142 نفر آنلاین

صفحه آرشیو اپیکور بند در فاز تو موزیک

تصویر موزیک اپیکور و سهراب ام جی : جاده خاکیپس زمینه

دانلود آهنگ گفت آواز جدید و بسیار زیبا از اپیکور و سهراب ام جی به نام جاده خاکی (EpiCure Ft. Sohrab MJ : Jadde Khaki) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک.

تصویر موزیک اپیکور : ساچ اِ واو (Such a Wow)پس زمینه

با عرض پوزش ؛ این آهنگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه حذف گردید..

وبسایت فاز تو موزیک ثبت شده در ستاد ساماندهی فضای مجازی و تابع قوانین این سامانه میباشد.

تصویر موزیک اپیکور باند : بابا کرمپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از اپیکور باند (Epicure Band) به نام بابا کرم با کیفیت 320 و  تکست متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

با آهنگسازی و تنظیم : اپیکور بند ؛ نخستین آهنگ از این گروه موفق در سال 1399 که طبق روال چندسالِ در نوروز اثری منتشر میشود.

تصویر موزیک اپیکور : بالاترپس زمینه

دانلود آهنگ رپ جدید و زیبا از اپیکور بند به نام بالاتر با کیفیت 320 / منتشر شده تحت لیبل رادیو جوان / از آلبوم جوونی با شرکت هنرمندان مختلف / همراه با تکست و متن آهنگ با پخش آنلاین در فاز دوم موزیک منتشر گردید.

تصویر موزیک حسین اپیکور : صدای بارونپس زمینه

دانلود آهنگ گفتآواز جدید احساسی و بسیار زیبا از زنده یاد حسین سراج عضو گروه اپیکور بند به نام صدای بارون با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ (Epicure Band : Sedaye Baroon) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

تصویر موزیک ریمیکس اپیکور : فیک لاوپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید و زیبای آهنگ فیک لاو از اپیکور بند توسط آرین گله با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با نسخه اصلی و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

تصویر موزیک اپیکور باند : تکون بدهپس زمینه

دانلود آهنگ گفتآواز جدید شاد و زیبا از اپیکور بند به نام تکون بده (Epicure Band : Tekoon Bede) با کیفیت 320 همراه با متن تکست آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

تصویر موزیک اپیکور و شایع : بگو به درکپس زمینه

دانلود آهنگ رپ جدید و فوق العاده زیبا از شایع و اپیکور بند به نام بگو به درک با کیفیت 320 و پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک منتشر شد. 

آهنگ بگو به درک از اپیکور و شایع با آهنگسازی اپیکور بند از آلبوم جمعه شب از گروه اپیکور منتشر شد.

تصویر موزیک اپیکور بند : مامی ساری ۲پس زمینه

دانلود آهنگ گفت آواز احساسی و بسیار زیبا کاری از اپیکور بند به نام مامی ساری 2 با کیفیت 320 اصلی و 128 همراه با متن تکست آهنگ (EpiCure Band : Mommy Sorry 2) و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مامی ساری 2 از اپیکور نسخه دوم آهنگ مامی ساری می باشد. 

تصویر موزیک اپیکور : فیک لاوپس زمینه

دانلود آهنگ گفتآواز جدید و بسیار زیبا از اپیکور بند به نام فیک لاو عشق بدلی (Epicure Band : Fake Love) با کیفیت 320 و 128 همراه با متن تکست آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

یکی از آهنگ های فوق العاده زیبای RnB در سال 95 ؛ موضوع جالب و متن های مرتبط باهم از زیبایی این کار می باشد. 

تصویر موزیک اپیکور بند : کریمپس زمینه

دانلود آهنگ جدید گفتآواز زیبا از اپیکور بند به نام کریم با کیفیت 320 و 128 و متن تکست آهنگ (EpiCure Band : Karim) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک.