15 نفر آنلاین

آهنگـــ های ویـژه و برگـزیده

تصویر مجید رضوی : قلبمی پسپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مجید رضوی به نام قلبمی پس با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Majid Razavi : Ghalbami Pas) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ قلبمی پس از مجید رضوی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی توسط موسسه فرهنگی هنری اکسیر نوین منتشر شد. 

تصویر فرزاد فرزین : شبگردپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا با صدای فرزاد فرزین به نام شبگرد با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Farzad Farzin : Shabgard) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ شبگرد از فرزاد فرزین با ترانه سرایی و آهنگسازی مهدی ابراهیمی نژاد به تنظیم موزیک علیرضا افشار با میکس و مسترینگ سعید خطیبی و زیر صدای (بک وکال) رها حاجی زینال به نوازندگی گیتار آکوستیک فیروز ویسانلو، گیتار الکتریک مهرداد معافی و مهران خلیلی، ساکسوفون یاشار خسروی و گیتار باس آرین کشیشی منتشر شد. 

تصویر مهدی جهانی : دودپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از مهدی جهانی به نام دود با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Mehdi Jahani : Dood) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ دود از مهدی جهانی با ترانه سرایی و آهنگسازی مهدی جهانی به تنظیم موزیک عماد لاریجانی و نوازندگی گیتار هیراد نیکنام با میکس و مسترینگ فرید ایمانی توسط موسسه فرهنگی هنری لیما منتشر شد. 

تصویر امیرعباس گلاب : بهت گفتمپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از امیرعباس گلاب به نام بهت گفتم با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Amir Abbas Golab : Behet Goftam) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بهت گفتم از امیرعباس گلاب با ترانه سرایی علی بحرینی و آهنگسازی امیر عباس گلاب به تنظیم موزیک فرید مهاجرپور و با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

تصویر اشوان : اگه میموندیپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از اشوان به نام اگه میموندی با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Ashvan : Age Mimoondi) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ اگه میموندی از اشوان با ترانه سرایی و آهنگسازی اشکان خدابنده و به تنظیم موزیکف میکس و مسترینگ علیرضا ریاضی با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

تصویر حامیم : قلب منیپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین احساسی جدید و بسیار زیبا از حامیم به نام قلب منی با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Haamim : Ghalbe Mani) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ قلب منی از حامیم با ترانه سرایی و آهنگسازی حامیم و نوازندگی کیان پورتراب به تنظیم موزیک علیرضا ریاضی با میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد. 

تصویر یوسف زمانی : حبس ابدپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و بسیار زیبا از یوسف زمانی به نام حبس ابد با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Yousef Zamani : Habse Abad) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ حبس ابد از یوسف زمانی با ترانه سرایی و آهنگسازی یوسف زمانی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ امید نیکان منتشر شد. 

تصویر مرصاد الف : پری دریاییپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین و احساسی جدید و زیبا از مرصاد الف به نام پری دریایی با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Mersad Alef : Pari Daryaei) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پری دریایی از مرصاد الف با ترانه سرایی و آهنگسازی مرصاد الف به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ احسان احمدی منتشر شد. 

تصویر شکیب : ختم کلومپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از شکیب به نام ختم کلوم با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Shakib : Khatme Kaloom) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ ختم کلوم از شکیب با ترانه سرایی و ملودی شکیب به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ ناصر عباسی منتشر شد. 

تصویر حمید هیراد : هزار و یک شبپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و بسیار زیبا از حمید هیراد به نام هزار و یک شب با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Hamid Hiraad : Hezaro Yek Shab) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ هزار و یک شب از حمید هیراد با ترانه سرایی محمد مهدی سیار و آهنگسازی حمید هیراد به تنظیم موزیک رسول حسینی منتشر شد. 

تصویر سعید شهروز : دلتنگیپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از سعید شهروز به نام دلتنگی با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Saeid Shahrouz : Deltangi) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ دلتنگی از سعید شهروز با ترانه سرایی محمدرضا حبیبی به آهنگسازی، نوازندگی گیتار و تنظیم موزیک شهداد شهروز با میکس و مسترینگ رضا پور رضوی منتشر شد. 

تصویر مجید رضوی : پر میزنه (ورژن گیتار)پس زمینه

دانلود نسخه جدید از آهنگ غمگین و بسیار زیبا با صدای مجید رضوی به نام پر میزنه گیتار ورژن با کیفیت 320 و 128 و متن آهنگ (Majid Razavi : Par Mizane Guitar Version) همراه با نسخه اصلی و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

ورژن گیتار آهنگ پر میزنه از مجید رضوی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی توسط شرکت اکسیر نوین منتشر شد.