95 نفر آنلاین

دانلود آهنگ با کیفیت 320 اصلی و متن آهنگ ها با پخش آنلاین، دانلود موزیک ایرانی، آهنگ جدید

آهنگ های جدید منتشر شده در فاز تو موزیک

Faz2Music
تصویر موزیک سینا شعبانخانی : یکی بود یکی نبودپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از سینا شعبانخانی به نام یکی بود یکی نبود با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Sina Shabankhani : Yeki Bood Yeki Nabood) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ یکی بود یکی نبود با صدای سینا شعبانخانی با ترانه سرایی میترا مهری پور به آهنگسازی و تنظیم موزیک میلاد و معین پرقوه با میکس و مسترینگ حمید حاتمی منتشر شد. 

تصویر موزیک امین رستمی : بگو عزیز دلمپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از امین رستمی به نام بگو عزیز دلم با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Amin Rostami : Begoo Azize Delam) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ بگو عزیز دلم از امین رستمی با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم موزیک امین رستمی منتشر شد. 

تصویر موزیک مهراد جم : نگات کنمپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مهراد جم به نام نگات کنم با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Mehraad Jam : Negat Konam) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ نگات کنم از مهراد جم با ترانه سرایی و آهنگسازی مهراد جم به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر موزیک مهدی احمدوند : زنگ بزنیپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مهدی احمدوند به نام زنگ بزنی با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Mehdi Ahmadvand : Zang Bezani) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ بخوای بهم زنگ بزنی ای کاش بهم زنگ بزنی از مهدی احمدوند با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم موزیک مهدی احمدوند منتشر شد. 

تصویر موزیک بابک جهانبخش : حال منو خوب کنپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از بابک جهانبخش به نام حال منو خوب کن با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Babak Jahanbakhsh : Hale Mano Khoob Kon) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ حال منو خوب کن از بابک جهانبخش با ترانه سرایی، آهنگسازی، تنظیم موزیک و میکس پوریا متابعان و نوازندگی گیتار نایلون توسط سجاد علیزاده و گیتار الکتریک توسط هیراد نیکنام به مسترینگ سیاوش صدری منتشر شد. 

تصویر موزیک اشوان : ذره ذرهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از اشوان به نام ذره ذره با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ashvan : Zare Zare) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ ذره ذره از اشوان با ترانه سرایی و آهنگسازی اشوان به تنظیم موزیک فرزاد ماهان با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

تصویر موزیک ایوان بند : فراموشکارپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از ایوان بند به نام فراموشکار با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Evan Band : Faramooshkar) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ فراموشکار از ایوان بند با ترانه سرایی حدیث دهقان و خوانندگی حسین شریفی به نوازندگی گیتار و تنظیم موزیک امیر بهادر دهقان با تهیه کنندگی فواد غفاری منتشر شد. 

تصویر موزیک دویار : لواسونپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا کاری از دویار به نام لواسون با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (2Yar : Lavasoon) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ لواسون از دویار با ترانه سرایی محمد مبارکی و آهنگ سازی مشترک از دویار و علی سناور به تنظیم موزیک وحید کریمی منتشر شد. 

تصویر موزیک دانوش : همه قلبمپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از دانوش به نام همه قلبم با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Danoosh : Hame Ghalbam) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ همه قلبم از دانوش با ترانه سرایی و ملودی آهنگ دانوش به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر موزیک مجید خراطها : سرگیجهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مجید خراطها به نام سرگیجه با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Majid Kharatha : Sargijeh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ سرگیجه از مجید خراطها با ترانه سرایی علیرضا راشا و آهنگسازی علی اسماعیلی به تنظیم موزیک مجید الماسی منتشر شد. 

تصویر موزیک پازل بند : فقط خودتپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از پازل بند به نام فقط خودت با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Puzzle Band : Faghat Khodet) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ فقط خودت از پازل بند با ترانه سرایی و آهنگسازی بابک بابایی به تنظیم موزیک و مسترینگ پازل باند منتشر شد.

تصویر موزیک مهدی جهانی : همسفرپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مهدی جهانی به نام همسفر با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Mehdi Jahani : Hamsafar) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ همسفر از مهدی جهانی با ترانه سرایی و آهنگسازی فرزام به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ علیمو توسط موسسه فرهنگی، هنری لیما منتشر گردید.