32 نفر آنلاین

صفحه آرشیو ماکان بند در فاز تو موزیک

موزیک ماکان بند : امشب با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ عمگین جدید و زیبا از ماکان بند با صدای امیر مقاره و رهام هادیان به نام امشب با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Macan Band : Emshab) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ امشب از ماکان بند با ترانه سرایی و آهنگسازی طاها یوسفی و نوازندگی گیتار مهدی خضری به تنظیم موزیک رضا سروش منتشر گردید. 

موزیک ماکان بند : نردبون با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از ماکان بند به نام نردبون با دو کیفیت 320 اصلی و 128 عادی همراه با متن آهنگ و ترانه (Macan Band - Amir Maghare : Nardeboon) با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ نردبون از ماکان بند با صدای امیر مقاره با ترانه سرایی و آهنگسازی امیر مقاره از ماکان باند منتشر شد. 

موزیک ماکان بند : خوش به حال خودم با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از ماکان بند به نام خوش به حال خودم با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Macan Band : Khosh Be Hale Khodam) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ خوش به حال خودم از ماکان بند با ترانه سرایی و آهنگسازی طاها یوسفی به تنظیم موزیک امیرمیلاد نیکزاد با نوازندگی پرکاشن توسط مهران فرشباف و گیتار توسط علی رز به میکس و مسترینگ آریوسام منتشر شد. 

موزیک ماکان بند : قصه من با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از ماکان بند به نام قصه من با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Macan Band : Gheseye Man) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ قصه من از ماکان بند با صدای امیر مقاره و رهام هادیان به تنظیم موزیک امیرمیلاد نیکزاد توسط شرکت آوازی نو منتشر شد. 

موزیک ماکان بند : نارنجی با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از گروه ماکان بند با صدای امیر مقاره به نام نارنجی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Macan Band : Narenji) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ نارنجی از ماکان بند با ترانه سرایی امیر مقاره و تنظیم موزیک امیرمیلاد نیکزاد و حسین غمگین به میکس و مسترینگ حسین غمگین با نوازندگی گیتار هیراد نیکنام و ویولن مهیار غضنفری منتشر شد. 

موزیک ماکان بند : سادگیات با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از گروه دو نفری ماکان بند به نام سادگیات با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Macan Band : Sadegiyat) همراه با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ جذابی توو سادگیات از ماکان بند به عنوان قطعه شماره 11 از آلبوم نقاشی امیر مقاره و رهام هادیان منتشر شد. 

موزیک ماکان بند : بی تقلب با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از ماکان بند به نام بی تقلب با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Macan Band : Bi Taghalob) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بی تقلب حال من خوبه با تو از ماکان باند به عنوان دومین قطعه از آلبوم نقاشی منتشر شد. 

موزیک ماکان بند : آسه آسه با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از ماکان بند به نام آسه آسه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Macan Band : Asse Asse) همراه با پخش صوتی آنلاین در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ آسه آسه دل میبری ساده دل از ما با صدای ماکان باند اولین قطعه از آلبوم نقاشی منتشر شد. 

موزیک ماکان بند : من دلم تنگه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از ماکان بند به نام من دلم تنگه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Macan Band : Man Delam Tange) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ من دلم تنگه از ماکان بند با ترانه ای از ماکان بند به آهنگسازی و تنظیم کنندگی حامد برادران و آرش نوایی منتشر شد. 

موزیک ماکان بند : حیف با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از امیر مقاره ماکان بند به نام حیف (Macan Band : Heyf) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک حیف از ماکان بند آهنگ تیتراژ سریال جزیره با بازی و صدای امیر مقاره به صورت گیتار آکوستیک منتشر شد. 

موزیک ماکان بند : یه نمه خنده با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از ماکان بند به نام یه نمه خنده با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Macan Band : Ye Name Khande) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ یه نمه خنده از ماکان بند با ترانه و ملودی امیر مقاره و رهام هادیان با تنظیم آهنگ میلاد اکبری و میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

موزیک ماکان بند : به جون تو با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و زیبا از ماکان بند به نام به جون تو با کیفیت 320 (Macan Band : Bejoone To) و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگساز : ماکان بند ؛ تنظیم اهنگ : امیر میلاد نیکزاد و میلاد اکبری ؛ میکس و مسترینگ : فرجاد تقوی