31 نفر آنلاین

آهنگ های ویژه فاز تو موزیک

تصویر و عکس آنپلاگد بابک جهانبخش : تو منو کی کشتیپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از بابک جهانبخش به نام تو منو کی کشتی آنپلاگد با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Babak Jahanbakhsh : To Mano Key Koshti Unplugged) همراه با نسخه اصلی آهنگ و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک باشید. 

نسخه گیتار آکوستیک آهنگ تو منو کی کشتی با ترانه سرایی یاحا کاشانی به آهنگسازی و خوانندگی بابک جهانبخش و با تنظیم موزیک و مسترینگ معین راهبر منتشر شد. آنپلاگد به معنای نوازندگی با سازهای بدون برق تلقی میشود. 

تصویر و عکس بابک : جهانبخش : تو منو کی کشتی !پس زمینه

شنونده آهنگ پاپ جدید و زیبا از بابک جهانبخش به نام تو منو کی کشتی ! با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Babak Jahanbakhsh : To Mano Key Koshti) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک باشید. 

موزیک تو منو کی کشتی با ترانه سرایی یاحا کاشانی به آهنگسازی و خوانندگی بابک جهانبخش و با تنظیم موزیک و مسترینگ معین راهبر منتشر شد. 

تصویر و عکس بابک جهانبخش : یادم نمیرهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از بابک جهانبخش به نام یادم نمیره با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Babak JahanBakhsh : Yadam Nemire) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

اهنگ یادم نمیره از بابک جهانبخش با ترانه ای از یاحا کاشانی و آهنگسازی بابک جهانبخش به تنظیم کنندگی و مسترینگ معین راهبر و نوازندگی گیتار فرشید ادهمی منتشر شد. 

تصویر و عکس بابک جهانبخش : سازشپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای بابک جهانبخش به نام سازش با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Babak JahanBakhsh : Sazesh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

موزیک سازش از بابک جهانبخش با ترانه سرایی و آهنگسازی مرتضی مسعودی به تنظیم کنندگی و میکس هومن آزما منتشر شد. 

تصویر و عکس بابک جهانبخش : چی شده (زنده)پس زمینه

دانلود اجرای زنده ی جدید آهنگ فوق العاده زیبا از بابک جهانبخش به نام چی شده زنده با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Babak JahanBakhsh : Chi Shode Live) همراه با پخش آنلاین صوتی و نسخه اصلی آهنگ در فاز تو موزیک. 

اجرای زنده آهنگ چی شده توسط بابک جهانبخش در قسمت هشتم از برنامه پیشگو انجام شد. پیشگو یک برنامه ترکیبی و گفت‌و‌گو محور با اجرای پژمان جمشیدی است.

تصویر و عکس بابک جهانبخش : کافه پاییز (زنده)پس زمینه

دانلود اجرای زنده جدید و بسیار زیبا از آهنگ بابک جهانبخش به نام کافه پاییز (Babak JahanBakhsh : Cafe Paeiz Live) با کیفیت 320 و ترانه متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا : مهدی ایوبی ، اهنگ ساز : میلاد بابایی ؛ تنظیم مجدد : هومن آزما 

تصویر و عکس بابک جهانبخش : آدم کشپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از بابک جهانبخش به نام آدم کش (Babak Jahanbakhsh : Adam kosh) با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

آهنگ آدمکش از بابک جهانبخش با ترانه ای از مهدی ایوبی و آهنگسازی میلاد بابایی با تنظیم محمدرضا رهنما و میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد.

تصویر و عکس بابک جهانبخش : پایان تازهپس زمینه

دانلود تک آهنگ جدید و بسیار زیبا از بابک جهانبخش به نام پایان تازه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Babak Jahanbakhsh : Payane Tazeh) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سرا : محسن شیرعلی ؛ آهنگساز : وحید پویان ؛ تنظیم آهنگ : هومن آزما 

تصویر و عکس بابک جهانبخش : هیچپس زمینه

دانلود آهنگ جدید غمگین و زیبا از بابک جهانبخش به نام هیچ با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Babak Jahanbakhsh : Hich) همراه با پخش آنلاین اهنگ در فاز تو موزیک .

ترانه سرا : محسن شیرعلی ؛ پیانو : رضا تاج بخش ؛ آهنگساز : بابک جهانبخش ؛ میکس و مسترینگ : میلاد فرهود (استودیو پاپ تهران)

تصویر و عکس بابک جهانبخش : تو همونی کهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا با صدای بابک جهانبخش به نام تو همونی که با کیفیت 320 و متن آهنگ (Babak Jahanbakhsh : To Hamooni Ke) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک .

ترانه سرا و آهنگساز : بابک بابایی ؛ تنظیم آهنگ : شهراد امیدوار 


آهنگ های جدید