118 نفر آنلاین
آهنگ آصف آریا : هیسپس زمینه

آصف آریا : هیس

دانلود آهنگ جديد احساسی و زیبا از آصف آريا به نام هیس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Asef Aria : Hiss) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ هیس از آصف آریا با ترانه ای مشترک از آرشا رادین و آصف آریا به نوازندگی گیتار مجتبی تقی پور با تنظيم، میکس و مسترینگ مسعود جهاني منتشر شد. 

آهنگ آصف آریا : نگرانتمپس زمینه

آصف آریا : نگرانتم

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا با صدای آصف آریا به نام نگرانتم (Asef Aria : Negaranetam) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا : آصف آریا و شاهین شیخی ؛ تنظیم اهنگ : سهیل شمس ؛ میکس و مسترینگ : محمد فلاحی

آهنگ آصف آریا : حال دلمپس زمینه

آصف آریا : حال دلم

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از آصف آریا به نام حال دلم (Asef Aria : Hale Delam) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و ملودي آهنگ : آصف آريا ؛ تنظيم آهنگ : مسعود جهاني ؛ ميكس و مسترينگ : مهدي آذر ؛ گيتار : علي شهبازي ؛ بک وکال : آروين صميمي ؛ اهنگ حال دلم در روز تولد اصف اریا منتشر شد و مسعود جهانی با انتشار این اثر در کانال تلگرام خود تولد او را تبریک گفت.

آهنگ آصف آریا : عزیزم (ورژن آهسته)پس زمینه

آصف آریا : عزیزم (ورژن آهسته)

دانلود آهنگ جدید غمگین و بسیار زیبا از آصف آریا (Asef Aria) به نام عزیزم (ورژن جدید آهسته) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین و نسخه اصلی آهنگ عزیزم در فاز تو موزیک .

ترانه سرا و آهنگ ساز : آصف آریا ؛ تنظیم موزیک : فرشید ادهمی 

آهنگ آصف آریا : آتیشپس زمینه

آصف آریا : آتیش

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از آصف آریا به نام آتیش (Asef Aria : Atish) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سرا و آهنگساز : آصف آریا ؛ تنظیم آهنگ و مسترینگ : پازل بند (سولو پروداکشن) 

آهنگ آصف آریا : پایتم منپس زمینه

آصف آریا : پایتم من

دانلود تک آهنگ شاد جدید و زیبا از آصف آریا به نام پایتم من (Asef Aria : Payatam) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک منتشر شد.

ترانه سرا و آهنگساز : اصف اریا ؛ تنظیم آهنگ : مسعود جهانی

آهنگ آصف آریا : زمان وایستهپس زمینه

آصف آریا : زمان وایسته

دانلود آهنگ جدید و احساسی بسیار زیبا از آصف آریا به نام زمان وایسه (Asef Aria : Zaman Vayse) با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه با پخش آنلاین صوت در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگساز : اصف اریا ؛ تنظیم کننده آهنگ : یاسین ترکی ؛ تهیه کننده : بهنام محمدی

آهنگ آصف آریا : عزیزمپس زمینه

آصف آریا : عزیزم

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از آصف آریا به نام عزیزم (Asef Aria : Azizam) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سرا و آهنگساز : آصف آریا ؛ تنظیم آهنگ : سهیل شمس ؛ میکس و مسترینگ : محمد فلاحی 

آهنگ های جدید