28 نفر آنلاین

آهنگ های ویژه فاز تو موزیک

تصویر و عکس بهرام : آلبوم گذارپس زمینه

دانلود آلبوم جدید و بسیار زیبا از بهرام به نام آلبوم گذار (Bahram : Gozar Album) با کیفیت 320 بصورت یکجا و تک ترک همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ ها جهت دانلود در فاز تو موزیک

متن آهنگ های آلبوم بهرام گذار در فایل زیپ برای هر ترک قرار داه شد و آلبوم شامل پنج ترک آهنگ میباشد که آهنگسازی این آلبوم توسط اشکان موسوی، نسا آزادی خواه، پیماندگار صورت گرفته است.

تصویر و عکس بهرام : گوشتپس زمینه

دانلود تک آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از بهرام به نام گوشت با کیفیت 320 و پخش آنلاین با تکست متن آهنگ در فاز تو موزیک

بعد از مدت هایی طولانی بالاخره این بار بهرام نورایی یک قطعه تک آهنگ منتشر کرد.

تصویر و عکس نقد و بررسی اهنگ برش از بهرام نوراییپس زمینه

نقد و بررسی اهنگ برش از آلبوم اشتباه خوب بهرام نورایی همراه با آهنگ و متن تکست آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ برش، برشی از زندگی بهرام ؛ چهاردهمین قطعه آلبوم حالات روحی بهرام رو توی مقاطع مختلف زندگیش روایت میکنه! اول آهنگ بهرام از دو به شک بودن و تردیدش برای ورود به این چالش و مرور گذشتتش میگه! اما در نهایت جرئت پریدنو به قدرت وایسادن ترجیه میده و میپره! از ساختمون سه طبقه ای پایین میپره که در واقع ویترین زندگیشه!

تصویر و عکس بررسی کاور اشتباه خوب : بهرامپس زمینه

بررسی و نقدهای شما مخاطبین درباره کاور های آلبوم اشتباه خوب بهرام

تفسیر شما از انتخاب کاورها و تصاویر آلبوم اشتباه خوب بهرام چیست ؟ مدتی پس از انتشار آلبوم اشتباه خوب، عکس ها و تصاویر کاور آهنگ های آلبوم در فضای مجازی دست به دست میچرخید و برای همه سوال بود که بهرام از انتخاب این نوع تصاویر قصد داشت چه چیزی را به ما بگوید.. برای اینکه به یک دید جامع تری نسبت به این انتخاب برسیم میخواهیم نظرات و دیدگاه های همه را در اینجا جمع کنیم..

تصویر و عکس بررسی کامل اشتباه خوب بهرامپس زمینه

نقد و بررسی دقیق و کلی آلبوم اشتباه خوب بهرام نورایی + توضیحات بهرام

اولین موضوعی که باید در بررسی آلبوم اشتباه خوب بدانید این است که این آلبوم به نحوی سریالی نوشته شده و شما باید از ترک یک شروع به گوش دادن کنید و به ترتیب معنا و مفهوم هر اثر را به دیگری وصل کنید تا به کلیات این داستان برسید..

در اینجا با هم دو نقد و بررسی کلی را مرور میکنیم تا از دیدگاه های متفاوت به جزئیات این آلبوم زیبا برسیم ؛ هم زمان با خواندن این بررسی ها آلبوم را پخش کنید..

تصویر و عکس بررسی آهنگ خوب از بهرامپس زمینه

نقد و بررسی کامل آهنگ خوب از آلبوم اشتباه خوب ؛ از دیدگاه مخاطبان آلبوم اشتباه خوب و هواداران بهرام نورایی

اولین موضوعی که باید در مورد آلبوم اشتباه خوب بهرام بدانید این است که این آلبوم به نحوی سریالی نوشته شده و شما باید از ترک یک تا اخرین ترک را شنیده باشید تا بتوانید داستان را بفهمید و به ترتیب معناها و مفهوم هر اثر را به دیگری وصل کنید تا به کلیات داستان برسید شاید بتوان گفت بهرام در این آلبوم بخشی از داستان زندگی را در قالب یک اثر هنری موسیقیایی با قلم اش به تصویر کشیده است...


آهنگ های جدید