111 نفر آنلاین
آهنگ نوان : اقیانوسپس زمینه

نوان : اقیانوس

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا از گروه نوان به نام اقیانوس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Novan : Oghyanoos) همراه با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ اقیانوس از نوان به صورت کوتاه و دلی با نوزاندگی پیانو منتشر شده است. 

آهنگ عماد طالب زاده : مال این حرفا نبودپس زمینه

عماد طالب زاده : مال این حرفا نبود

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا با صدای عماد طالب زاده به نام مال این حرفا نبود با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Emad Talebzadeh : Male In Harfa Nabood) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مال این حرفا نبود از عماد طالب زاده با عنوان عاشقانه یک (دلی) و به صورت گیتار آکوستیک منتشر شد. 

آهنگ ریمیکس مسعود صادقلو : حالا حالاهاپس زمینه

ریمیکس مسعود صادقلو : حالا حالاها

دانلود ریمیکس جدید شاد و زیبا از مسعود صادقلو به نام حالا حالاها ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه (Masoud Sadeghloo : Hala Hala Ha Remix) همراه با نسخه اصلی آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ حالا حالاها از مسعود صادقلو در دو ورژن متفاوت منتشر گردید. ریمیکس های این آهنگ در نسخه اول ریمیکس دیجی سونامی و نسخه دوم ریمیکس حمید ربیع می باشد. 

آهنگ ماکان بند : من دلم تنگهپس زمینه

ماکان بند : من دلم تنگه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از ماکان بند به نام من دلم تنگه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Macan Band : Man Delam Tange) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ من دلم تنگه از ماکان بند با ترانه ای از ماکان بند به آهنگسازی و تنظیم کنندگی حامد برادران و آرش نوایی منتشر شد. 

آهنگ یاسین نیک‌سرشت : خطو نشونپس زمینه

یاسین نیک‌سرشت : خطو نشون

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از یاسین نیک سرشت به نام خطو نشون با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Yasin Nikseresht : Khato Neshon) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ خط و نشون از یاسین نیک سرشت با نوازندگی ویولن پرهام حسینی و ترانه، آهنگسازی و تنظیم یاسین نیک سرشت منتشر شد. 

آهنگ بهنام خدری : خواب دیدمپس زمینه

بهنام خدری : خواب دیدم

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از بهنام خدری به نام خواب دیدم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Behnam Khedri : Khab Didam) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ خواب دیدم از بهنام خدری با ترانه و آهنگسازی بهنام خدری و کسری زاهدی به تنظیم کنندگی حامد دهقانی منتشر شد. 

آهنگ رامین رعیت : بلا گردونپس زمینه

رامین رعیت : بلا گردون

دانلود آهنگ جدید و زیبا از رامین رعیت به نام بلا گردون با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ramin Rayat : Balagardoon) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بلاگردون از رامین رعیت با ترانه سرایی و آهنگسازی بردیا بهادر به تنظیم کنندگی آرین بهاری (سولو پروداکشن : پازل بند) منتشر شد. 

آهنگ صوت آیت الکرسی : سعد الغامدیپس زمینه

صوت آیت الکرسی : سعد الغامدی

دانلود صوت فوق العاده زیبای آیة الکرسی با صدای سعد الغامدی با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آیه و ترجمه فارسی آن (Ayatul Kursi : Saad El Ghamidi) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. درخواستی از کاربران

آیت الکرسی (Throne Verse) نام چند آیه از سوره بقره در قرآن است که خواندن آن بسیار ثواب دارد و شخص را از بلایا دور می‌کند. آیت الکرسی از آیه 255 تا 257 سوره بقره را شامل میشود. 

آهنگ زانکو : نفسپس زمینه

زانکو : نفس

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از زانکو به نام نفس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Zanco : Nafas) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ نفس از زانکو با ترانه ای از حمید فریزند و آهنگسازی زانکو به تنظیم کنندگی مسعود جهانی منتشر شد. 

آهنگ احمد سلو : عاشقمپس زمینه

احمد سلو : عاشقم

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از احمد سلو به نام عاشقم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ahmad Solo : Ashegham) با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ عاشقم از احمد سلو با ترانه و ملودی آهنگ احمد سلو به تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ امیر رامان با نوازندگی کیان دارات (گیتار) بهنام حکیم (گیتار سلو) منتشر شد. 

آهنگ ریمیکس ناصر زینعلی : میشه بهم بتابیپس زمینه

ریمیکس ناصر زینعلی : میشه بهم بتابی

دانلود دو ریمیکس جدید و بسیار زیبا از ناصر زینعلی به نام میشه بهم بتابی ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه همراه با نسخه اصلی آهنگ (Naser Zeynali : Mishe Behem Betabi Remix) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ میشه بهم بتابی از ناصر زینعلی در دو ورژن ریمیکس منتشر شد، نسخه اول ریمیکس مانی لایو و ورژن دوم ریمیکس حمید خارجی و کهزاد تهرانی می باشد. 

آهنگ امیر عظیمی : زیباترین پاییزپس زمینه

امیر عظیمی : زیباترین پاییز

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از امیر عظیمی به نام زیباترین پاییز با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Azimi : Zibatarin Paeiz) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ زیباترین پاییز از امیر عظیمی با ترانه ای از میلاد موسوسی و ملودی آهنگ امیر عظیمی به تنظیم کنندگی بهنام میرزایی منتشر شد. 

آهنگ های جدید