90 نفر آنلاین
آهنگ سینا ساعی : چی ارائه کردیمپس زمینه

سینا ساعی : چی ارائه کردیم

دانلود آهنگ گفتآواز جدید و بسیار از سینا ساعی به نام چی ارایه کردیم (Sina Saei : Chi Erae Kardim) با متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگساز : سینا ساعی ؛ پیش تر سینا ساعی این اثر را در لایو اینستاگرام خود اجرا کرده بود، به دلیل حمایت از خواننده و احترام به قانون کپی رایت این آهنگ با تاخیر در فازتوموزیک منتشر شد.

آهنگ کچی بیتز و مهراد هیدن : بورلسپس زمینه

کچی بیتز و مهراد هیدن : بورلس

دانلود آهنگ جدید گفت آواز بسیار زیبا از (خشایار SRکچی بیتز و مهراد هیدن به نام بورلس (Catchybeatz ft Mehrad Hidden : Bowrelas) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

این تک آهنگ زیبا از آلبوم جدید خشایار اس آر بنام اتصالی میباشد که این آلبوم (اتصالی) فروش خود را به اتمام رسانده و بر اساس قوانین کپی رایت (نشر آثار) با تاخیر در فازتوموزیک منتشر شده است.

آهنگ ساعی : چی ارائه کردیم (اجرای زنده)پس زمینه

ساعی : چی ارائه کردیم (اجرای زنده)

دانلود اجرای زنده (فری استایل) جدید و زیبا از سینا ساعی به نام چی ارائه کردیم (Sina Sae : Chi Erae Kardim FreeStyle) با کیفیت 320 اصلی و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

این اجرا بصورت فایل صوتی با کیفیت 320 برگرفته از ویدیویی در صفحه رسمی اینستاگرام خواننده سینا ساعی میباشد. و متن تکست آن با مضمون اعتراضی به مسیر و محتویات رپ فارس (گفت آواز) انتقاد و اعتراض می کند. 

آهنگ کچی بیتز : دا دا داپس زمینه

کچی بیتز : دا دا دا

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از کچی بیتز به نام دا دا دا (CatchyBeatz : Da Da Da) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

کچی بیت نام مستعار جدید خشایار SR میباشد که به تازگی پروژه های آهنگسازی زیادی همانند بتل های مختلف را اجرا میکند. 

آهنگ سینا ساعی : شیرینی ترخیصیپس زمینه

سینا ساعی : شیرینی ترخیصی

دانلود آهنگ جدید زیبا و متفاوت از سینا ساعی (Sina Sae) به نام شیرینی ترخیصی سربازی (Shirini Tarkhisi) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

آهنگ ساز و تنظیم آهنگ : شروین رادفر ؛ تکست ترانه : سینا ساعی

آهنگ خشایار SR و به : بابا میدونهپس زمینه

خشایار SR و به : بابا میدونه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از خشایار SR (تیک تاک) و به (BEH) به نام بابا میدونه (Khashayar SR & Beh : Baba Midoone) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ به همراه پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگساز و تهیه کننده : پاپا (خشایار اس آر) ؛

آهنگ سینا ساعی : فصل اولپس زمینه

سینا ساعی : فصل اول

دانلود آهنگ اجرای زنده (فری استایل) با صدای سینا ساعی تیک تاک (Sina Saei) به نام فصل اول (Fasle Aval) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

ضربآهنگ (بیت) : گره (Gereh) ؛ تنظیم آهنگ : شروین رادفر

آهنگ تیک تاک و اکیپ : چکه چکهپس زمینه

تیک تاک و اکیپ : چکه چکه

دانلود آهنگ گفت آواز جدید و زیبا منتشر شده از گروه تیک تاک و اکیپ به نام چکه چکه / ضربآهنگ و تنظیم : خشایار اس آر تیک تاک / با کیفیت 320 بهمراه تکست ترانه و پخش آنلاین در فاز دوم موزیک منتشر شد.

آهنگ تیک تاک : دیگه نمیبینه منوپس زمینه

تیک تاک : دیگه نمیبینه منو

دانلود آهنگ گفت آواز جدید و بسیار زیبا با صدای گروه تیک تاک به نام دیگه نمیبینه منو با کیفیت 320 / ضربآهنگ : سینا مافی / تنظیم آهنگ : خشایار اس آر / بهمراه تکست ترانه و پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک قرار گرفت.

آهنگ های جدید