126 نفر آنلاین

صفحه آرشیو حمید هیراد در فاز تو موزیک

تصویر موزیک حمید هیراد : هزار و یک شبپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و بسیار زیبا از حمید هیراد به نام هزار و یک شب با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Hamid Hiraad : Hezaro Yek Shab) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ هزار و یک شب از حمید هیراد با ترانه سرایی محمد مهدی سیار و آهنگسازی حمید هیراد به تنظیم موزیک رسول حسینی منتشر شد. 

تصویر موزیک حمید هیراد : زیبای منپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از حمید هیراد به نام زیبای من با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Hamid Hiraad : Zibaye Man) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ زیبای من از حمید هیراد با ترانه سرایی محمد مبارکی و ملودی آهنگ حمید هیراد به تنظیم موزیک رسول حسینی و میکس و مسترینگ فرجاد تقوی توسط موسسه آوازی نو منتشر شد. 

تصویر موزیک حمید هیراد : بی معرفت (دلی)پس زمینه

دانلود آهنگ کوتاه جدید احساسی و زیبا از حمید هیراد به نام بی معرفت (دلی) با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Hamid Hiraad : Bi Marefat - Deli) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بیمعرفت از حمید هیراد به صورت کوتاه و با عنوان دلی با ترانه سرایی و ملودی حمید هیراد منتشر شد. 

تصویر موزیک حمید هیراد : تیشهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از حمید هیراد به نام تیشه با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Hamid Hiraad : Tishe) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ تیشه از حمید هیراد با عنوان دلی به صورت کامل منتشر شده است. 

تصویر موزیک حمید هیراد : مترسک (دلی)پس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از حمید هیراد به نام مترسک (دلی) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Hamid Hiraad : Matarsak - Deli) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مترسک از حمید هیراد به صورت کوتاه و با عنوان دلی با آهنگسازی حمید هیراد منتشر شد. 

تصویر موزیک حمید هیراد : نهایتا (دلی)پس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از حمید هیراد به نام نهایتا (دلی) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Hamid Hiraad : Nahayatan Deli) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ نهایتا از حمید هیراد به صورت کوتاه و دلی منتشر شده است. 

تصویر موزیک حمید هیراد و راغب : خوش به حالمپس زمینه

شنونده آهنگ شاد جدید و فوق العاده زیبا از حمید هیراد و راغب به نام خوش به حالم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Hamid Hiraad & Ragheb : Khosh Be Halam) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ خوش به حالم از راغب و حمید هیراد دومین همکاری مشترک این دو خواننده با ترانه ای از شقایق رفیعی و آهنگسازی ایمان یمینی و پیمان عدالت به تنظیم کنندگی آرش آزاد و میکس رضا پارساییان منتشر شد. با احترام به حقوق مادی و معنوی آثار، این قطعه با تاخیر در سایت منتشر میشود. 

تصویر موزیک حمید هیراد : قلبپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از حمید هیراد به نام قلب با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Hamid Hiraad : Ghalb) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ قلب از حمید هیراد با ترانه سرایی و آهنگسازی حمید هیراد به تنظیم کنندگی رسول حسینی با میکس و مسترینگ فرجاد تقوی منتشر شد. 

تصویر موزیک حمید هیراد : دچارپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا با صدای حمید هیراد به نام دچار با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Hamid Hiraad : Dochar) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ دچار از حمید هیراد با ترانه ای از سحر فرج زاده و ملودی آهنگ ایمان یمینی و پیمان عدالت به تنظیم کنندگی آرش آزاد منتشر شد. 

تصویر موزیک حمید هیراد : تهرانپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا از حمید هیراد به نام تهران با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Hamid Hiraad : Tehran) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ تهران از حمید هیراد با ترانه ای از مهدی میرزایی و ملودی علی اعظمی به تنظیم کنندگی رسول حسینی منتشر شد. 

تصویر موزیک حمید هیراد : کنارم باشپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا با صدای حمید هیراد به نام کنارم باش (Hamid Hiraad : Kenaram Bash) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سرا : حمید هیراد (تضمینی از شعر امیرخسرو دهلوی) ؛ آهنگساز : حمید هیراد ؛ تنظیم اهنگ : فرشاد یزدی 

تصویر موزیک حمید هیراد : دلبرپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از حمید هیراد به نام دلبر (Hamid Hiraad : Delbar) با کیفیت 320 و پخش آنلاین همراه با متن ترانه آهنگ در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگ ساز : حمید هیراد و رسول حسینی ؛ تنظیم موزیک :  ؛ قطعه ی زیبای دلبر از آلبوم راز منتشر شده است.