65 نفر آنلاین

صفحه آرشیو محسن ابراهیم زاده در فاز تو موزیک

موزیک محسن ابراهیم زاده : گله با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از محسن ابراهیم زاده به نام گله با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Mohsen Ebrahimzadeh : Gele) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ گله از محسن ابراهیم زاده با ترانه سرایی و آهنگسازی محسن ابراهیم زاده به تنظیم موزیک علی تیرداد با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر گردید. 

موزیک محسن ابراهیم زاده : دلبرانه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا با صدای محسن ابراهیم زاده به نام دلبرانه با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Mohsen Ebrahimzadeh : Delbarane) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ دلبرانه از محسن ابراهیم زاده با ترانه سرایی و آهنگسازی امین کاوه به تنظیم موزیک فتاح فتحی و نوازندگی گیتار توسط مهدی خضری منتشر شد. 

موزیک محسن ابراهیم زاده : نرو جانم با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از محسن ابراهیم زاده به نام نرو جانم با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Mohsen Ebrahimzadeh : Naro Janam) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ نرو جانم از محسن ابراهیم زاده با ترانه سرایی و ملودی آهنگ محسن ابراهیم زاده به آهنگسازی و تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ معین راهبر منتشر شد. 

موزیک محسن ابراهیم زاده : رفتی با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از محسن ابراهیم زاده به نام رفتی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mohsen Ebrahimzadeh : Rafti) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

موزیک محسن ابراهیم زاده : خیلی مردی با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ جدید احساسی و زیبا با صدای محسن ابراهیم زاده به نام خیلی مردی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mohsen Ebrahimzadeh : Kheyli Mardi) به همراه پخش آنلاین صوتی این اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ خیلی مردی از محسن ابراهیم زاده با نوازندگی گیتار فرشید ادهمی و سه تار بهزاد رواقی به تنظیم کنندگی و میکس معین راهبر منتشر شد. 

موزیک محسن ابراهیم زاده : عشق شیرین با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از محسن ابراهیم زاده به نام عشق شیرین با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mohsen Ebrahimzadeh : Eshghe Shirin) با پخش آنلاین صوت در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ تو یار دیرین منی عشق شیرین منی از محسن ابراهیم زاده با ترانه ای از علیرضا مرتضی قلی و ملودی سامی ناجی به تنظیم کنندگی و مسترینگ فتاح فتحی منتشر شد. 

موزیک محسن ابراهیم زاده : کاشکی بارون بزنه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا با صدای محسن ابراهیم زاده به نام کاشکی بارون بزنه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mohsen Ebrahimzadeh : Kashki Baroon Bezane) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ کاشکی بارون بزنه از محسن ابراهیم زاده با ترانه سرایی محسن ابراهیم زاده و نوازندگی گیتار امید آرتین به آهنگسازی و تنظیم موزیک امین کاوه منتشر شد. 

موزیک محسن ابراهیم زاده : جانم تو با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و زیبا از محسن ابراهیم زاده به نام جانم تو با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mohsen Ebrahimzadeh : Janam To) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ جان تو از محسن ابراهیم زاده با ترانه سرایی علیرضا مرتضی قلی و آهنگسازی محسن ابراهیم زاده به تنظیم کنندگی، میکس و مسترینگ معین راهبر منتشر شد. 

موزیک محسن ابراهیم زاده : دلم ازت شکسته با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از محسن ابراهیم زاده به نام دلم ازت شکسته با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mohsen Ebrahimzadeh : Delam Azat Shekaste) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

موزیک دلم ازت شکسته از محسن ابراهیم زاده با ترانه ای از علیرضا مرتضی قلی و آهنگسازی علیها به تنظیم، میکس و مسترینگ شهاب اکبری منتشر شد. 

موزیک محسن ابراهیم زاده : غیر عادی با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از محسن ابراهیم زاده به نام غیر عادی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mohsen Ebrahimzadeh : Gheyre Addi) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ غیر عادی از محسن ابراهیم زاده با ترانه و آهنگسازی امید قدسی به تنظیم کنندگی و میکس مجید الماسی منتشر شد. 

موزیک محسن ابراهیم زاده : طاقچه بالا با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از محسن ابراهیم زاده به نام طاقچه بالا با کیفیت 320 (Mohsen Ebrahimzadeh : Taghcheh Bala) و پخش آنلاین همراه با متن ترانه آهنگ در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و ملودی آهنگ : محسن ابراهیم زاده ؛ تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ : میلاد ترابی ؛ 

موزیک محسن ابراهیم زاده : دونه دونه 2 با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از محسن ابراهیم زاده به نام تب عشق دونه دونه 2 (Mohsen Ebrahim Zadeh : Tabe Eshgh Doneh Doneh 2) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

تنظیم اهنگ، میکس و مسترینگ : معین راهبر ؛ گیتار : فرشید ادهمی