31 نفر آنلاین
آهنگ بابک جهانبخش : چی شده (زنده)پس زمینه

بابک جهانبخش : چی شده (زنده)

دانلود اجرای زنده آهنگ فوق العاده زیبا از بابک جهانبخش به نام چی شده زنده (Babak JahanBakhsh : Chi Shode Live) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین صوتی + نسخه اصلی آهنگ در فاز تو موزیک.

اجرای زنده آهنگ چی شده توسط بابک جهانبخش در قسمت هشتم از برنامه پیشگو انجام شد. پیشگو یک برنامه ترکیبی و گفت‌و‌گو محور با اجرای پژمان جمشیدی است.

آهنگ بابک جهانبخش : کافه پاییز (زنده)پس زمینه

بابک جهانبخش : کافه پاییز (زنده)

دانلود اجرای زنده جدید و بسیار زیبا از آهنگ بابک جهانبخش به نام کافه پاییز (Babak JahanBakhsh : Cafe Paeiz Live) با کیفیت 320 و ترانه متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا : مهدی ایوبی ، اهنگ ساز : میلاد بابایی ؛ تنظیم مجدد : هومن آزما 

آهنگ بابک جهانبخش : آدم کشپس زمینه

بابک جهانبخش : آدم کش

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از بابک جهانبخش به نام آدم کش (Babak Jahanbakhsh : Adam kosh) با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

آهنگ آدمکش از بابک جهانبخش با ترانه ای از مهدی ایوبی و آهنگسازی میلاد بابایی با تنظیم محمدرضا رهنما و میکس و مسترینگ محمد فلاحی منتشر شد.

آهنگ بابک جهانبخش : پایان تازهپس زمینه

بابک جهانبخش : پایان تازه

دانلود تک آهنگ جدید و بسیار زیبا از بابک جهانبخش به نام پایان تازه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Babak Jahanbakhsh : Payane Tazeh) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سرا : محسن شیرعلی ؛ آهنگساز : وحید پویان ؛ تنظیم آهنگ : هومن آزما 

آهنگ بابک جهانبخش : هیچپس زمینه

بابک جهانبخش : هیچ

دانلود آهنگ جدید غمگین و زیبا از بابک جهانبخش به نام هیچ با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Babak Jahanbakhsh : Hich) همراه با پخش آنلاین اهنگ در فاز تو موزیک .

ترانه سرا : محسن شیرعلی ؛ پیانو : رضا تاج بخش ؛ آهنگساز : بابک جهانبخش ؛ میکس و مسترینگ : میلاد فرهود (استودیو پاپ تهران)

آهنگ بابک جهانبخش : تو همونی کهپس زمینه

بابک جهانبخش : تو همونی که

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا با صدای بابک جهانبخش به نام تو همونی که با کیفیت 320 و متن آهنگ (Babak Jahanbakhsh : To Hamooni Ke) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک .

ترانه سرا و آهنگساز : بابک بابایی ؛ تنظیم آهنگ : شهراد امیدوار 

آهنگ بابک جهانبخش : یه ساعت فکر راحتپس زمینه

بابک جهانبخش : یه ساعت فکر راحت

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از بابک جهانبخش به نام یه ساعت فکر راحت با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Babak Jahanbakhsh : Ye Saat Fekre Rahat) همراه با موزیک ویدیو و پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا: محسن شیرالی ؛ آهنگساز: آصف بایرام زاده ؛ تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ : هومن آزما

آهنگ ریمیکس بابک جهانبخش : دریاپس زمینه

ریمیکس بابک جهانبخش : دریا

دانلود ریمیکس جدید و بسیار زیبا از بابک جهانبخش به نام دریا ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Babak Jahanbakhsh : Darya Remix) همراه با پخش آنلاین و نسخه اصلی آهنگ در فاز تو موزیک.

ترانه سرا : بابک صحرایی ؛ تنظیم جدید (ریمیکس) و مسترینگ : مهران عباسی 

آهنگ بابک جهانبخش : دوست دارمپس زمینه

بابک جهانبخش : دوست دارم

دانلود آهنگ احساسی و فوق العاده زیبا از بابک جهانبخش به نام دوست دارم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Babak Jahanbakhsh : Dooset Daram) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگساز : بابک جهانبخش ؛ آهنگ دوست دارم از بابک جهانبخش ابتدا بصورت تک آهنگ در سال 1389 ه.خ منتشر گردید و یکسال پس از آن در خرداد 1390 از آلبوم زندگی من دوباره انتشار پیدا کرد.

آهنگ بابک : جهانبخش : تمومهپس زمینه

بابک : جهانبخش : تمومه

دانلود آهنگ احساسی و فوق العاده زیبا از بابک جهانبخش به نام تمومه با کیفیت 320 و 128 و متن ترانه آهنگ (Babak JahanBakhsh : Tamoome) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک.

ترانه سرا: بابک صحرایی ؛ آهنگساز : بابک جهانبخش ؛ تنظیم آهنگ : پوریا حیدری ؛ آهنگ تمومه از بابک جهانبخش ابتدا بصورت تک آهنگ در سال 1388 ه.خ منتشر گردید.

آهنگ بابک جهانبخش : دریاپس زمینه

بابک جهانبخش : دریا

دانلود آهنگ احساسی و فوق العاده زیبا از بابک جهانبخش به نام دریا با کیفیت 320 و 128 و متن ترانه آهنگ (Babak Jahanbakhsh : Darya) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ دریا از بابک جهانبخش در  سال 1388 هجری خورشیدی منتشر شد و این قطعه زیبا در بخشی از فیلم دو خواهر نیز اجرا می شود.

آهنگ های جدید