150 نفر آنلاین

آهنگ های ویژه


تصویر کاور سینا ساعی : 4 4 1پس زمینه

سینا ساعی : 4 4 1

دانلود اجرای زنده جدید و فوق العاده زیبا از سینا ساعی به نام چهار چهار یک 4-4-1 به صورت صوتی با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ (Sina Sae : 4 4 1 FreeStyle) همراه با ویدیو اصلی در فرمت Mp4 با دو کیفیت 720p و 480p همراه با پخش آنلاین ویدیو و صوت در فاز تو موزیک. 

فری استایل 4 4 1 از سینا ساعی که با اسپانسری لبنیات کالین همراه است ابتدا در اینستاگرام منتشر گردید. با توجه و احترام به حقوق مادی و معنوی آثار، این اجرا با تاخیر در فاز تو موزیک منتشر میشود. 

تصویر کاور سینا ساعی : فری‌استایل طولانیپس زمینه

سینا ساعی : فری‌استایل طولانی

دانلود اجرای زنده جدید و فوق العاده زیبا از سینا ساعی به نام فری استایل طولانی به صورت صوتی با کیفیت 320 و به همراه ویدیو در دو کیفیت 480 و 720 با پخش آنلاین و متن ترانه + نسخه اصلی آهنگ در فاز تو موزیک. 

فری استایل سینا ساعی طولانی اوایل مردادماه 1400 به صورت ویدیو در یوتیوب رسمی خواننده منتشر شد. فاز تو موزیک با احترام به حقوق مادی و معنوی (کپی رایت) این اثر و ویدیوی آن را با تاخیر منتشر می کند.

تصویر کاور سینا ساعی : یعنی کوپس زمینه

سینا ساعی : یعنی کو

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا از سینا ساعی به نام یعنی کو ؟ (Sina Saei : Yani Koo) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین صوت در فاز تو موزیک.

تصویر کاور سینا ساعی : چی ارائه کردیمپس زمینه

سینا ساعی : چی ارائه کردیم

دانلود آهنگ گفتآواز جدید و بسیار از سینا ساعی به نام چی ارایه کردیم (Sina Saei : Chi Erae Kardim) با متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگساز : سینا ساعی ؛ پیش تر سینا ساعی این اثر را در لایو اینستاگرام خود اجرا کرده بود، به دلیل حمایت از خواننده و احترام به قانون کپی رایت این آهنگ با تاخیر در فازتوموزیک منتشر شد.

تصویر کاور کچی بیتز و مهراد هیدن : بورلسپس زمینه

کچی بیتز و مهراد هیدن : بورلس

دانلود آهنگ جدید گفت آواز بسیار زیبا از (خشایار SRکچی بیتز و مهراد هیدن به نام بورلس (Catchybeatz ft Mehrad Hidden : Bowrelas) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

این تک آهنگ زیبا از آلبوم جدید خشایار اس آر بنام اتصالی میباشد که این آلبوم (اتصالی) فروش خود را به اتمام رسانده و بر اساس قوانین کپی رایت (نشر آثار) با تاخیر در فازتوموزیک منتشر شده است.

تصویر کاور سینا ساعی : نمیبینم اینوراپس زمینه

سینا ساعی : نمیبینم اینورا

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از سینا ساعی به نام نمیبینم اینورا (Sina Sae : Nemibinam Invara) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

تصویر کاور ساعی : چی ارائه کردیم (اجرای زنده)پس زمینه

ساعی : چی ارائه کردیم (اجرای زنده)

دانلود اجرای زنده (فری استایل) جدید و زیبا از سینا ساعی به نام چی ارائه کردیم (Sina Sae : Chi Erae Kardim FreeStyle) با کیفیت 320 اصلی و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

این اجرا بصورت فایل صوتی با کیفیت 320 برگرفته از ویدیویی در صفحه رسمی اینستاگرام خواننده سینا ساعی میباشد. و متن تکست آن با مضمون اعتراضی به مسیر و محتویات رپ فارس (گفت آواز) انتقاد و اعتراض می کند. 

تصویر کاور کچی بیتز : دا دا داپس زمینه

کچی بیتز : دا دا دا

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از کچی بیتز به نام دا دا دا (CatchyBeatz : Da Da Da) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

کچی بیت نام مستعار جدید خشایار SR میباشد که به تازگی پروژه های آهنگسازی زیادی همانند بتل های مختلف را اجرا میکند. 

تصویر کاور سینا ساعی : شیرینی ترخیصیپس زمینه

سینا ساعی : شیرینی ترخیصی

دانلود آهنگ جدید زیبا و متفاوت از سینا ساعی (Sina Sae) به نام شیرینی ترخیصی سربازی (Shirini Tarkhisi) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

آهنگ ساز و تنظیم آهنگ : شروین رادفر ؛ تکست ترانه : سینا ساعی

تصویر کاور خشایار SR و به : بابا میدونهپس زمینه

خشایار SR و به : بابا میدونه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از خشایار SR (تیک تاک) و به (BEH) به نام بابا میدونه (Khashayar SR & Beh : Baba Midoone) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ به همراه پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگساز و تهیه کننده : پاپا (خشایار اس آر) ؛

تصویر کاور سینا ساعی : هم تیمیپس زمینه

سینا ساعی : هم تیمی

دانلود آهنگ جدید حماسی و بسیار زیبا از سینا ساعی به نام هم تیمی (تیم ملی فوتبال ایران) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ (Sina Saei : Teammate) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

تصویر کاور سینا ساعی : فصل اولپس زمینه

سینا ساعی : فصل اول

دانلود آهنگ اجرای زنده (فری استایل) با صدای سینا ساعی تیک تاک (Sina Saei) به نام فصل اول (Fasle Aval) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

ضربآهنگ (بیت) : گره (Gereh) ؛ تنظیم آهنگ : شروین رادفر

آهنگ های جدید

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد