ارسال موزیک
42 نفر آنلاین

دانلود آهنگهای فوتبالی با کیفیت 320 و پخش آنلاین برای شنیدن در فاز دوم موزیک

سرود تیم ملی در جام جهانی 2018

آهنگ سنتی موسیقی آهنگهای فوتبالی

سرود تیم ملی در جام جهانی 2018

اضافه شده در : 31 / 02 / 1397 توسط :

دانلود سرود تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه با صدای سالار عقیلی به نام یازده ستاره با کیفیت 320 و اخبار مربوط به این سرود در بخش دانلود همین مطلب در فاز دوم موزیک قرار گرفت.

هنرمندان مختلف : استقلال

تک آهنگ شاد آهنگهای فوتبالی

هنرمندان مختلف : استقلال

اضافه شده در : 28 / 02 / 1397 توسط :

دانلود موزیک شاد بسیار زیبا اجرا شده از هنرمندان مختلف از جمله بابک جهانبخش به نام استقلال با پخش آنلاین آهنگ / بمناسبت صعود تیم استقلال به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا / توجه : فردی در آهنگ حضور دارد و برخی فکر میکنند که مجتبی کبیری است! اما علاقمندان میدانند که مجتبی کبیری پرسپولیسی میباشد و آهنگی در این رابطه دارد (از اینجا بشنوید) .

عماد و ابوالفضل : پرسپولیسی ام

تک آهنگ شاد آهنگهای فوتبالی

عماد و ابوالفضل : پرسپولیسی ام

اضافه شده در : 24 / 02 / 1397 توسط :

دانلود آهنگ شاد بسیار زیبا از عماد احمدی و ابوالفضل اسماعیلی به نام پرسپولیسی ام / ترانه سرا و ملودی : علی سجودی / آهنگ و تنظیم : سبحان ابوذر / بمناسبت قهرمانی مجدد تیم فوتبال پرسپولیس و صعود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برای دومین سال پیاپی، بهمراه متن ترانه و پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک قرار گرفت.

امیر تتلو : گل

امیر تتلو آهنگهای فوتبالی

امیر تتلو : گل

اضافه شده در : 21 / 02 / 1397 توسط :

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا منتشر شده از امیر تتلو به نام گل با کیفیت 320 / ترانه و ملودی : امیر حسین مقصود لو / تنظیم : امیر دیوا / این آهنگ برای جام جهانی روسیه و تیم ملی ایران آماده شده / بهمراه متن ترانه و پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک قرار گرفت.