66 نفر آنلاین

صفحه آرشیو هوروش بند در فاز تو موزیک

هوروش بند : با تو قشنگه با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از هوروش بند به نام با تو قشنگه با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Hoorosh Band : BaTo Ghashangeh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ با تو قشنگه از هوروش بند با ترانه سرایی و آهنگسازی مشترک از مهدی دارابی و آصف آریا به تنظیم موزیک مشترک از مسعود جهانی و رض بیت با میکس و مسترینگ حمیدرضا هادی در فاز تو موزیک منتشر شد. 

هوروش بند : آدم دلتنگ با متن آهنگپس زمینه

شنونده تک آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا با صدای هوروش بند به نام آدم دلتنگ با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Hoorosh : Adame Deltang) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ آدم دلتنگ از هوروش بند با صدای مهدی دارابی و ترانه سرایی مشترک از آصف آریا، مهدی دارابی و شاهین شیخی و آهنگسازی مهدی دارابی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

هوروش بند : دیشب پریشب با متن آهنگپس زمینه

شنونده آهنگ شاد جدید و فوق العاده زیبا از هوروش بند به نام دیشب پریشب با کیفیت 320 و متن آهنگ (Hoorosh : Dishab Parishab) همراه با پخش صوتی آنلاین در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ دیشب پریشب تو محل با صدای مهدی دارابی (هوروش باند) با ترانه ای از مهدی دارابی و آبتین حسینی و آهنگسازی میلاد ترابی به تنظیم کنندگی حسن بابا محمودی منتشر شد. 

هوروش بند : زیر بارونا گمم با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا از هوروش بند به نام زیر بارونا گمم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Hoorosh Band : Zire Baroona Gomam) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

موزیک زیر بارونا گمم با صدای مهدی دارابی با ترانه و آهنگسازی مهدی دارابی و شاهین شیخی به تنظیم کنندگی و مسترینگ علی تیرداد منتشر شد. 

هوروش بند : تو مثل دریایی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا منتشر شده از هوروش بند به نام تو مثل دریایی (Hoorosh Band : To Mese Daryai) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

هوروش بند : نبین الان خستم با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از هوروش بند (Hoorosh Band) به نام نبین الان خستم (Nabin Alan Khastam) با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک .

خواننده : مهدی دارابی ؛ تنظیم‌ موزیک و مسترینگ : علی تیرداد ؛ ترانه سرا و آهنگ ساز : شاهین شیخی ؛ مدیر تولید : حمید فریزند

هوروش بند : مثل ماهی با متن آهنگپس زمینه

دانلود تک آهنگ جدید و بسیار زیبا از هوروش بند به نام مثل ماهی (Hoorosh Band : Mesle Mahi) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

خواننده : مهدی دارابی ؛ ترانه سرا و ملودی : شاهین شیخی ؛ تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ : علی تیرداد ؛ مدیر تولید : حمید فریزند

هوروش بند : چه حالی میشی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از هوروش بند به نام چه حالی میشی (Hoorosh Band : Che Hali Mishi) با کیفیت 320 و متن آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

خواننده : مهدی دارابی ؛ ترانه سرا و ملودی : شاهین شیخی ؛ تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ : علی تیرداد ؛ مدیر تولید : حمید فریزند

هوروش بند : شبای نیلوفری با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از هوروش بند به نام شبهای نیلوفری (Hoorosh Band : Shabhaye Niloofari) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

خواننده : مهدی دارابی ؛ ترانه سرا : مریم زاهدی ؛ آهنگسازی : منصور فرهادیان ؛ تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ : علی بیات

هوروش بند : ادامه میدمت با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی بسیار زیبا از هوروش بند به نام ادامه میدمت با کیفیت 320 و متن آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

ترانه سرا و آهنگ ساز : آصف آریا ؛ خواننده : مهدی دارابی ؛ تنظیم آهنگ : مسعود جهانی

هوروش بند : دلم پریشونه با متن آهنگپس زمینه

دانلود تک آهنگ احساسی جدید و زیبا از هوروش بند به نام دلم پریشونه (Hoorosh Band : Delam Parishooneh) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

آهنگساز : مهدی دارابی، تنظیم آهنگ : مسعود جهانی، ترانه سرا : هادی زینتی

هوروش بند : آهای با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از هوروش بند به نام آهای با کیفیت 320 و متن آهنگ (Hoorosh Band : Ahay) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک منتشر شد. 

آهنگ آهای از هوروش بند با ترانه سرایی و ملودی آهنگ آرش AP عدل پرور به تنظیم آهنگ مسعود جهانی و تهیه کنندگی حسین توتونچیان منتشر شد.