ارسال موزیک
43 نفر آنلاین

دانلود تمام آهنگ های یاس

یاس : بند ناف تا خط صاف

تک آهنگ رپ یاس پخش ویژه

یاس : بند ناف تا خط صاف

اضافه شده در : 27 / 12 / 1396 توسط :

دانلود آهنگ گفت آواز جدید و فوق العاده زیبا از یاس و موئر به نام بند ناف تا خط صاف با کیفیت 320 / ضربآهنگ (بیت) : فربد عرش / میکس و مسترینگ : شروین رادفر / بهمراه تکست ترانه و پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک منتشر شد.

یاس : وصیت نامه

تک آهنگ رپ یاس پخش ویژه لیست ویژه

یاس : وصیت نامه

اضافه شده در : 20 / 11 / 1395 توسط :

دانلود آهنگ فوق العاده زیبا با صدای یاس به نام وصیت نامه با کیفیت 320 / از آلبوم سمفونی گربه ها / آهنگ ساز : مهرداد کلهری / میکس و مسترینگ : سعید انصار / بهمراه تکست ترانه و پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک منتشر شد.

یاس و نیما علامه : سخته

تک آهنگ غمگین تک آهنگ رپ یاس لیست ویژه

یاس و نیما علامه : سخته

اضافه شده در : 14 / 10 / 1395 توسط :

دانلود آهنگ احساسی و فوق العاده زیبا از یاس و نیما علامه به نام سخته با کیفیت 320 / آهنگساز و تنظیم آهنگ : نیما علامه / یک همکاری ویژه از موسیقی زیرزمینی و موسیقی مجاز در ایران / بهمراه پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک منتشر شد.

یاس : بد شدم

تک آهنگ رپ یاس پخش ویژه

یاس : بد شدم

اضافه شده در : 22 / 12 / 1393 توسط :

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از یاس به نام بد شدم با کیفیت 320 / آهنگ ساز : سعید شمس / میکس و مسترینگ : سعید انصار / بهمراه تکست ترانه و پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک انتشار پیدا کرد.

دیجی علیگیتور و یاس : سطل زباله باشگاه

تک آهنگ رپ یاس پخش ویژه لیست ویژه

دیجی علیگیتور و یاس : سطل زباله باشگاه

اضافه شده در : 24 / 01 / 1391 توسط :

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا با همکاری دیجی علیگیتور و یاس و العجمی به نام سطل زباله باشگاه (Trash The Club) با کیفیت 320 / یک همکاری بین المللی از یاس و علی گیتور دو ایرانی محبوب / درخواستی از کاربران / بهمراه پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک منتشر شد.