38 نفر آنلاین
بررسی آهنگ بورلس با آیس کریم با متن آهنگپس زمینه

فازمتر بررسی و تحلیل کپی برداری آهنگ مهراد هیدن و کچی بیتز به نام بورلس (Catchybeatz Ft. Mehrad Hidden : Bowrelas) با آهنگ آیس کریم از گروه بلک پینک و سلنا گومز (Black Pink & Selena Gomez : Ice Cream) به صورت میکس از بخش های مشابه در یک فایل صوتی با کیفیت 320 و پخش آنلاین تهیه شده توسط فاز تو موزیک. 

این اولین بار نیست که نام مهراد هیدن و یکی از گروه های کره ای موفق در موسیقی، کنار یکدیگر به چشم می آید. تک آهنگ بورلس از مهراد هیدن و خشایار اس آر از آلبوم اتصالی به دلیل شباهت هایی که با آهنگ آیس کریم از گروه بلک پینک دارد حواشی زیادی را متوجه خود ساخته است. البته پیش از این نیز بحث و جنجال درباره یک لوگو، که مهراد هیدن در یک پست اینستاگرامی از آن رونمایی کرده بود بالا گرفته بود و به دلیل شباهت آن لوگو به لوگوی گروه BTS عصبانیت و انتقاد هواداران گروه کره ای بی تی اس را بر انگیخته بود. 

فریاد : جاودانه با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ گفت آواز جدید و بسیار زیبا از فریاد به نام جاودانه با کیفیت 320 و 128 و متن تکست آهنگ (Faryad : Javdaneh) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ جاودانه از فریاد با متن سرایی فریاد و با میکس و مسترینگ هوامن منتشر شد. 

فریاد : مرد تنها با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ گفت آواز جدید و بسیار زیبا از فریاد به نام مرد تنها با کیفیت 320 و 128 همراه با متن تکست آهنگ (Faryad : Marde Tanha) و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مرد تنها از فریاد به میکس و مسترینگ هومان و متن نویسی فرهاد منتشر شد. 

فریاد و هومان : بی منطق با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از فریاد و هومان به نام بی منطق با کیفیت 320 و متن تکست و ترانه آهنگ (Faryad & Houman : Bi Mantegh) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بی منطق از هومان و فریاد با ترانه سرایی هومان و تکست نویسی فریاد با تنظیم و مسترینگ هومان منتشر شد. 

شایع و امتداد : خود درگیر با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ گفت آواز جدید و بسیار زیبا از محمدرضا شایع و امتداد به نام خود درگیر با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Shayea ft. Emtedad : Khod Dargir) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ خود درگیر از شایع و امتداد به ضربآهنگ (بیت) محمد رضاییان و تهیه کنندگی، میکس و مسترینگ حمیدرضا جعفری منتشر شد. این اثر با احترام به حقوق مادی و معنوی آثار با تاخیر در سایت منتشر می شود. 

یاس : بیم با متن آهنگپس زمینه

شنونده آهنگ جدید گفت آواز و فوق العاده زیبا با صدای یاس به نام بیم با کیفیت 320 و 128 و متن تکست آهنگ (Yas : Beem) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر و لینک یوتیوب خواننده در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ بیم از یاس با زمان 12 دقیقه به ضربآهنگ (بیت) فربد عرش و میکس، مسترینگ شروین رادفر به تهیه کنندگی سجاد ترابی منتشر شد. 

رپ فال حافظ و رفقا با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید رپ فال حافظ و رفقا با کیفیت 320 و متن آهنگ (Faale Hafez Rap) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

فال حافظ رپی توسط اسنپ مارکت به صورت طنز برای شب یلدا تهیه شده است. نیت کنید و فال رپ حافظ را گوش کنید. 

سینا ساعی : 4 4 1 با متن آهنگپس زمینه

دانلود اجرای زنده جدید و فوق العاده زیبا از سینا ساعی به نام چهار چهار یک 4-4-1 به صورت صوتی با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ (Sina Sae : 4 4 1 FreeStyle) همراه با ویدیو اصلی در فرمت Mp4 با دو کیفیت 720p و 480p همراه با پخش آنلاین ویدیو و صوت در فاز تو موزیک. 

فری استایل 4 4 1 از سینا ساعی که با اسپانسری لبنیات کالین همراه است ابتدا در اینستاگرام منتشر گردید. با توجه و احترام به حقوق مادی و معنوی آثار، این اجرا با تاخیر در فاز تو موزیک منتشر میشود. 

محمد علیپور و نیما زئوس : بارون با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از محمد علیپور و نیما زئوس به نام بارون با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Mohammad Alipour Ft. Nima Zeus : Baroon) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ بارون از نیما زئوس و محمد علیپور با آهنگسازی و تنظیم آهنگ محمد علیپور منتشر شد. 

نیما زئوس و مجید علیپور : یارم رفت با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از نیما زئوس و مجید علیپور به نام یارم رفت با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Alipour Ft. Nima Zeus : Yadam Raft) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

سینا ساعی : فری‌استایل طولانی با متن آهنگپس زمینه

دانلود اجرای زنده جدید و فوق العاده زیبا از سینا ساعی به نام فری استایل طولانی به صورت صوتی با کیفیت 320 و به همراه ویدیو در دو کیفیت 480 و 720 با پخش آنلاین و متن ترانه + نسخه اصلی آهنگ در فاز تو موزیک. 

فری استایل سینا ساعی طولانی اوایل مردادماه 1400 به صورت ویدیو در یوتیوب رسمی خواننده منتشر شد. فاز تو موزیک با احترام به حقوق مادی و معنوی (کپی رایت) این اثر و ویدیوی آن را با تاخیر منتشر می کند.