136 نفر آنلاین

صفحه آرشیو نیما وان تایم در فاز تو موزیک

تصویر موزیک نیما وانتایم : برو جلوپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از نیما وانتایم (Nima Onetime) به نام برو جلو با کیفیت 320 و متن تکست اهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

آهنگساز : چوکی بیتس (آهنگساز بلژیکی) ، تکست ترانه و تنظیم آهنگ : نیما وان تایم ؛ پخش اختصاصی

تصویر موزیک نیما وان تایم : بازیگرپس زمینه

دانلود آهنگ گفت آواز (رپ) جدید و فوق العاده زیبا از نیما وان تایم به نام بازیگر با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ (Nima Onetime : Bazigar) با پخش آنلاین صوتی، انحصارا در فاز تو موزیک. 

آهنگ بازیگر از نیما وانتایم با متن سرایی (تکست)، آهنگسازی، میکس و مسترینگ نیما وان تایم با صدابرداری سعید ایلیا (ایلیا رکورد) منتشر شد. 

تصویر موزیک نیما وان تایم : سقوطپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا از نیما وان تایم به نام سقوط با کیفیت 320  و 128 همراه با متن تکست آهنگ (Nima OneTime : Soghoot) و پخش آنلاین صوتی به صورت انحصاری در فاز تو موزیک. 

آهنگ سقوط از نیما وانتایم با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم آهنگ نیما وان تایم منتشر شد. 

تصویر موزیک پادکست باد و بارون شماره 11پس زمینه

دانلود پادکست جدید شاد و فوق العاده زیبای باد و بارون شماره 11 با کیفیت 320 بهمراه پخش آنلاین پادکست در فاز دوم موزیک منتشر شد. 

تنظیم شده توسط : نیما وان تایم ؛ اسپانسر و برنامه ریز : فاز تو موزیک ؛ این شماره شامل آهنگ های شاد ایرانی هم ضرب (تمپوریت 120) با مدت زمان 28 دقیقه می باشد. 

تصویر موزیک آلبوم نیما وان تایم : دلنوشتپس زمینه

دانلود آلبوم کوتاه جدید و فوق العاده زیبا از نیما وان تایم به نام دلنوشت با کیفیت 320 یکجا زیپ و تک ترک بصورت انحصاری در فاز تو موزیک. 

میکس و مسترینگ : نیما وان‌تایم ، ضبط : استودیو هنر ؛ این آلبوم شامل سه ترک  آهنگ با نام دلنوشت، رفتنی شدی، میام از هرطرف می باشد. 

تصویر موزیک نیما وان تایم : دلنوشتپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از نیما وان تایم به نام دلنوشت با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ (Nima OneTime : Delnevesht) با پخش آنلاین انحصاری از فاز تو موزیک بشنوید و دریافت کنید. 

آهنگ دلنوشت از نیما وانتایم با متن سرایی (تکست) و تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ نیما وان تایم با صدابرداری استودیو هنر برتر منتشر شد. 

تصویر موزیک نیما وان تایم : ابهامپس زمینه

بازپخش دانلود آهنگ گفت آواز بسیار زیبا با صدای نیما وان تایم و مسیح و ژوپیتر به نام ابهام با کیفیت 320 و پخش آنلاین آهنگ انحصاری در فاز تو موزیک بشنوید.

این آهنگ یک همکاری قدیمی بین شیراز و تهران میباشد (آرشیو سایت) ؛ ضبط : استودیو رهگذر ؛ میکس و مسترینگ : امیدوار ؛ 

تصویر موزیک نیما وان تایم : رفتنی شدیپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا با صدای نیما وان تایم به نام رفتنی شدی با کیفیت 320 (Nima Onetime : Raftani Shodi) بهمراه پخش آنلاین انحصاری در فاز تو موزیک. 

از آلبوم کوتاه دلنوشت با میکس و مسترینگ نیما وانتایم منتشر شد.

تصویر موزیک نیما وان تایم و عادل اصل : حرف دلمپس زمینه

دانلود آهنگ گفت آواز احساسی و فوق العاده زیبا از نیما وان‌تایم و عادل اورجینال به نام حرف دلم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Nima OneTime ft. Adel Original : Harfe Delam) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ حرف دلم از نیما وانتایم و عادل اصل با ترانه سرایی و تکست نیما وانتایم به میکس و مسترینگ نوید رهگذر منتشر شد. 

تصویر موزیک نیما وان‌تایم و سینا : دیگه نمیتونمپس زمینه

دانلود آهنگ گفت آواز و پاپ احساسی و فوق العاده زیبا با صدای نیما وان تایم و سینا (ایران پژواک) به نام دیگه نمیتونم با کیفیت 320 و متن آهنگ (Nima OneTime & Sina : Dige Nemitonam) به صورت انحصاری با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ دیگه نمیتونم از سینا و نیما وانتایم با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مشترک از نیما و سینا با صدابرداری استودیو هنر برتر و میکس و مسترینگ مصطفی رحیم زاده منتشر شد. 

تصویر موزیک نیما وانتایم : تازه اول کاریمپس زمینه

دانلود تک آهنگ رپ جدید و بسیار زیبا از نیما وان تایم و هومن جرجیس (Nima Onetime ft. JerJies) به نام تازه اول کاریم با کیفیت 128 و پخش آنلاین ویژه و اختصاصیدر فاز تو موزیک

ضبط : نایت رکورد ، میکس و مسترینگ : نیما وان تایم

تصویر موزیک نیما وان‌تایم : من دوست دارمآرشیوپس زمینه

دانلود آهنگ گفت آواز احساسی و فوق العاده زیبا از نیما وان تایم و ژوپیتر به نام من دوست دارم با کیفیت 320 و 128 همراه با متن تکست آهنگ (Nima Onetime Ft. Jupiter : Man Doset Daram) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ من دوست دارم از نیما وانتایم با ترانه سرایی نیما وان تایم و میکس و مسترینگ نوید رهگذر در سال 1390 هجری خورشیدی منتشر شده است.