47 نفر آنلاین

آهنگـــ های ویـژه و برگـزیده

تصویر بابک جهانبخش : عاشقتم کهپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا با صدای بابک جهانبخش به نام عاشقتم که با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Babak Jahanbakhsh : Asheghetam Ke) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ عاشقتم که از بابک جهانبخش با ترانه سرایی مهدی ایوبی و ملودی آهنگ بابک جهانبخش با نوازندگی گیتار الکتریک از علیرضا الیاسوند، فلوت از هادی جداری و گیتار نایلون از هیراد نیکنام به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ حامد برادران منتشر شد. 

تصویر امیر رادان : حاشیهپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا با صدای امیر رادان به نام حاشیه با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Amir Radan : Hashiye) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ حاشیه از امیر رادان با ترانه سرایی و آهنگسازی امیر رادان به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ احسان احمدی منتشر شد. 

تصویر علی منتظری : چشمای توپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا با صدای علی منتظری به نام چشمای تو با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Ali Montazeri : Cheshmaye To) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ چشمای تو از علی منتظری با ترانه سرایی محمد مبارکی با آهنگسازی و تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ فتاح فتحی منتشر شد. 

تصویر سامان جلیلی : خوشگلاپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و فوق العاده زیبا از سامان جلیلی به نام خوشگلا با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Saman Jalili : Khoshgela) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ خوشگلا از سامان جلیلی در سبک شیش و هشت کلاسیک (سنگین) با ترانه سرایی محمد مبارکی و آهنگسازی رضا آبزین به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ فتاح فتحی منتشر شد. 

تصویر مسعود صادقلو : مسکن (اجرای زنده)پس زمینه

دانلود نسخه جدید آهنگ شاد احساسی و زیبا از مسعود صادقلو به نام مسکن اجرای زنده کنسرت با کیفیت 320 و 128 و متن آهنگ (Masoud Sadeghloo : Mosaken Live Version in Concert) همراه با نسخه اصلی آهنگ و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

اجرای زنده آهنگ مسکن از مسعود صادقلو در کنسرت با ترانه سرایی و ملودی آهنگ نیما معین به تنظیم ورژن کنسرت موزیک توسط اشکان دباغ با میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. 

تصویر امید حاجیلی : همونیپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از امید حاجیلی به نام همونی با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Omid Hajili : Hamooni) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ همونی از امید حاجیلی با ترانه سرایی امید جامع و امید حاجیلی و آهنگسازی و تنظیم موزیک امید حاجیلی با نوازندگی گیتار الکتریک نیما رمضان به میکس و مسترینگ حمیدرضا مرادی منتشر شد. 

تصویر بابک نهرین : قوی سنه قازانسیندرخواستیپس زمینه

دانلود آهنگ ترکی شاد جدید و بسیار زیبا از بابک نهرین به نام قوی سنه قازانسین با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Babak Nahrain : Goy Sana Gazansin) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. درخواستی از کاربران 

آهنگ قوی سنه قازانسین از بابک نهرین با ترانه سرایی مهری توانا و ملودی آهنگ آرمان عزیزی و امیر حسام به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ یاسین هاشم پور منتشر شد. 

تصویر بهنام علمشاهی : تو دوست منیپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و زیبا از بهنام علمشاهی به نام تو دوست منی با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Behnam Alamshahi : To Dooste Mani) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ تو دوست منی از بهنام علمشاهی با ترانه سرایی بهنام علمشاهی به آهنگسازی و تنظیم موزیک علی خدابنده لو منتشر شد. 

تصویر یوسف زمانی : منو دریابپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از یوسف زمانی به نام منو دریاب با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Yousef Zamani : Mano Daryab) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ منو دریاب از یوسف زمانی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ یوسف زمانی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ امید نیکان منتشر شد. 

تصویر حمید اصغری : طلاپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از حمید اصغری به نام طلا با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Hamid Asghari : Tala) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ طلا از حمید اصغری با ترانه سرایی و ملودی آهنگ موجین به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ عباس بنازاده (ABZ) منتشر شد. 

تصویر زانکو : بریم آقاپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد از زانکو به نام بریم آقا با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Zanco : Berim Agha) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ بریم آقا از زانکو با ترانه سرایی و ملودی آهنگ زانکو و حسین حافظ به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ میلاد ترابی و محسن افراسیابی منتشر شد. 

تصویر پازل بند : دو دوتا چهارتاپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از پازل بند به نام دو دوتا چهارتا با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Puzzle Band : Do DoTa chaharTa) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ دو دوتا چهارتا از پازل بند با ترانه سرایی و آهنگسازی آصف آریا به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ پازل بند با مدیریت تولید محمد ناصری منتشر شد.