50 نفر آنلاین

آهنگـــ های ویـژه و برگـزیده

تصویر بهرام : آلبوم گذارپس زمینه

دانلود آلبوم جدید و بسیار زیبا از بهرام به نام آلبوم گذار با کیفیت 320 به صورت یکجا زیپ و تک ترک همراه با تکست و متن آهنگ ها و پخش آنلاین صوتی هر ترک در فاز تو موزیک. 

آلبوم گذار از بهرام نورایی به عنوان چهارمین آلبوم و مجموعه صوتی از این خواننده گفت آواز (رپ) منتشر شده است که به صورت کوتاه بوده و شامل پنج ترک آهنگ می باشد.آهنگسازی آلبوم گذار به صورت مشترک توسط اشکان موسوی، نسا آزادی خواه، پیماندگار صورت گرفته است. 

تصویر بهرام : گوشتپس زمینه

دانلود تک آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از بهرام به نام گوشت با کیفیت 320 و پخش آنلاین با تکست متن آهنگ در فاز تو موزیک

بعد از مدت هایی طولانی بالاخره این بار بهرام نورایی یک قطعه تک آهنگ منتشر کرد.

تصویر آلبوم بهرام : 24 ساعتپس زمینه

با عرض پوزش ؛ این آهنگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه حذف گردید..

وبسایت فاز تو موزیک ثبت شده در ستاد ساماندهی فضای مجازی و تابع قوانین این سامانه میباشد.

تصویر نقد و بررسی اهنگ برش از بهرام نوراییپس زمینه

نقد و بررسی اهنگ برش از آلبوم اشتباه خوب بهرام نورایی همراه با آهنگ و متن تکست آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ برش، برشی از زندگی بهرام ؛ چهاردهمین قطعه آلبوم حالات روحی بهرام رو توی مقاطع مختلف زندگیش روایت میکنه! اول آهنگ بهرام از دو به شک بودن و تردیدش برای ورود به این چالش و مرور گذشتتش میگه! اما در نهایت جرئت پریدنو به قدرت وایسادن ترجیه میده و میپره! از ساختمون سه طبقه ای پایین میپره که در واقع ویترین زندگیشه!

تصویر بررسی کاور اشتباه خوب : بهرامپس زمینه

بررسی و نقدهای شما مخاطبین درباره کاور های آلبوم اشتباه خوب بهرام

تفسیر شما از انتخاب کاورها و تصاویر آلبوم اشتباه خوب بهرام چیست ؟ مدتی پس از انتشار آلبوم اشتباه خوب، عکس ها و تصاویر کاور آهنگ های آلبوم در فضای مجازی دست به دست میچرخید و برای همه سوال بود که بهرام از انتخاب این نوع تصاویر قصد داشت چه چیزی را به ما بگوید.. برای اینکه به یک دید جامع تری نسبت به این انتخاب برسیم میخواهیم نظرات و دیدگاه های همه را در اینجا جمع کنیم..

تصویر بررسی کامل اشتباه خوب بهرامپس زمینه

نقد و بررسی دقیق و کلی آلبوم اشتباه خوب بهرام نورایی + توضیحات بهرام

اولین موضوعی که باید در بررسی آلبوم اشتباه خوب بدانید این است که این آلبوم به نحوی سریالی نوشته شده و شما باید از ترک یک شروع به گوش دادن کنید و به ترتیب معنا و مفهوم هر اثر را به دیگری وصل کنید تا به کلیات این داستان برسید..

در اینجا با هم دو نقد و بررسی کلی را مرور میکنیم تا از دیدگاه های متفاوت به جزئیات این آلبوم زیبا برسیم ؛ هم زمان با خواندن این بررسی ها آلبوم را پخش کنید..

تصویر بررسی آهنگ خوب از بهرامپس زمینه

نقد و بررسی کامل آهنگ خوب از آلبوم اشتباه خوب ؛ از دیدگاه مخاطبان آلبوم اشتباه خوب و هواداران بهرام نورایی

اولین موضوعی که باید در مورد آلبوم اشتباه خوب بهرام بدانید این است که این آلبوم به نحوی سریالی نوشته شده و شما باید از ترک یک تا اخرین ترک را شنیده باشید تا بتوانید داستان را بفهمید و به ترتیب معناها و مفهوم هر اثر را به دیگری وصل کنید تا به کلیات داستان برسید شاید بتوان گفت بهرام در این آلبوم بخشی از داستان زندگی را در قالب یک اثر هنری موسیقیایی با قلم اش به تصویر کشیده است...

تصویر بهرام و عرفان : اینو بفهمپس زمینه

دانلود آهنگ فوق العاده زیبا از بهرام و عرفان به نام اینو بفهم (Bahram Ft. Erfan : Ino Befahm) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.