148 نفر آنلاین

صفحه آرشیو اشوان در فاز تو موزیک

تصویر موزیک اشوان : ذره ذرهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از اشوان به نام ذره ذره با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ashvan : Zare Zare) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ ذره ذره از اشوان با ترانه سرایی و آهنگسازی اشوان به تنظیم موزیک فرزاد ماهان با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

تصویر موزیک اشوان : اگه میموندیپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از اشوان به نام اگه میموندی با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Ashvan : Age Mimoondi) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ اگه میموندی از اشوان با ترانه سرایی و آهنگسازی اشکان خدابنده و به تنظیم موزیکف میکس و مسترینگ علیرضا ریاضی با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

تصویر موزیک اشوان : من هنوز یاد تو می افتم (دلی)پس زمینه

دانلود آهنگ دلی جدید و بسیار زیبا از اشوان به نام من هنوز یاد تو می افتم (دلی) با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Ashvan : Man Hanooz Yade To Mioftam - Deli) با پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگ من هنوز یاد تو می افتم از اشوان با ترانه سرایی و آهنگسازی اشکان خدابنده به تنظیم موزیک علیرضا ریاضی و میکس و مسترینگ محمد فلاحی با عنوان دلی و به صورت کوتاه منتشر شد. 

تصویر موزیک اشوان : قاصدکپس زمینه

شنونده تک آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا از اشوان به نام قاصدک با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ashvan : Ghasedak) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ قاصدک با صدای اشوان با ترانه سرایی و آهنگسازی طاها یوسفی به تنظیم موسیقی نیمان غفاری با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

تصویر موزیک اشوان : آهنگ شادپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از اشوان به نام آهنگ شاد (Ashvan : Ahange Shad) با کیفیت 320 و متن اهنگ و ترانه همراه با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگساز : اشکان خدابنده (اشوان) ؛ تنظیم اهنگ : علیرضا کیانی ؛ میکس و مسترینگ : آرش پاکزاد

تصویر موزیک اشوان : پروانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید غمگین و بسیار زیبا از اشوان به نام پروانه (Ashvan : Parvaneh) با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و اهنگساز : اشوان ؛ تنظیم موزیک : علیرضا ریاضی

تصویر موزیک اشوان : غرق گریهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از اشوان به نام غرق گریه (Ashvan : Gharghe Gerye) با کیفیت 320 و متن ترانه همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سرایان و آهنگسازان : اشوان و آصف آریا ؛ تنظیم آهنگ : علیرضا ریاضی ؛ میکس و مسترینگ : آرش پاکزاد 

تصویر موزیک ریمیکس اشوان : شیداپس زمینه

دانلود ریمیکس شاد جدید و بسیار زیبا از آهنگ اشوان به نام شیدا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

تنظیم مجدد (ریمیکس) : دیجی ام 6 و سجاد قلی پور (DJ M6 & Sajjad Gholipour)

تصویر موزیک اشوان : بخندپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از اشوان به نام بخند با کیفیت 320 با متن ترانه آهنگ (Ashvan : Bekhand) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک منتشر شد. 

آهنگ بخند از اشوان آهنگ تیتراژ برنامه فرمول یک از شبکه یک می باشد که به زودی منتشر می شود. 

تصویر موزیک اشوان : شیداپس زمینه

دانلود اهنگ شاد جدید و فوق العاده زیبا از اشوان به نام شیدا با کیفیت 320 و متن ترانه اهنگ (Ashvan : Sheyda) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

آهنگ شیدا از اشوان با ترانه سرایی و آهنگ ساز اشکان و به تنظیم آهنگ نیما غفاری منتشر شد. 

تصویر موزیک اشوان : مغرورپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا با صدای اشوان به نام مغرور (Ashvan : Maghrour) با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا : اشوان و نازنین مشرفی ؛ آهنگساز : اشوان ؛ تنظیم آهنگ و مسترینگ : نیمان غفاری ؛ 

تصویر موزیک اشوان : مقصرپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا با صدای اشوان به نام مقصر با کیفیت 320 / آهنگساز : اشوان و میثم صادقلو / تنظیم موسیقی و مسترینگ : نیمان غفاری / ترانه سرا : نازنین مشرفی / بهمراه متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین در فاز دوم موزیک منتشر شد.