89 نفر آنلاین

صفحه آرشیو مهراد هیدن در فاز تو موزیک

تصویر موزیک آلبوم مهراد هیدن : ذوزنقهآرشیوپس زمینه

دانلود آلبوم گفت آوار فوق العاده زیبا از مهراد هیدن و مودی موسوی به نام آلبوم ذوزنقه با کیفیت 320 اصلی و 128 به صورت یکجا و زیپ (Mehrad Hidden & Moody Moussavi : Zoozanaghe Album) با پخش آنلاین صوتی هر قطعه در فاز تو موزیک. پخش با تاخیر

آلبوم ذوزنقه از مهراد هیدن با ترانه سرایی مهراد مستوفی راد (هیدن) به آهنگسازی و تنظیم موزیک مشترک از مهراد هیدن و مودی موسوی با همخوانی سامان ویلسون، محمدرضا شایع، هین و MrD7 با میکس و مسترینگ مهراد هیدن، سینا سعیدی و پیمان توسلی در 12 اسفند سال 1400 هجری خورشیدی منتشر شد. 

تصویر موزیک کنیس و مهراد هیدن : نقطه جوشپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا با صدای کنیس و مهراد هیدن به نام نقطه جوش با کیفیت 320 و متن آهنگ (Canis ft. Mehrad Hidden : Noghte Joosh) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ نقطه جوش از مهراد هیدن و کنیس از آلبوم جدید کنیس به نام آلبوم روانی منتشر شده است. با توجه به قوانین فاز تو موزیک در حمایت از حقوق مادی و معنوی آثار، این قطعه با تاخیر در سایت منتشر گردید.

تصویر موزیک زدبازی : درو باز کن (دو ورژن)پس زمینه

دانلود آهنگ خاطره انگیز و فوق العاده زیبا از گروه زدبازی به نام درو باز کن (Zedbazi : Daro Baz Kon) با دو ورژن اصلی و ورژن آکوستیک با کیفیت 320 اصلی و متن اهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

 ترانه درو باز کن به تهیه کنندگی و آهنگسازی مهراد هیدن برای اولین بار در سال 1388 منتشر شد و یکسال پس از انتشار نسخه آکوستیک آن نیز منتشر گردید که در این مطلب هر دو نسخه ی این اثر زیبا برای علاقمندان قرار گرفته است. 

تصویر موزیک سهراب MJ و مهراد هیدن : منهای یکپس زمینه

دانلود آهنگ گفت آواز جدید و بسیار زیبا از سهراب ام جی و مهراد هیدن به نام منهای یک با کیفیت 320 و 128 و متن تکست آهنگ (Sohrab MJ Ft. Mehrad Hidden : Menhaye Yek) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ منهای یک از سهراب MJ و مهراد هیدن با تکست سهراب ام جی و آهنگسازی و تنظیم مهراد هیدن به صورت تک آهنگ پیش از انتشار آلبوم زاخار اصلی که این قطعه ترک شماره 6 آن می باشد منتشر شد. 

تصویر موزیک آلبوم مهراد هیدن : تونل 2پس زمینه

دانلود آلبوم جدید و فوق العاده زیبا از مهراد هیدن به نام تونل 2 به صورت یکجا زیپ و تک ترک با کیفیت 320 (Mehrad Hidden : Toonel Vol.2) و پخش آنلاین صوتی هر قطعه در فاز تو موزیک. (بروز رسانی مرداد 1401

آلبوم تونل ٢ از مهراد هیدن یک مجموعه بلند با 14 ترک آهنگ می باشد. این آلبوم دوره فروش خود را انجام داده و اکنون میتوانید با احترام به حقوق مادی و معنوی آثار و با تاخیر این آلبوم را با کیفیت اصلی بصورت یکجا و تک تک در فازتوموزیک بشنوید و دریافت کنید.

تصویر موزیک کچی بیتز و مهراد هیدن : بورلسپس زمینه

دانلود آهنگ جدید گفت آواز بسیار زیبا از (خشایار SRکچی بیتز و مهراد هیدن به نام بورلس (Catchybeatz ft Mehrad Hidden : Bowrelas) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

این تک آهنگ زیبا از آلبوم جدید خشایار اس آر بنام اتصالی میباشد که این آلبوم (اتصالی) فروش خود را به اتمام رسانده و بر اساس قوانین کپی رایت (نشر آثار) با تاخیر در فازتوموزیک منتشر شده است.

تصویر موزیک مهراد هیدن ویلسون و ام‌جی : کیهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از مهراد هیدن و سهراب ام جی و سامان ویلسون به نام کیه (Mehrad Hidden Ft. Sohrab Mj & Saman Wilson : Kiye) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

این اثر زیبا نهمین قطعه از آلبوم زیبای تونل 2 از مهراد هیدن می باشد. آلبوم تونل دو از مهراد هیدن را میتوانید از بخش دانلود مشاهده کنید. 

تصویر موزیک مهراد هیدن و شایع : قلعهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از مهراد هیدن و شایع به نام قلعه (Mehrad Hidden ft. Shayea : Ghal'e) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

این اثر زیبا قطعه شماره سه از آلبوم تونل 2 از مهراد هیدن می باشد که برای فروش گذاشته شده است و شما میتوانید در بخش دانلود آنرا از سایت تونل خریداری کنید.

تصویر موزیک زدبازی : بچه محلپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از زدبازی Zedbazi به نام بچه محل Bache Mahal با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

آهنگسازی و تنظیم اهنگ : علیرضا جی جی ؛ آهنگ بچه محل و آهنگ یخ دو تک آهنگ جدید گروه زدبازی می باشد. این دو تک آهنگ حاصل گردهمایی دوباره اعضای گروه زدبازی است که با فاصله ای بسیار طولانی و هفت ساله با پشت سر گذاشتن حواشی مربوط به جدا شدن اعضا رخ داد.

تصویر موزیک زدبازی : یخپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از زدبازی Zedbazi به نام یخ Yakh با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

آهنگسازی و تنظیم اهنگ : مهراد هیدن

تصویر موزیک شایع و مهراد هیدن : مصرپس زمینه

دانلود آهنگ جدید انگیزشی و فوق العاده زیبا از محمدرضا شایع و مهراد هیدن به نام مصر (Shayea & Mehrad Hidden : Mosser) با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با پخش آنلاین اهنگ در فاز تو موزیک

ضربآهنگ (بیت) : Ham3d ؛ میکس و مسترینگ : ایمان تنها ؛ تهیه کننده : حمیدرضا جعفری

تصویر موزیک مهراد هیدن و شایع : سیلپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مهراد هیدن و محمدرضا شایع به نام سیل (Mehrad Hidden Ft. Shayea : Seyl) با کیفیت 320 و تکست متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

تهیه کننده : حمیدرضا جعفری ؛ آهنگسازی و تنظیم اهنگ : مهراد هیدن و کنیس