181 نفر آنلاین

صفحه آرشیو فرزاد فرزین در فاز تو موزیک

تصویر موزیک فرزاد فرزین : شبگردپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا با صدای فرزاد فرزین به نام شبگرد با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Farzad Farzin : Shabgard) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ شبگرد از فرزاد فرزین با ترانه سرایی و آهنگسازی مهدی ابراهیمی نژاد به تنظیم موزیک علیرضا افشار با میکس و مسترینگ سعید خطیبی و زیر صدای (بک وکال) رها حاجی زینال به نوازندگی گیتار آکوستیک فیروز ویسانلو، گیتار الکتریک مهرداد معافی و مهران خلیلی، ساکسوفون یاشار خسروی و گیتار باس آرین کشیشی منتشر شد. 

تصویر موزیک فرزاد فرزین : کوه یخپس زمینه

شنونده آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا با صدای فرزاد فرزین به نام کوه یخ با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Farzad Farzin : Koohe Yakh) و پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ کوه یخ از فرزاد فرزین با ترانه سرایی و آهنگسازی امین همه خانی به تنظیم موزیک احسان احمدی و امیرمیلاد نیکزاد با نوازندگی ساکسوفون یاشار خسروی و گیتار باش هومن صلاحی و استرینگ جمال چلبیانی و میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

تصویر موزیک فرزاد فرزین : بغلم کن (دلی)پس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از فرزاد فرزین به نام بغلم کن (دلی) با کیفیت 320 و 128 به همراه متن ترانه آهنگ (Farzad Farzin : Baghalam Kon - Deli) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ بغلم کن از فرزاد فرزین به صورت کوتاه و با عنوان دلی منتشر شده است. 

تصویر موزیک فرزاد فرزین و الیاس یالچینتاش : نقابپس زمینه

شنونده آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از فرزاد فرزین و الیاس یالچینتاش به نام نقاب با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Farzad Farzin Ft. ilyas Yalcintas : Mask) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ ماسک از الیاس یالچینتاش و فرزاد فرزین با ترانه سرایی منصور فرهادیان و ایلیاس یالچینتاش به آهنگسازی منصور فرهادیان و تنظیم موزیک مهران خلیلی منتشر شد. 

تصویر موزیک فرزاد فرزین : نگی که نگفتمپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و فوق العاده زیبا از فرزاد فرزین به نام نگی که نگفتم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Farzad Farzin : Nagi ke Nagoftam) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ نگی که نگفتم از فرزاد فرزین با ترانه و آهنگسازی فرزاد فرزین و بخش دوم ترانه از پدرام شهرابی با نوزاندگی ویولن جمال چلبیانی و گیتار هیراد نیکنام به تنظیم موزیک و میکس حامد برادران منتشر شد. 

تصویر موزیک فرزاد فرزین : رد پاپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا با صدای فرزاد فرزین به نام رد پا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Farzad Farzin : Rade Pa) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ هنوزم رد پات روی برفه از فرزاد فرزین با ترانه سرایی و ملودی منصور فرهادیان به تنظیم موزیک علیرضا افشار و میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

تصویر موزیک فرزاد فرزین : تا همیشهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از فرزاد فرزین به نام تا همیشه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Farzad Farzin : Ta Hamishe) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ تا همیشه با ترانه ای از سامی شریف و آهنگسازی فرزاد فرزین به تنظیم کنندگی میلاد هاشمی با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

تصویر موزیک ریمیکس فرزاد فرزین : کارماپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید و زیبا از فرزاد فرزین به نام کارما ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Farzad Farzin : Karma Remix) همراه با نسخه اصلی و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ کارما از فرزاد فرزین با ترانه سرایی و آهنگسازی آرمن به تنظیم جدید (ریمیکس) تایماز اطاعتی منتشر شد. 

تصویر موزیک فرزاد فرزین : گرگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از فرزاد فرزین به نام گرگ با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Farzad Farzin : The Wolf) همراه با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ گرگ از فرزاد فرزین با ترانه ای از نیکان جاوید و آهنگسازی فرزاد فرزین به تنظیم کنندگی تایماز اطاعتی با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. این اثر زیبا آهنگ تیتراژ پایانی سریال میدان سرخ می باشد. 

تصویر موزیک فرزاد فرزین : کارماپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا با صدای فرزاد فرزین به نام کارما با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Farzad Farzin : Karma) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ کارما از فرزاد فرزین با ترانه سرایی و آهنگسازی آرمن به تنظیم آهنگ تایماز اطاعتی و میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. این قطعه زیبا آهنگ تیتراژ اول سریال میدان سرخ می باشد. 

تصویر موزیک فرزاد فرزین : زخمپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از فرزاد فرزین به نام زخم (Farzad Farzin : Zakhm) با کیفیت 320 و متن ترانه اهنگ همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

این اثر زیبا از فرزاد فرزین آهنگ تیتراژ سریال میدان سرخ می‌باشد. ترانه سرا : روزبه بمانی ؛ آهنگساز : فرزادفرزین ؛ تنظیم آهنگ : مهران خلیلی ؛ میکس و مسترینگ : سعید خطیبی ؛ 

تصویر موزیک فرزاد فرزین : نفسپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از فرزاد فرزین به نام نفس نفس (Farzad Farzin : Nafas) با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگساز : فرزادفرزین ؛ تنظیم موزیک : محمد شاکر ؛ میکس و مسترینگ : ایمان احمدزاده