69 نفر آنلاین

صفحه آرشیو سیروان خسروی در فاز تو موزیک

سیروان خسروی : دیوونگی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از سیروان خسروی به نام دیوونگی با کیفیت 320 و متن آهنگ (Sirvan Khosravi : Divoonegi) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ دیوونگی از سیروان با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم موزیک سیروان خسروی منتشر شد. 

سیروان خسروی : بن بست با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از سیروان خسروی به نام بن بست (Sirvan Khosravi : BonBast) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ بن‌بست از سیروان خسروی قطعه شماره 5 از آلبوم مونولوگ می باشد ؛ ترانه سرایان : زانیار خسروی و هادی زینتی ؛ آهنگسازی و تنظیم آهنگ :‌ سیروان خسروی ؛ گیتار الکتریک و گیتار آکوستیک : بهنام رهنما ؛ سولو گیتار : کاوه یغمایی . 

سیروان خسروی : آلبوم مونولوگ با متن آهنگپس زمینه

دانلود آلبوم جدید و فوق العاده زیبا از سیروان خسروی به نام آلبوم مونولوگ با کیفیت 320 به صورت یکجا (زیپ) و تک ترک همراه با متن ترانه آهنگ ها (Sirvan Khosravi : Monologue Album) و پخش آنلاین صوتی + لینک خرید آلبوم در فاز تو موزیک. 

آلبوم مونولوگ از سيروان شامل 5 آهنگ با كلام و 3 آهنگ بى كلام مي باشد، این مجموعه با 8 قطعه تجربه اى نو در كارنامه هنری سیروان خسروی محسوب ميشود. سيروان براى اولين بار پيش از انتشار عمومی آلبوم خود، اجرای آلبوم مونولوگ را از طریق سایت به صورت کنسرت آنلاین و زنده پخش نمود که فوق العاده زیبا و موفق بود. 

سیروان خسروی : حباب با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از سیروان خسروی به نام حباب با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه (Sirvan Khosravi : Hobab) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ حباب از سیروان خسروی با ترانه سرایی مشترک از سيروان و زانيار خسروى به آهنگسازی و تنظیم موزیک سيروان و نوازندگی گيتار امير دانايى و بهنام رهنما به عنوان قطعه شماره دو از آلبوم مونولوگ سیروان منتشر شد. 

سیروان خسروی : تنها نذار (دو ورژن)  با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا از سیروان خسروی به نام تنها نذار با دو ورژن نسخه اصل و اجرای زنده با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Sirvan Khosravi : Tanha Nazar) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ تنها نزار این دیوونه رو از سیروان خسروی با ترانه سرایی هادی زینتی و آهنگسازی سیروان خسروی به تنظیم موزیک زانیار و سیروان خسروی در دو ورژن متفاوت (نسخه اصلی و اجرای زنده) در فاز تو موزیک منتشر شد. زمان انتشار آهنگ اصلی در تاریخ ۱۳۹۸/۴/۱۵ و نسخه اجرای زنده در کنسرت (رامسر) در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۱۸ می باشد. 

ریمیکس سیروان خسروی : درست نمیشم با متن آهنگپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید و بسیار زیبای آهنگ سیروان خسروی به نام درست نمیشم ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Sirvan Khosravi : Dorost Nemisham Remix) همراه با پخش آنلاین و نسخه اصلی آهنگ در فاز تو موزیک.

ريميكس آهنگ درست نميشم از سیروان خسروی به تنظيم مجدد (رمیکس) زانيار خسروى با ترانه سرایی على بحرينى و ملودى آهنگ مشترک از سيروان خسروى و زانيار خسروى منتشر شد. 

سیروان خسروی : درست نمیشم با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا با صدای سیروان خسروی به نام درست نمیشم با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه (Sirvan Khosravi : Dorost Nemisham) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ درست نمیشم از سیروان خسروی با ترانه سرایی على بحرينى و ملودى آهنگ سيروان و زانيار خسروى منتشر شد. 

زانیار و سیروان خسروی : بدون تو با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ فوق العاده زیبا و احساسی از اجرای زنده زانیار و سیروان خسروی به نام بدون تو (ورژن کنسرت) با کیفیت اصلی 320  و متن آهنگ (Sirvan & Xaniar : Bedoone To) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بدون تو از زانیار خسروی برای اولین به صورت زنده و متفاوت با همخوانی سیروان خسروی در کنسرت سیروان اجرا و بازخوانی شد. 

سیروان خسروی : زیباترین اتفاق با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از سیروان خسروی به نام زیباترین اتفاق با کیفیت 320 و متن آهنگ (Sirvan Khosravi : Zibatarin Etefagh) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ زیباترین اتفاق از سیروان خسروی با ترانه سرایی رادسین مهدوی و آهنگسازی مشترک از سیروان و زانیار خسروی به تنظیم موزیک و مسترینگ سیروان خسروی منتشر شد. 

سیروان خسروی : قاب عکس خالی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا با صدای سیروان خسروی به نام قاب عکس خالی با کیفیت 320 و 128 و متن ترانه آهنگ (Sirvan Khosravi : Ghabe Akse Khali) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ قاب عکس خالی از سیروان خسروی با ترانه سرایی سیروان و آهنگسازی مشترک از زانیار و سیروان خسروی منتشر شد. 

سیروان خسروی : سوژه هات تکراریه با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از سیروان خسروی به نام سوژه هات تکراریه با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Sirvan Khosravi : Soojehat Tekrarie) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ سوزه هات تکراریه از سیروان با ترانه سرایی امیر یگانه و آهنگسازی مشترک امیر یگانه و سیروان خسروی به تنظیم آهنگ : سیروان خسروی منتشر شد. 

سیروان خسروی : من عاشقت شدم با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی و فوق العاده زیبا از سیروان خسروی به نام من عاشقت شدم (ساختمان پزشکان) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Sirvan Khosravi : Man Asheghet Shodam) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ من عاشقت شدم از سیروان با ترانه سرایی زهرا عاملی و ملودی آهنگ مهدی یراحی و تنظیم کنندگی سیروان خسروی، بعنوان آهنگ تیتراژ پایانی سریال ساختمان پزشکان در بهار سال 1390 هجری خورشیدی منتشر شد.