25 نفر آنلاین
پازل بند : حق داره با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از پازل بند به نام حق داره با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Puzzle Band : Hagh Dare) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ حق داره از پازل بند با ترانه سرایی و آهنگسازی بابک بابایی به نوازندگی امین مغانی و تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ پازل بند منتشر گردید. 

پازل بند : فقط خودت با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از پازل بند به نام فقط خودت با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Puzzle Band : Faghat Khodet) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ فقط خودت از پازل بند با ترانه سرایی و آهنگسازی بابک بابایی به تنظیم موزیک و مسترینگ پازل باند منتشر شد.

پازل بند : جواهرده با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از پازل بند به نام جواهرده با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Puzzle Band : Javaherdeh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ جواهرده از پازل بند با ترانه سرایی و آهنگسازی مشترک توسط یونا یوسف، محمد ناصری و علی رهبری به تنظیم موزیک پازل باند منتشر شد. 

پازل بند : دو دوتا چهارتا با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از پازل بند به نام دو دوتا چهارتا با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Puzzle Band : Do DoTa chaharTa) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ دو دوتا چهارتا از پازل بند با ترانه سرایی و آهنگسازی آصف آریا به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ پازل بند با مدیریت تولید محمد ناصری منتشر شد. 

پازل بند : رفاقت با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از پازل بند به نام رفاقت با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Puzzle Band : Refaghat) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آنپلاگد پازل بند : شب نشین با متن آهنگپس زمینه

دانلود ورژن آنپلاگد آهنگ شاد جدید و زیبای پازل بند به نام شب نشین آنپلاگد با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Puzzle Band : Shab Neshin Unplagged) همراه با نسخه اصلی و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

نسخه آکوستیک آهنگ شب نشین از پازل بند با ترانه و آهنگسازی مسترک از علی رهبری، محمد ناصری، بامداد و آرشا رادین به نوازندگی گیتار آکوستیک نیما عباسی منتشر شد. 

پازل بند : شب نشین با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از پازل بند به نام شب نشین با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Puzzle Band : Shab Neshin) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ شب نشین از پازل بند با ترانه و آهنگسازی مسترک از علی رهبری، محمد ناصری، بامداد و آرشا رادین به نوازندگی گیتار الکتریک نیما عباسی و ساکسوفون ژیوان وفاخواه منتشر شد. 

پادکست پازل بند : کامینگ سون مدلی با متن آهنگپس زمینه

شنونده پادکست شاد جدید و بسیار زیبا از پازل بند به نام کامینگ سون مدلی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ ها (Puzzle : Podcast Coming Soon Medley) و پخش آنلاین صوتی پادکست در فاز تو موزیک باشید. 

پادکست به زودی ترکیبی از آهنگ هایی می باشد که قرار است به زودی از گروه پازل باند منتشر شوند. 

پازل بند : دلخوشی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از پازل بند به نام دلخوشی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Puzzle Band : Delkhoshi) با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

موزیک دلخوشی از پازل بند با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم کنندگی آرین بهاری و علی رهبری (سولو پروداکشن) منتشر شد. 

پازل بند : صد بار با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از پازل بند به نام صد بار با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Puzzle Band : SadBar) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ 100 بار از پازل بند با ترانه و آهنگسازی ای مین (A-min) به تنظیم کنندگی گروه پازل (سولو پروداکشن) منتشر شد. 

پازل بند : سنگ کاغذ قیچی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از پازل بند به نام سنگ کاغذ قیچی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Puzzle Band : Sang Kaqaz Gheychi Lyrics) به همراه پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ سنگ کاغذ قیچی از پازل باند با ترانه سرایی و آهنگسازی هادی زینتی منتشر شد. 

پازل بند : حریص (پیانو) با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از پازل بند به نام حریص ورژن پیانو با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Puzzle Band : Haris) همراه با نسخه اصلی آهنگ حریص و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.