67 نفر آنلاین

صفحه آرشیو ناصر زینعلی در فاز تو موزیک

ناصر زینعلی : همسفر با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از ناصر زینعلی به نام همسفر با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Naser Zeynali : Hamsafar) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ همسفر از ناصر زینعلی با ترانه سرایی محمد مبارکی و به نوازندگی ساکسوفون مرسل وطنی و تنظیم موزیک مجید ملوندی منتشر گردید. 

ناصر زینعلی : یادم میفتی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا با صدای ناصر زینعلی به نام یادم میوفتی با کیفیت 320 و کیفیت 128 با متن آهنگ (Naser Zeynali : Yadam Miofti) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ یادم میفتی از ناصر زینعلی با ترانه سرایی و آهنگسازی آرسیس به تنظیم موزیک و مسترینگ ساسان علیزاده به تهیه کنندگی مشترک علی بیات و نیما معین منتشر گردید. 

ناصر زینعلی : الماس با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از ناصر زینعلی به نام الماس با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Naser Zeynali : Almas) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ الماس از ناصر زینعلی با ترانه سرایی و آهنگسازی مهدی منافی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مجید ملوندی منتشر گردید. 

ناصر زینعلی : حکم ابد با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از ناصر زینعلی به نام حکم ابد با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Naser Zeynali : Hokme Abad) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ حکم ابد از ناصر زینعلی با ترانه سرایی و آهنگسازی طاها یوسفی و اردلان به نوازندگی گیتار فراز فراهانی و با تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ رضا سروش منتشر شد. 

ناصر زینعلی : با تو‌ام با متن آهنگپس زمینه

شنونده آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا با صدای ناصر زینعلی به نام با توام با کیفیت 320 و 128 به همراه با متن ترانه آهنگ (Naser Zeynali : Ba Toam) و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ چه روبراهم با تو من تا ته دنیا با تو ام از ناصر زینعلی با ترانه سرایی و آهنگسازی طاها یوسفی به تنظیم فربد فروغی و با نوازندگی گیتار بهروز میرزایی و امید آرتین منتشر شد. 

ریمیکس ناصر زینعلی : میشه بهم بتابی با متن آهنگپس زمینه

دانلود دو ریمیکس جدید و بسیار زیبا از ناصر زینعلی به نام میشه بهم بتابی ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه همراه با نسخه اصلی آهنگ (Naser Zeynali : Mishe Behem Betabi Remix) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ میشه بهم بتابی از ناصر زینعلی در دو ورژن ریمیکس منتشر شد، نسخه اول ریمیکس مانی لایو و ورژن دوم ریمیکس حمید خارجی و کهزاد تهرانی می باشد. 

ناصر زینعلی : میشه بهم بتابی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا با صدای ناصر زینعلی به نام میشه بهم بتابی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Naser Zeynali : Mishe Behem Betabi) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ میشه بهم بتابی از ناصر زینعلی با ترانه ای از محمد مبارکی و آهنگسازی مهدی منافی به تنظیم کنندگی مجید ملوندی منتشر شد. 

ریمیکس ناصر زینعلی : دایناتونیک با متن آهنگپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید و بسیار زیبا از ناصر زینعلی به نام ریمیکس گلچین با کیفیت 320 (Naser Zeynali : Medley Remix by Dynatonic) و پخش آنلاین صوتی ریمیکس + لیست آهنگ های ریمیکس و دانلود جداگانه هر قطعه در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ های ناصر زینعلی با عنوان مدلی (آمیخته) تنظیم شده توسط دایناتونیک به صورت رسمی منتشر شد. 

ناصر زینعلی : خودتو برسون با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از ناصر زینعلی به نام خودتو برسون با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Naser Zeynali : Khodeto Beresoon) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگساز: نیما معین ؛ تنظیم اهنگ: علی بیات ؛ 

ریمیکس ناصر زینعلی : تولد با متن آهنگپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید و زیبا از ناصر زینعلی به نام تولد ریمیکس (Naser Zeynali : Tavalod Remix) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با نسخه اصلی و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگساز : مهدی منافی ؛ تنظیم مجدد (ریمیکس) : مانی لایو

ناصر زینعلی : تولد (کامل) با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا از ناصر زینعلی به نام تولد ورژن اصلی و کامل با کیفیت 320 (Naser Zeynali : Tavalod) و متن ترانه آهنگ همراه با نسخه قدیمی و پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگساز : مهدی منافی ؛ تنظیم آهنگ : مجید ملوندی ؛ پیش تر نسخه کوتاه آهنگ تولد از ناصر زینعلی در آذرماه 1399 با عنوان دلی منتشر شده بود که در بخش دانلود میتوانید آنرا دریافت کنید.

ناصر زینعلی : بگو چند (کامل) با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا با صدای ناصر زینعلی به نام بگو چند با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Naser Zeynali : Begoo Chand) نسخه کامل آهنگ همراه با ورژن کوتاه و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ بگو چند ار ناصر زینعلی با ترانه سرایی محمد مبارکی و آهنگسازی مهدی منافی به تنظیم موزیک مجید ملوندی منتشر گردید. پیش تر در دی‌ماه 1399 ه.خ نسخه کوتاه این آهنگ در ژانر گیتار آکوستیک شاد توسط خواننده برای شب یلدا منتشر شده بود.