16 نفر آنلاین

صفحه آرشیو اشوان در فاز تو موزیک

اشوان : فکر من نباش با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از اشوان به نام فکر من نباش با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ashvan : Fekre Man Nabash) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ فکر من نباش از اشوان با ترانه سرایی و آهنگسازی اشوان به تنظیم موزیک فرزاد ماهان و با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر گردید. 

اشوان : ذره ذره با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از اشوان به نام ذره ذره با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ashvan : Zare Zare) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ ذره ذره از اشوان با ترانه سرایی و آهنگسازی اشوان به تنظیم موزیک فرزاد ماهان با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

اشوان : اگه میموندی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از اشوان به نام اگه میموندی با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Ashvan : Age Mimoondi) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ اگه میموندی از اشوان با ترانه سرایی و آهنگسازی اشکان خدابنده و به تنظیم موزیکف میکس و مسترینگ علیرضا ریاضی با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

اشوان : من هنوز یاد تو می افتم (دلی) با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ دلی جدید و بسیار زیبا از اشوان به نام من هنوز یاد تو می افتم (دلی) با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Ashvan : Man Hanooz Yade To Mioftam - Deli) با پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگ من هنوز یاد تو می افتم از اشوان با ترانه سرایی و آهنگسازی اشکان خدابنده به تنظیم موزیک علیرضا ریاضی و میکس و مسترینگ محمد فلاحی با عنوان دلی و به صورت کوتاه منتشر شد. 

اشوان : قاصدک با متن آهنگپس زمینه

شنونده تک آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا از اشوان به نام قاصدک با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ashvan : Ghasedak) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ قاصدک با صدای اشوان با ترانه سرایی و آهنگسازی طاها یوسفی به تنظیم موسیقی نیمان غفاری با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

اشوان : آهنگ شاد با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از اشوان به نام آهنگ شاد (Ashvan : Ahange Shad) با کیفیت 320 و متن اهنگ و ترانه همراه با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگساز : اشکان خدابنده (اشوان) ؛ تنظیم اهنگ : علیرضا کیانی ؛ میکس و مسترینگ : آرش پاکزاد

اشوان : پروانه با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید غمگین و بسیار زیبا از اشوان به نام پروانه (Ashvan : Parvaneh) با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و اهنگساز : اشوان ؛ تنظیم موزیک : علیرضا ریاضی

اشوان : غرق گریه با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از اشوان به نام غرق گریه (Ashvan : Gharghe Gerye) با کیفیت 320 و متن ترانه همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سرایان و آهنگسازان : اشوان و آصف آریا ؛ تنظیم آهنگ : علیرضا ریاضی ؛ میکس و مسترینگ : آرش پاکزاد 

ریمیکس اشوان : شیدا با متن آهنگپس زمینه

دانلود ریمیکس شاد جدید و بسیار زیبا از آهنگ اشوان به نام شیدا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

تنظیم مجدد (ریمیکس) : دیجی ام 6 و سجاد قلی پور (DJ M6 & Sajjad Gholipour)

اشوان : بخند با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از اشوان به نام بخند با کیفیت 320 با متن ترانه آهنگ (Ashvan : Bekhand) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک منتشر شد. 

آهنگ بخند از اشوان آهنگ تیتراژ برنامه فرمول یک از شبکه یک می باشد که به زودی منتشر می شود. 

اشوان : شیدا با متن آهنگپس زمینه

دانلود اهنگ شاد جدید و فوق العاده زیبا از اشوان به نام شیدا با کیفیت 320 و متن ترانه اهنگ (Ashvan : Sheyda) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

آهنگ شیدا از اشوان با ترانه سرایی و آهنگ ساز اشکان و به تنظیم آهنگ نیما غفاری منتشر شد. 

اشوان : مغرور با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا با صدای اشوان به نام مغرور (Ashvan : Maghrour) با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا : اشوان و نازنین مشرفی ؛ آهنگساز : اشوان ؛ تنظیم آهنگ و مسترینگ : نیمان غفاری ؛