20 نفر آنلاین

آهنگ های ویژه فاز تو موزیک

تصویر و عکس علی عبدالمالکی : جنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از علی عبدالمالکی به نام جنگ با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ali Abdolmaleki : Jang) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ جنگ از علی عبدالمالکی با ترانه سرایی محمد مبارکی و آهنگسازی مهدی منافی به تنظیم موزیک و میکس و مسترینگ مجید ملوندی منتشر شد. 

تصویر و عکس مرتضی ریاحی : نم بارونپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از مرتضی ریاحی به نام نم بارون با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Morteza Riahi : Name Baroon) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ قلبم واست هر لحظه میکوبه از مرتضی ریاحی به ترانه سرایی و آهنگسازی مرتضی ریاحی به تنظیم موزیک امید ساربانی و میکس معین ادیم منتشر شد. 

تصویر و عکس مهدی امیری : ما دوتا (گیتار)پس زمینه

دانلود ورژن گیتار آهنگ زیبا و احساسی مهدی امیری به نام ما دوتا (نسخه گیتار) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mehdi Amiri : Ma Dota Guitar Version) همراه با نسخه اصلی آهنگ و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ ما دوتا ورژن گیتار از مهدی امیری با ترانه سرایی و آهنگسازی نیما معین به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ علی بیات منتشر شد. 

تصویر و عکس شاهین بنان : تو گلی (گیتار)پس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از شاهین بنان به نام تو گلی نسخه گیتار با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Shahin Banan : To Goli Guitar Version) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

ورژن گیتار آهنگ تو گلی از شاهین بنان با ترانه سرایی مهدی هریجی و نوازندگی گیتار بهروز میرزایی به میکس و مسترینگ امیرحسین فیضی منتشر شد. 

تصویر و عکس محمد لطفی : دلم دریا میخوادپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از محمد لطفی به نام دلم دریا میخواد با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mohammad Lotfi : Delam Darya Mikhad) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ دلم دریا میخواد از محمد لطفی با ترانه سرایی میلاد فلاج و آهنگسازی محمد لطفی به تنظیم موزیک حسین غمگین و میکس آریا آهنگران منتشر شد. 

تصویر و عکس یوسف زمانی : جواهرپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از یوسف زمانی به نام جواهر با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Yousef Zamani : Javaher) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ برای من هنوز همون جواهر خوشگل و گرونی با ترانه سرایی، آهنگسازی و خوانندگی یوسف زمانی به تنظیم موزیک و مسترینگ امید نیکان منتشر شد. 

تصویر و عکس زانکو : برو سمت علیپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از زانکو و فرزاد فروهر به نام برو سمت علی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Zanco Ft. Farzad Forouhar : Boro Samte Ali) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ برو سمت علی از زانکو و فرزاد فروهر به مناسبت عید سعید غدیر خم با ترانه سرایی حمید فریزند و آهنگسازی حسین حافظ به تنظیم موزیک سینا گلزار منتشر شد. 

تصویر و عکس حامیم : کی میشه منپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از حامیم به نام کی میشه من با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Haamim : Ki Mishe Man) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ کی میشه من از حامیم با ترانه و آهنگسازی حامیم به تنظیم موزیک علیرضا ریاضی و به تهیه کنندگی سعید سال افزون منتشر شد. 

تصویر و عکس محسن دولت : تو گلیپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از محسن دولت به نام تو گلی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mohsen Dovlat : To Goli) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ تو گلی گل که نمیتونه بلد باشه بدی از محسن دولت با ترانه و ملودی میثاق راد به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مجید ملوندی منتشر شد. 

تصویر و عکس پویا بیاتی : غیرتیپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از پویا بیاتی به نام غیرتی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Pouya Bayati : Gheyrati) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ غیرتی از پویا بیاتی با ترانه سرایی و آهنگسازی پویا بیاتی به تنظیم موزیک آرش آزاد و میکس فرید ایمانی منتشر شد. 


آهنگ های جدید