63 نفر آنلاین

صفحه آرشیو گرشا رضایی در فاز تو موزیک

گرشا رضایی : سمفونی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از گرشا رضایی به نام سمفونی با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Garsha Rezaei : Symphony) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ سمفونی از گرشا رضایی با ترانه سرایی احمد امیرخلیلی و آهنگسازی، تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ گرشا رضایی و به نوازندگی ژیوان وفاخواه منتشر گردید. 

گرشا رضایی : آخه من با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و زیبا از گرشا رضایی به نام آخه من با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Garsha Rezaei : Akhe Man) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ آخه من از گرشا رضایی با ترانه سرایی بابک صحرایی و آهنگسازی و تنظیم موزیک گرشا رضایی از آلبوم یه روز منتشر گردید. 

گرشا رضایی : عکس تو با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا با صدای گرشا رضایی به نام عکس تو با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Garsha Rezaei : Akse To) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ عکس تو از گرشا رضایی با ترانه سرایی و ملودی هادی زینتی به تنظیم موزیک و مسترینگ گرشا رضایی منتشر گردید. 

گرشا رضایی : خبر خبر با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از گرشا رضایی به نام خبر خبر با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Garsha Rezaei : Khabar Khabar) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ خبر خبر از گرشا رضایی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ هادی زینتی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ گرشا رضایی منتشر شد. 

گرشا رضایی : قصه برکه و ماهی (دلی) با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ دلی جدید و زیبا از گرشا رضایی به نام قصه برکه و ماهی (دلی) با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Garsha Rezaei : Ghesseye Berke Va Mahi - Deli) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ قصه برکه و ماهی از گرشا رضایی به صورت کوتاه و با عنوان دلی منتشر شده است. 

گرشا رضایی : چشم تو چشم با متن آهنگپس زمینه

شنونده آهنگ شاد جدید و زیبای گرشا رضایی به نام چش تو چش با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Garsha Rezaei : Chesh To Chesh) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ چشم تو چشم از گرشا رضایی با ترانه سرایی و آهنگسازی هادی زینتی به تنظیم کنندگی حامد برادران منتشر شد. 

گرشا رضایی : بن بست با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از گرشا رضایی به نام بن بست با کیفیت 320 و 128 و متن ترانه آهنگ (Garsha Rezaei : Bonbast) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

گرشا رضایی : قرمز با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از گرشا رضایی به نام قرمز (پرسپولیس) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Garsha Rezaei : Ghermez) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ قرمز از گرشا رضایی با ترانه سرایی و آهنگسازی هادی زینتی به تنظیم‌کنندگی گرشا رضایی و علی اسماعیلی برای تیم پرسپولیس منتشر شد.