58 نفر آنلاین

صفحه آرشیو عید نوروز در فاز تو موزیک

موزیک آیدین توسلی : تبریک عید 1401 با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ و بیننده ویدیو شاد جدید کوتاه و فوق العاده زیبا از آیدین توسلی به نام تبریک عید نوروز 1401 به 25 زبان دنیا با کیفیت 320 (Aidin Tavassoli : Eyd Nowruz 1401) همراه با پخش صوتی و تصویری آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

تبریک عید نوروز 1401 با 25 زبان مختلف دنیا به صورت آهنگ توسط هنرمند آیدین توسلی منتشر شده است. 

موزیک مجتبی کبیری : نو بهار با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و زیبا از مجتبی کبیری به نام نو بهار با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mojtaba Kabiri : Nobahar) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ نوبهار از مجتبی کبیری با ترانه سرایی سارا جوان و آهنگسازی مجتبی کبیری به نوازندگی و تنظیم موزیک حامد مراحمی منتشر شد. 

موزیک فرهاد مهراد : بوی عیدی با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ خاطره انگیز و فوق العاده زیبا با صدای فرهاد مهراد به نام بوی عیدی در دو نسخه اصلی و اجرای زنده کنسرت با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Farhad Mehrad : Booye Eydi) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

آهنگ کودکانه (بوی عیدی) از فرهاد با شعر شهیار قنبری به آهنگسازی و تنظیم کنندگی اسفندیار منفردزاده در سال ۱۳۵۵ ساخته شد و در سال ۱۳۵۶ از آلبوم رنگارنگ ۳ منتشر شد.

موزیک سون 7 باند : بوی عید با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از سون 7 باند به نام بوی عید با کیفیت 320 با متن ترانه آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک منتشر شد.

آهنگساز : امیر قنادی، تنظیم آهنگ : آرش قنادی و کیارش پوزشی، ترانه سرا : علیرضا پیروزی

موزیک ایرج خواجه امیری : سال خوش با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ ایرانی سنتی شاد و زیبا با صدای استاد ایرج خواجه امیری و پرویز قربانی به نام سال خوش با کیفیت 320 / ترانه سرا : محمد بکرانی / آهنگ و تنظیم : اسماعیل خانی / بهمراه متن ترانه و پخش آنلاین موزیک در فاز دوم موزیک منتشر شد.