز دلم با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Amir Abbas Golab : Paeeze Delam) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پاییز دلم از امیرعباس گلاب با ترانه سرایی مشترک از مهدی ایوبی و امیرعباس گلاب و آهنگسازی امیر عباس گلاب به نوازندگی کیان دارات و تنظیم موزیک فرید مهاجرپور با میکس و مسترینگ معراج میرزایی منتشر گردید. 

محسن چاوشی : یه پاییز با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از محسن چاوشی به نام یه پاییز با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Mohsen Chavoshi : Ye Paeiz) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ یه پاییز از محسن چاوشی با ترانه‌سرایی امید روزبه و آهنگسازی محسن چاوشی به تنظیم موزیک رضا فوادیان و نوازندگی گیتار توسط بهروز میرزایی و با میکس و مسترینگ عابد بسطامی منتشر گردید. 

سامان جلیلی : خدایی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از سامان جلیلی به نام خدایی با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Saman Jalili : Khodaei) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ خدایی از سامان جلیلی با ترانه سرایی و آهنگسازی سامان جلیلی به تنظیم موزیک میثم اکبری و با تهیه کنندگی محمد قیامتی منتشر گردید. 

روزبه نعمت الهی : اگه به من بود با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از روزبه نعمت الهی به نام اگه به من بود با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Roozbeh Nematollahi : Age Be Man Bood) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ اگه به من بود از روزبه نعمت الهی با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم موزیک مشترک از معین مجد و روزبه نعمت الهی و با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر گردید. 

ناصر زینعلی : همسفر با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از ناصر زینعلی به نام همسفر با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Naser Zeynali : Hamsafar) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ همسفر از ناصر زینعلی با ترانه سرایی محمد مبارکی و به نوازندگی ساکسوفون مرسل وطنی و تنظیم موزیک مجید ملوندی منتشر گردید. 

راغب و حمید هیراد : بخند با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد و بسیار زیبا از حمید هیراد و راغب به نام بخند با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ragheb & Hamid Hiraad : Bekhand) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ بخند از راغب و حمید هیراد با ترانه سرایی آرش تقوی و آهنگسازی مشترک توسط ایمان یمینی و پیمان عدالت به تنظیم موزیک رسول حسینی و با میکس و مسترینگ میلاد اکبری منتشر گردید. 

اشوان : فکر من نباش با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از اشوان به نام فکر من نباش با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ashvan : Fekre Man Nabash) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ فکر من نباش از اشوان با ترانه سرایی و آهنگسازی اسوان به تنظیم موزیک فرزاد ماهان و با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر گردید. 

عماد طالب زاده : زرد با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از عماد طالب زاده به نام زرد با دو کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Emad Talebzadeh : Zard) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ زرد از عماد طالب زاده با ترانه‌سرایی و آهنگسازی محسن بیات و عماد طالب‌زاده به تنظیم موزیک سهیل شمس و نوازندگی ویولن توسط پیام طونی و عود از امیرمهدی مقدم با میکس و مسترینگ هادی جولانی منتشر گردید. 

علی زند وکیلی : چه زیبایی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از علی زند وکیلی به نام چه زیبایی با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ali Zand Vakili : Che Zibaei) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ چه زیبایی از علی زند وکیلی با ترانه سرایی حسین غیاثی و آهنگسازی محمد زندوکیلی به نوازندگی کرنا توسط شاهرخ پیمانی و گیتار الکتریک از هیراد نیک نام و با میکس و مسترینگ فرید ایمانی به تنظیم موزیک مهدی ابراهیمی منتشر گردید. 

حجت اشرف زاده : صدای تو با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از حجت اشرف زاده به نام صدای تو با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Hojat Ashrafzadeh : Sedaye To) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ صدای تو از حجت اشرف زاده با ترانه سرایی احمد امیر خلیلی و ملودی آهنگ حجت اشرف زاده به نوارندگی گیتار توسط مهدی خضری و کلارینت از ژیوان وفاخواه با میکس و مسترینگ کمال صداقت منتشر گردید. 

امیر عظیمی : ممنونم با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا با صدای امیر عظیمی به نام ممنونم با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Amir Azimi : Mamnoonam) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ ممنونم از امیر عظیمی با ترانه سرایی ابیرام و آهنگسازی مشترک از ابیرام و امیر عظیمی به تنظیم موزیک بهزاد عبدالهی و با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

گرشا رضایی : آخه من با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و زیبا از گرشا رضایی به نام آخه من با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Garsha Rezaei : Akhe Man) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ آخه من از گرشا رضایی با ترانه سرایی بابک صحرایی و آهنگسازی و تنظیم موزیک گرشا رضایی از آلبوم یه روز منتشر گردید.