43 نفر آنلاین

صفحه آرشیو آهنگ ترکی در فاز تو موزیک

موزیک جمشید نجفی : گلدی بابا با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ ترکی قدیمی و خاطره انگیز بسیار زیبا با صدای زنده یاد جمشید نجفی به نام گلدی بابا با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Jamshid Najafi : Galdi Baba) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ گلدی بابا از جمشید نجفی با آهنگسازی صمد نوریان و به تنظیم موزیک علی درخشان به عناون قطعه شماره یک از آلبوم گلدی بابا در سال 1375 هجری خورشیدی منتشر شد. آهنگ آچ قاپینی گلدی بابا توسط فاز تو موزیک در کیفیت 320 تقویت شده است. 

موزیک آلبوم جمشید نجفی : گلدی بابا با متن ترانهآرشیوپس زمینه

دانلود آلبوم قدیمی بسیار زیبا و خاطره انگیز از زنده یاد جمشید نجفی به نام آلبوم گلدی بابا با کیفیت 320 تقویت شده و 128 عادی به صورت یکجا زیپ و تک ترک (Jamshid Najafi : Galdi Baba Album) همراه با پخش صوتی برخط (پلیر آنلاین) برای هر قطعه در فاز تو موزیک. 

آلبوم گلدی بابا از جمشید نجفی با آهنگسازی صمد نوریان و به تنظیم موزیک و مسترینگ علی درخشان در سال 1375 هجری خورشیدی منتشر شده است. آلبوم گلدی بابا که به گویش ترکی خوانده شده دارای 8 هشت قطعه با کلام و مدت زمان کلی 56 دقیقه و 26 ثانیه می باشد. 

موزیک بابک نهرین : قوی سنه قازانسین با متن ترانهدرخواستیپس زمینه

دانلود آهنگ ترکی شاد جدید و بسیار زیبا از بابک نهرین به نام قوی سنه قازانسین با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Babak Nahrain : Goy Sana Gazansin) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. درخواستی از کاربران 

آهنگ قوی سنه قازانسین از بابک نهرین با ترانه سرایی مهری توانا و ملودی آهنگ آرمان عزیزی و امیر حسام به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ یاسین هاشم پور منتشر شد. 

موزیک افشین آذری : جانیم قورتارسین با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ ترکی جدید و بسیار زیبا با صدای افشین آذری به نام جانیم قورتارسین با کیفیت 320 و 128 و متن آهنگ (Afshin Azari : Canım Qurtarsın) همراه با ترجمه فارسی و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ جانیم قورتارسین از افشین آذری با ترانه سرایی افشین آذری و جزاهیر و آهنگسازی فردین انگزی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مجيد الماسی و نوازندگی سه تار توسط سعید فرازمند منتشر شد. 

موزیک موراز حسین : حرامدر با متن ترانهدرخواستیپس زمینه

دانلود آهنگ ترکی آذری با صدای موراز حسین به نام حرامدر (حرام است) در دو نسخه اصلی و اجرای زنده کوتاه (Muraz Hüseyn : Haramdır) با کیفیت 320 و متن ترانه به زبان اصلی همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ Haramdir از Muraz Huseynov در سال 2019 میلادی اجرای زنده شد و در سال 2021 میلادی به زبان ترکی آذربایجانی (باکو) منتشر شده است. آهنگ منه گجه حرامدی دنیام قارالدی به درخواست کاربران سایت (کاربر Nadae) در سایت قرار داده شد. 

موزیک افشین آذری و زائور : عشق یعنی با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ ترکی آذربایجانی شاد جدید و زیبا از افشین آذری و زائور بخشعلی به نام عشق یعنی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Afshin Azari & Zaur : Eshgh Yani) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ عشق یعنی از افشین آذری و زائور با ترانه ای از سزاهیر (Cezahir) به تنظیم موزیک افشین آذری و میکس، مسترینگ احسان جوادی منتشر شد. 

موزیک فرزاد فرزین و الیاس یالچینتاش : نقاب با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از فرزاد فرزین و الیاس یالچینتاش به نام نقاب با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Farzad Farzin Ft. ilyas Yalcintas : Mask) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ ماسک از الیاس یالچینتاش و فرزاد فرزین با ترانه سرایی منصور فرهادیان و ایلیاس یالچینتاش به آهنگسازی منصور فرهادیان و تنظیم موزیک مهران خلیلی منتشر شد. 

موزیک افشین آذری : آغلارسان ایندی با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ ترکی جدید و بسیار زیبا از افشین آذری به نام آغلارسان ایندی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Afshin Azari : Aghlarsanindi) همراه با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ آغلارسان ایندی از افشین آذری با ترانه و ملودی افشین آذری و نوازندگی کیبورد هادی پاشایی به تنظیم کنندگی مجید الماسی منتشر شد. 

موزیک مرتضی اشرفی : سن سیز با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید ترکی شاد و بسیار زیبا از مرتضی اشرفی به نام سن سیز با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Morteza Ashrafi : Sen Siz) همراه با پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک.

آهنگ سن سیز از مرتضی اشرفی با آهنگسازی و تنظیم آهنگ میلاد بهشتی منتشر شد.

موزیک رویال ممدوف : عشق بیگانه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ ترکی، آذری شاد و زیبا از رویال ممدوف به نام عشق بیگانه (Royal Memmedov : Bigane) با کیفیت 320 اصلی و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. درخواستی از کاربران

این اثر زیبا که به آهنگ یتیرین سوزلریمی او نازلی یاره مطرح شده است در بخشی از سریال ترکی تردید (HERCAI) نیز پخش میشود. این آهنگ دو بازخوانی رسمی از افشین آذری و سعید مبرهن نیز دارد که در بخش دانلود برای علاقمندان قرار گرفته است.

موزیک Ilqar Deniz & Orxan Esqin : Ay Ay Ay Of Of Of با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ ترکی، آذری شاد و بسیار زیبا از ایلکار دنیز و اورهان اسکین به نام آی آی آی اوف اوف اوف با کیفیت 320 اصلی و 192 (İlqar Dəniz ft. Orxan Eşqin : Ay Ay Ay Of Of Of) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. درخواستی از کاربران

موزیک افشین آذری : دلبر با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید آذری (ترکی) شاد و بسیار زیبا از افشین آذری به نام دلبر (Afshin Azari : Delbar) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا : آرش توفیقی ؛ تنظیم اهنگ : افشین آذری ؛ میکس و مسترینگ : احسان جوادی ؛ ویولون : امیرحسین محمودی