171 نفر آنلاین

صفحه آرشیو محسن یگانه در فاز تو موزیک

تصویر موزیک محسن یگانه : دل تنها (هنوز ورژن جدید)پس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا با صدای محسن یگانه به نام ای دل تنها با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Mohsen Yeganeh : Dele Tanha) همراه با پخش صوتی برخط در فاز تو موزیک. 

آهنگ دل تنها از محسن یگانه با ترانه سرایی و آهنگسازی محسن یگانه به تنظیم موزیک محمد آبائی‎ و با میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر گردیده است. این خنیای زیبا بازخوانی تازه تری از آهنگ قدیمی و زیبای محسن یگانه به نام هنوز می باشد که از آن میتوان به عنوان ورژن جدید آهنگ هنوز نام برد. 

تصویر موزیک محسن یگانه : زندگیم سوختپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از محسن یگانه به نام زندگیم سوخت با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Mohsen Yeganeh : Zendegim Sookht) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ زندگیم سوخت از محسن یگانه با ترانه سرایی و ملودی آهنگ محسن یگانه به تنظیم موزیک احسان یزدانی و نوازندگی شالیمو توسط محمد زرنوش و گیتار به دست امید آرتین با میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. 

تصویر موزیک محسن یگانه : ندارمتپس زمینه

شنونده آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از محسن یگانه به نام ندارمت با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mohsen Yeganeh : Nadaramet) همراه با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ بخوام نخوام ندارمت از محسن یگانه با ترانه و ملودی محسن یگانه به تنظیم علیرضا ریاضی و میکس و مسترینگ آرش پاکزاد پس از یکسال سکوت از این هنرمند منتشر شد. 

تصویر موزیک عایشه گل : سوز وردیمپس زمینه

بازخوانی جدید و بسیار زیبا از آهنگ محبوب و فوق العاده زیبای محسن یگانه به نام بهت قول میدم (ورژن ترکی) با صدای خواننده ترک و بازیگر فیلم ایرانی مطرب عایشه گل جوشکن به نام سوز وردیم با کیفیت320 و متن ترانه آهنگ همراه با ترجمه فارسی و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ سوز وردیم (بهت قول میدم) از عایشه گل جوشکون با آهنگسازی و تنظیم محسن یگانه منتشر شده است و یک همکاری بین دو هنرمند از دو کشور مختلف میباشد که این همکاری ها باعث افتخار ایرانی هاست. 

تصویر موزیک محسن یگانه : خودخواهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از محسن یگانه به نام خودخواه با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

ترانه سرا و آهنگساز : محسن یگانه ؛ تنظیم آهنگ : شهاب اکبری ؛ میکس و مسترینگ : آرش پاکزاد

تصویر موزیک محسن یگانه : موهاتپس زمینه

دانلود تک آهنگ جدید غمگین و بسیار زیبا از محسن یگانه به نام موهات با کیفیت 320 با متن آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک

آهنگساز و تنظیم آهنگ : محسن یگانه ، میکس و مسترینگ : آرش پاکزاد

تصویر موزیک محسن یگانه : دیرهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید غمگین و بسیار زیبا از محسن یگانه به نام دیره با کیفیت 320 / ترانه سرا و ملودی : محسن یگانه / تنظیم آهنگ : محمد عبائی / میکس و مسترینگ : آرش پاکزاد / همراه با متن آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک منتشر شد.

تصویر موزیک محسن یگانه : دریابمپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از محسن یگانه به نام دریابم با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Mohsen Yeganeh : Daryaabam) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ دریابم از محسن یگانه با ترانه سرایی و آهنگسازی محسن یگانه، میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. 

تصویر موزیک محسن یگانه : دیوار (ورژن جدید)پس زمینه

دانلود نسخه جدید آهنگ احساسی و بسیار زیبا از محسن یگانه به نام دیوار ورژن 2 با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Mohsen Yeganeh : Divaar New Version) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

ورژن جدید آهنگ دیوار از محسن یگانه با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم موزیک محسن یگانه به میکس و مسترینگ آرش پاکزاد و نوازندگی ویولن محمدرضا زارعی و گیتار توسط امید آرتین منتشر شد. 

تصویر موزیک محسن یگانه : فکر توپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و بسیار زیبا از محسن یگانه به نام فکر تو با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Mohsen Yeganeh : Fekre To) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ فکر تو از محسن یگانه با ترانه سرایی و آهنگسازی محسن یگانه و نوازندگی ویولن امید آرتین و فلوت کوئنا آرمین قیطاسی با میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. 

تصویر موزیک ریمیکس محسن یگانه : وابستگیپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید شاد (تریبال) از محسن یگانه به نام وابستگی با کیفیت 320 همراه با متن ترانه اهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک

تصویر موزیک محسن یگانه : عبورپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از محسن یگانه به نام عبور با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

میکس و مسترینگ : آرش پاکزاد ؛ آهنگسازی و تنظیم موزیک : محسن یگانه