129 نفر آنلاین

صفحه آرشیو رضا بهرام در فاز تو موزیک

تصویر موزیک رضا بهرام : پناه آخرپس زمینه

شنونده آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا با صدای رضا بهرام به نام پناه آخر با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Reza Bahram : Panahe Akhar) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ پناه آخر از رضا بهرام با ترانه سرایی مشترک از معین عمران و سجاد خیرآبادی به آهنگسازی حامد دهقان و نوازندگی گیتار توسط نیکان واحد و تنظیم موزیک امین آیین با میکس و مسترینگ حمید حاتمی منتشر شد. 

تصویر موزیک رضا بهرام و تهمورس پورناظری : لیلاپس زمینه

شنونده آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از رضا بهرام و تهمورس پورناظری به نام لیلا با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه (Reza Bahram & Tahmoures Pournazeri : Leila) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ لیلا با صدای رضا بهرام و با ترانه سرایی حسین منزوی و آهنگسازی، نوازندگی و همخوانی تهمورس پورناظری به تنظیم تینا جامه گرمی و تهمورس پورناظری منتشر شد. 

تصویر موزیک رضا بهرام : عاشقی ممنوعپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از رضا بهرام به نام عاشقی ممنوع با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Reza Bahram : Asheghi Mamnoo) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ عاشقی ممنوع از رضا بهرام با ترانه ای از امیر ماهان و آهنگسازی و تنظیم امیر ماهان و حامد دهقان با میکس و مسترینگ ایمان احمد زاده منتشر شد. 

تصویر موزیک رضا بهرام : شهر خالیپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا از رضا بهرام به نام شهر خالی جاده خالی (Reza Bahram : Shahr Khali) با کیفیت 320 و متن آهنگ با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک.

این قطعه زیبا از رضا بهرام برای همدردی با مردم افغانستان و به زبان فارسی دری اجرا و منتشره شده است.

تصویر موزیک رضا بهرام : هوای دلپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از رضا بهرام به نام هوای دل با کیفیت 320 و متن آهنگ (Reza Bahram : Havaye Del) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ هوای دل از رضا بهرام با ترانه سرایی و آهنگسازی مشترک از بهنام خدری و حامد دهقانی به تنظیم آهنگ حامد دهقانی با میکس و مسترینگ توسط وحید فرج زاد منتشر شد. 

تصویر موزیک رضا بهرام : عشق و گناهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا با صدای رضا بهرام به نام عشق و گناه (Reza Bahram : Eshgh o Gonah) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سرایان : امیر ماهان و حسین محمودی ؛ آهنگساز : حامد دهقانی ؛ تنظیم اهنگ، میکس و مسترینگ : ناصر عباسی 

تصویر موزیک رضا بهرام : گل مریمپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از رضا بهرام به نام گل مریم (Reza Bahram : Gole Maryam) با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

آهنگ ساز و تهیه کننده : حامد هقانی ؛ تنظیم اهنگ : نُواک ؛ میکس و مسترینگ : آرش پاکزاد

تصویر موزیک رضا بهرام : آدم سابقپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از رضا بهرام به نام آدم سابق (Reza Bahram : Adame Sabegh) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرایان : امیر ماهان و حسین محمودی ؛ تنظیم‌آهنگ و مسترینگ : پازل بند

تصویر موزیک رضا بهرام : افسوسپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از رضا بهرام به نام افسوس (Reza Bahram : Afsoos II) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

رضا بهرام در روز سه شنبه ۱۷​/۰۴/۹۹ با انتشار این آواز سنتی در کانال تلگرام خود برروی آن نوشت افسوس (۲) که در سال ۱۳۹۴ ضبط شده است.

تصویر موزیک رضا بهرام : نگارپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از رضا بهرام به نام نگار با کیفیت 320 و ترانه متن آهنگ (Reza Bahram : Negar) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ نگار از رضا بهرام با ترانه سرایی و آهنگسازی حامد دهقانی به تنظیم آهنگ پازل بند توسط موسسه فرهنگی هنری آواسازان ققنوس منتشر شد. 

تصویر موزیک رضا بهرام : دلپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی از رضا بهرام به نام دل با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Reza Bahram : Del) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

اهنگ دل از رضا بهرام با آهنگسازی بابک زرین و ترانه سرایی علی ایلیا به تنظیم موزیک بهتاش زرین و حامد حسینی منتشر شد. این اثر زیبا آهنگ تیتراژ ابتدایی سریال دل میباشد که برای پخش وارد شبکه نمایش خانگی شده است. 

تصویر موزیک رضا بهرام : آرامشی دارمپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از رضا بهرام به نام آرامشی دارم با کیفیت 320 و ترانه متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ : وحید فرج زاد ؛ ساکسیفون : هومن نامداری