168 نفر آنلاین

آهنگ های ویژه فاز تو موزیک

تصویر و عکس امین رستمی : ماهم توییپس زمینه

شنونده آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از امین رستمی به نام ماهم تویی و دانلود با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amin Rostami : Maham Toyi) همراه با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ ماهم تویی از امین رستمی با ترانه سرایی مشترک امین رستمی و مهرزاد امیرخانی به آهنگسازی امین رستمی و تنظیم موزیک آرش آزاد و میکس، مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. 

تصویر و عکس دایان : 115پس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از دایان (دانیال رمضانی) به نام 115 با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Dayan : 115) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ 115 از دایان با ترانه سرایی و ملودی آهنگ دانیال رمضانی به تنظیم موزیک علی یاسینی و میکس و مسترینگ هادی جولانی منتشر شد. 

تصویر و عکس ریمیکس ماهان بهرام‌خان : ستاره دنباله دارپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید و زیبا از ماهان بهرام خان به نام ریمیکس ستاره دنباله دار با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mahan Bahramkhan : Comet Remix) همراه با نسخه اصلی آهنگ و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ ماهان بهرام خان ستاره دنباله دار با ترانه سرایی علی یزدانی به تنظیم مجدد (رمیکس) و ملودی آهنگ ماهان 0111 منتشر شد. 

تصویر و عکس همایون شجریان : شیرین سوزه (کردی)پس زمینه

دانلود آهنگ سنتی و محلیِ کردیِ جدید و زیبا از همایون شجریان به نام شیرین سوزه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Homayoun Shajarian : Shirina Sawza) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ شیرین سوزه از همایون شجریان بازخوانی یک تصنیف کردی و ماندگار میباشد که با تهیه کنندگی و تنظیم آرش گوران منتشر شد. در اصطلاح به آهنگ های سنتی و محلی که نسل به نسل گشته است فولکور (Folk music) میگویند. 

تصویر و عکس همایون شجریان : مینا گیان (کردی)پس زمینه

دانلود آهنگ سنتی کردی احساسی و بسیار زیبا از همایون شجریان به نام مینا گیان (مینا جان کردی) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Homayoun Shajarian : Mina Giyan) با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مینا گیان از همایون شجریان بازخوانی یک تصنیف کردی و ماندگار می باشد که به تنظیم کنندگی آرش گوران منتشر شد. در اصطلاح به آهنگ و ترانه های سنتی و محلی که نسل به نسل گشته و یا مختص به قوم خاصی است، فولکور (Folk music) میگویند. 

تصویر و عکس حیدو هدایتی : قِشنگپس زمینه

دانلود آهنگ محلی جنوبی و احساسی زیبا از حیدو هدایتی به نام قِشنگ با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ کامل (Heydoo Hedayati : Gheshang) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ قشنگ از حیدو هدایتی به گویش دشتستانی بوشهر با ترانه سرایی طالب هاشمی نژاد و نوازندگی گیتار حسین توحیدی به میکس و مسترینگ کاوه عابدین منتشر شد. 

تصویر و عکس مهدی مقدم : میمونه یادمپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد احساسی و زیبا از مهدی مقدم به نام میمونه یادم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mehdi Moghaddam : Mimone Yadam) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ میمونه یادم از مهدی مقدم با ترانه سرایی و ملودی مهریار به تنظیم موزیک سعید سام و میکس، مسترینگ سعید سام منتشر شد. 

تصویر و عکس امیر رادان : دلم تنهاتر از هر روزشهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از امیر رادان به نام دلم تنهاتر از هر روزشه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Radan : Delam Tanhatar Az Har Rozeshe) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ دلم تنهاتر از هر روزشه با اجرا، ترانه سرایی و آهنگسازی امیر رادان به میکس و مسترینگ احسان احمدی منتشر شد. 

تصویر و عکس رضا یزدانی : شب هامونپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از رضا یزدانی به نام شب هامون با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Reza Yazdani : Shabe Hamoon) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ شب هامون از رضا یزدانی با ترانه سرایی مهدی ایوبی و  آهنگسازی وحید پویان به تنظیم کنندگی سعید زمانی منتشر شد. 

تصویر و عکس بی‌کلام جاستین بیبر : لاو یور سلف (دو ورژن) پس زمینه

دانلود آهنگ بی کلام و اینسترومنتال از جاستین بیبر به نام خودت را دوست داشته باش در دو نسخه و ورژن متفاوت با عنوان اینسترومنتال رسمی و اینسترومنتال بیت بازسازی شده (Justin Bieber : Love Yourself Official Instrumental & Remake Instrumental) هر دو فایل صوتی بیکلام بصورت کامل با کیفیت 320 اصلی همراه با متن ترانه آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. درخواستی از کاربران


آهنگ های جدید