31 نفر آنلاین

صفحه آرشیو شب یلدا در فاز تو موزیک

تصویر موزیک رپ فال حافظ و رفقاپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید رپ فال حافظ و رفقا با کیفیت 320 و متن آهنگ (Faale Hafez Rap) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

فال حافظ رپی توسط اسنپ مارکت به صورت طنز برای شب یلدا تهیه شده است. نیت کنید و فال رپ حافظ را گوش کنید. 

تصویر موزیک آرش خان : یلدای ماپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از آرش خان به نام یلدای ما با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Arash Khan : Yaldaye Ma) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ یلدا مبارک با ترانه ای از آرش خان و آهنگسازی حسین مجرب به تنظیم کنندگی و میکس فرید ایمانی به مناسبت شب یلدا منتشر شد. 

تصویر موزیک امیر سینکی : شب یلداپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و زیبا با صدای امیر سینکی به نام شب یلدا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Sinaki : Shabe Yalda) همراه با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

موزیک شب یلدا با ترانه سرایی و آهنگسازی (گیتار) امیر سینکی و نوازندگی ویولن پرهام حسینی منتشر شد. 

تصویر موزیک امید آمری و مجتبی کبیری : شب یلداییپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از امید آمری و مجتبی کبیری به نام شب یلدایی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Omid Ameri Ft. Mojtaba Kabiri : Shabe Yaldaei) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک شب یلدا با صدای مجتبی کبیری و امید آمری با ترانه سرایی نکتا یگانگی به آهنگسازی و تنظیم کنندگی شاهین خسرو آبادی منتشر شد. 

تصویر موزیک علی منتظری : زیبای نازپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا با صدای علی منتظری به نام زیبای ناز با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ali Montazeri : Zibaye Naz) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

موزیک زیبای ناز با ترانه سرایی محمد مبارکی و آهنگسازی علی منتظری و نوازندگی گیتار آکوستیک بهروز میرزایی و گیتار الکتریک علیرضا الیاسوند به تنظیم فتاح فتحی برای شب یلدا منتشر شد. 

تصویر موزیک شهرام شکوهی : یلداپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از شهرام شکوهی به نام یلدا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Shahram Shokoohi : Yalda) با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

موزیک یلدا با ترانه ای از شهرام شکوهی و آهنگسازی مهدیار معصومی به تنظیم کنندگی امیرحسین کاشانیان با میکس و مسترینگ سعید رحیمی منتشر شد. 

تصویر موزیک ناصر زینعلی : بگو چند (کامل)پس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا با صدای ناصر زینعلی به نام بگو چند (Naser Zeynali : Begoo Chand) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با ورژن کوتاه و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سرا : محمد مبارکی ؛ آهنگساز : مهدی منافی ؛ تنظیم موزیک : مجید ملوندی ؛ پیش تر در دیماه 1399 نسخه کوتاه این آهنگ در ژانر گیتار آکوستیک شاد توسط خواننده برای شب یلدا منتشر شده بود. 

تصویر موزیک پادکست آب و آتش : یلداپس زمینه

دانلود پادکست شاد جدید و بسیار زیبای آب و آتش شماره 117 ویژه شب یلدا توسط دیجی تبا (Abo Atash : 117 Yalda Special) با کیفیت 320 و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

مدت زمان پادکست شب یلدا از مجموعه آب و آتش 41 دقیقه می باشد. 

تصویر موزیک سعید عرب : یلداپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از سعید عرب به نام یلدا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Saeed Arab : Yalda) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک یلدا با صدای سعید عرب با ترانه سرایی و آهنگسازی پوریا متابعان با ضبط عرفان حسینی منتشر شد. 

تصویر موزیک امیر عظیمی : فال خوشپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از امیر عظیمی به نام فال خوش (یلدا) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Azimi : Faale Khosh) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا : حسین غیاثی ؛ ملودی اهنگ و تنظیم کننده : بهنام جلیلیان ؛ میکس و مسترینگ : محمد فلاحی ؛ این آهنگ گیتار اکوستیک و زیبا به مناسبت شب یلدا منتشر شده است.

تصویر موزیک سهیل رحمانی : یلداترین شبپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از سهیل رحمانی به نام یلداترین شب با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Soheil Rahmani : Yaldatarin Shab) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

موزیک یلدا ترین شب با ترانه سرایی میلاد بابایی و آهنگسازی (گیتار) سهیل رحمانی به تنظیم کنندگی امیرحسین برای شب یلدا منتشر شد. 

تصویر موزیک رضا صادقی : آره یا نه (شب یلدا)پس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از رضا صادقی به نام آره یا نه (یلدا) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Reza Sadeghi : Are Ya Na - Yalda) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک شاد شب یلدا از رضا صادقی به نام آره یا نه با ترانه سرایی سارا بالو و نوازندگی پیانو رضا تاجبخش به آهنگسازی و تنظیم احسان صادقی برای شب یلدا منتشر شد.