66 نفر آنلاین

صفحه آرشیو شب یلدا در فاز تو موزیک

رپ فال حافظ و رفقا با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید رپ فال حافظ و رفقا با کیفیت 320 و متن آهنگ (Faale Hafez Rap) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

فال حافظ رپی توسط اسنپ مارکت به صورت طنز برای شب یلدا تهیه شده است. نیت کنید و فال رپ حافظ را گوش کنید. 

آرش خان : یلدای ما با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از آرش خان به نام یلدای ما با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Arash Khan : Yaldaye Ma) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ یلدا مبارک با ترانه ای از آرش خان و آهنگسازی حسین مجرب به تنظیم کنندگی و میکس فرید ایمانی به مناسبت شب یلدا منتشر شد. 

امیر سینکی : شب یلدا با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و زیبا با صدای امیر سینکی به نام شب یلدا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Sinaki : Shabe Yalda) همراه با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

موزیک شب یلدا با ترانه سرایی و آهنگسازی (گیتار) امیر سینکی و نوازندگی ویولن پرهام حسینی منتشر شد. 

امید آمری و مجتبی کبیری : شب یلدایی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از امید آمری و مجتبی کبیری به نام شب یلدایی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Omid Ameri Ft. Mojtaba Kabiri : Shabe Yaldaei) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک شب یلدا با صدای مجتبی کبیری و امید آمری با ترانه سرایی نکتا یگانگی به آهنگسازی و تنظیم کنندگی شاهین خسرو آبادی منتشر شد. 

علی منتظری : زیبای ناز با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا با صدای علی منتظری به نام زیبای ناز با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ali Montazeri : Zibaye Naz) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

موزیک زیبای ناز با ترانه سرایی محمد مبارکی و آهنگسازی علی منتظری و نوازندگی گیتار آکوستیک بهروز میرزایی و گیتار الکتریک علیرضا الیاسوند به تنظیم فتاح فتحی برای شب یلدا منتشر شد. 

شهرام شکوهی : یلدا با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از شهرام شکوهی به نام یلدا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Shahram Shokoohi : Yalda) با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

موزیک یلدا با ترانه ای از شهرام شکوهی و آهنگسازی مهدیار معصومی به تنظیم کنندگی امیرحسین کاشانیان با میکس و مسترینگ سعید رحیمی منتشر شد. 

ناصر زینعلی : بگو چند (کامل) با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا با صدای ناصر زینعلی به نام بگو چند با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Naser Zeynali : Begoo Chand) نسخه کامل آهنگ همراه با ورژن کوتاه و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ بگو چند ار ناصر زینعلی با ترانه سرایی محمد مبارکی و آهنگسازی مهدی منافی به تنظیم موزیک مجید ملوندی منتشر گردید. پیش تر در دی‌ماه 1399 ه.خ نسخه کوتاه این آهنگ در ژانر گیتار آکوستیک شاد توسط خواننده برای شب یلدا منتشر شده بود. 

پادکست آب و آتش : یلدا با متن آهنگپس زمینه

دانلود پادکست شاد جدید و بسیار زیبای آب و آتش شماره 117 ویژه شب یلدا توسط دیجی تبا (Abo Atash : 117 Yalda Special) با کیفیت 320 و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

مدت زمان پادکست شب یلدا از مجموعه آب و آتش 41 دقیقه می باشد. 

سعید عرب : یلدا با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از سعید عرب به نام یلدا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Saeed Arab : Yalda) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک یلدا با صدای سعید عرب با ترانه سرایی و آهنگسازی پوریا متابعان با ضبط عرفان حسینی منتشر شد. 

امیر عظیمی : فال خوش با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از امیر عظیمی به نام فال خوش (یلدا) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Azimi : Faale Khosh) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا : حسین غیاثی ؛ ملودی اهنگ و تنظیم کننده : بهنام جلیلیان ؛ میکس و مسترینگ : محمد فلاحی ؛ این آهنگ گیتار اکوستیک و زیبا به مناسبت شب یلدا منتشر شده است.

سهیل رحمانی : یلداترین شب با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از سهیل رحمانی به نام یلداترین شب با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Soheil Rahmani : Yaldatarin Shab) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

موزیک یلدا ترین شب با ترانه سرایی میلاد بابایی و آهنگسازی (گیتار) سهیل رحمانی به تنظیم کنندگی امیرحسین برای شب یلدا منتشر شد. 

رضا صادقی : آره یا نه (شب یلدا) با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از رضا صادقی به نام آره یا نه (یلدا) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Reza Sadeghi : Are Ya Na - Yalda) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک شاد شب یلدا از رضا صادقی به نام آره یا نه با ترانه سرایی سارا بالو و نوازندگی پیانو رضا تاجبخش به آهنگسازی و تنظیم احسان صادقی برای شب یلدا منتشر شد.