160 نفر آنلاین

صفحه آرشیو محمدرضا شایع در فاز تو موزیک

تصویر موزیک شایع و امتداد : خود درگیرپس زمینه

دانلود آهنگ گفت آواز جدید و بسیار زیبا از محمدرضا شایع و امتداد به نام خود درگیر با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Shayea ft. Emtedad : Khod Dargir) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ خود درگیر از شایع و امتداد به ضربآهنگ (بیت) محمد رضاییان و تهیه کنندگی، میکس و مسترینگ حمیدرضا جعفری منتشر شد. این اثر با احترام به حقوق مادی و معنوی آثار با تاخیر در سایت منتشر می شود. 

تصویر موزیک مهراد هیدن و شایع : قلعهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از مهراد هیدن و شایع به نام قلعه (Mehrad Hidden ft. Shayea : Ghal'e) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

این اثر زیبا قطعه شماره سه از آلبوم تونل 2 از مهراد هیدن می باشد که برای فروش گذاشته شده است و شما میتوانید در بخش دانلود آنرا از سایت تونل خریداری کنید.

تصویر موزیک شایع و مهیار و دانیال : تا یه جاپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از محمدرضا شایع و مهیار و دانیال به نام تا یه جا (Shayea Ft Daniyal & Mahyar : Ta Yeja) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

ضربآهنگ (بیت) : سیاه سفید ؛ میکس و مسترینگ : ایمان تنها ؛ منتشر شده تحت لیبل اصلی

تصویر موزیک شایع و مهیار : ملکوتیپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از محمدرضا شایع و مهیار به نام ملکوتی (Shayea ft. Mahyar : Malakooti) با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ضربآهنگ (بیت) : Ham3d ؛ میکس و مسترینگ : ایمان تنها ؛ تهیه کننده : حمیدرضا جعفری (Jafari HR) ؛ لیبل : اصلی ؛ این اهنگ آخرین ترک از آلبوم شایع : سمج میباشد، برای حمایت از صاحب اثر آلبوم کامل و اصلی را خریداری فرمایید. 

تصویر موزیک شایع و مهراد هیدن : مصرپس زمینه

دانلود آهنگ جدید انگیزشی و فوق العاده زیبا از محمدرضا شایع و مهراد هیدن به نام مصر (Shayea & Mehrad Hidden : Mosser) با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با پخش آنلاین اهنگ در فاز تو موزیک

ضربآهنگ (بیت) : Ham3d ؛ میکس و مسترینگ : ایمان تنها ؛ تهیه کننده : حمیدرضا جعفری

تصویر موزیک شایع : مخلص کلومپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از محمدرضا شایع به نام مخلص کلوم با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ همراه با پخش انلاین در فاز تو موزیک

منتشر شده از آلبوم شایع با نام سمج ؛ تهیه کننده : حمیدرضا جعفری ؛ ضربآهنگ : حامد ؛ میکس و مسترینگ : ایمان تنها

تصویر موزیک مهراد هیدن و شایع : سیلپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مهراد هیدن و محمدرضا شایع به نام سیل (Mehrad Hidden Ft. Shayea : Seyl) با کیفیت 320 و تکست متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

تهیه کننده : حمیدرضا جعفری ؛ آهنگسازی و تنظیم اهنگ : مهراد هیدن و کنیس 

تصویر موزیک شایع و یاسین ترکی : یه بارپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از محمدرضا شایع و یاسین ترکی به نام یه بار (Shayea ft. Yasin Torki : Ye baar) با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با پخش آنلاین موزیک در فاز تو موزیک. 

آهنگ یه بار از شایع و یاسین ترکی به آهنگسازی مشترک محمد رضائیان و یاسین ترکی با تهیه کنندگی امید هنرور و حمیدرضا جعفری از آلبوم فرکانس منتشر شد. 

تصویر موزیک محمدرضا شایع : تلوپس زمینه

دانلود آهنگ گفت آواز جدید و بسیار زیبا از محمدرضا شایع به نام تلو با کیفیت 320 همراه با متن و تکست آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

با ضربآهنگ (بیت) از محمد رضائیان و میکس و مسترینگ شروین رادفر از آلبوم اوردوز 3 منتشر شد. 

تصویر موزیک شایع : کادوپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از شایع و Rich A به نام کادو با کیفیت 320 و تکست متن آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک

منتشر شده از آلبوم اوردوز 3 از کمپانی خط

تصویر موزیک محمدرضا شایع : خیزپس زمینه

دانلود آهنگ رپ جدید و زیبا از محمدرضا شایع و سجادی به نام خیز با کیفیت 320 همراه با تکست متن آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک

ضربآهنگ (بیت) : محمد رضائیان ، میکس و مسترینگ : شروین رادفر

تصویر موزیک شایع و سجادی : دارمپس زمینه

دانلود تک آهنگ رپ جدید و زیبا از محمدرضا شایع و سجادی به نام دارم با کیفیت 320 و متن تکست آهنگ (Shayea Ft. Sajadii : Daram) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک منتشر شد.

آهنگ دارم از شایع به همراهی سجادی به آهنگسازی، تنظیم و تهیه کنندگی لانتان منتشر شد.