50 نفر آنلاین

صفحه آرشیو فازمتر موسیقی در فاز تو موزیک

موزیک بررسی آهنگ آرمین با آهنگ آوریل لاوین با متن ترانهپس زمینه

فازمتر موسیقی در فاز تو موزیک : در مطلب شماره دوم از بخش فازمتر به بررسی و تحلیل کپی برداری آهنگ رفت از آرمین زارعی، 2afm سابق (Armin Zarei : Raft) با آهنگ خارجی از آوریل لاوین به نام ویش یو وِر هییر (Avril Lavigne : Wish You Were Here) می پردازیم، همچنین برای بررسی بهتر یک میکس از بخش هایی که شباهت های آهنگ آرمین با آهنگ آوریل را نشان میدهد به صورت فایل صوتی با کیفیت 320 همراه با پخش آنلاین که توسط فاز تو موزیک تهیه شده برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در این مطلب آن را بشنوید و مقایسه کنید. 

موزیک بررسی آهنگ بورلس با آیس کریم با متن ترانهپس زمینه

فازمتر بررسی و تحلیل کپی برداری آهنگ مهراد هیدن و کچی بیتز به نام بورلس (Catchybeatz Ft. Mehrad Hidden : Bowrelas) با آهنگ آیس کریم از گروه بلک پینک و سلنا گومز (Black Pink & Selena Gomez : Ice Cream) به صورت میکس از بخش های مشابه در یک فایل صوتی با کیفیت 320 و پخش آنلاین تهیه شده توسط فاز تو موزیک. 

این اولین بار نیست که نام مهراد هیدن و یکی از گروه های کره ای موفق در موسیقی، کنار یکدیگر به چشم می آید. تک آهنگ بورلس از مهراد هیدن و خشایار اس آر از آلبوم اتصالی به دلیل شباهت هایی که با آهنگ آیس کریم از گروه بلک پینک دارد حواشی زیادی را متوجه خود ساخته است. البته پیش از این نیز بحث و جنجال درباره یک لوگو، که مهراد هیدن در یک پست اینستاگرامی از آن رونمایی کرده بود بالا گرفته بود و به دلیل شباهت آن لوگو به لوگوی گروه BTS عصبانیت و انتقاد هواداران گروه کره ای بی تی اس را بر انگیخته بود. 

موزیک فازمتر موسیقی (کپی یا کاور) با متن ترانهپس زمینه

فازمتر موسیقی ایرانی در فاز تو موزیک

بررسی و تحلیل آهنگ های ایرانی کپی برداری شده یا به اصطلاح دیگر آهنگ های کاور شده از نسخه های خارجی اصلی یا کپی کاری خوانندگان ایرانی از آهنگ های دیگر به صورت نامحسوس که فهمیدنشون شاید کمی سخت هست. 

با ما همراه باشید ؛ این بخش برای آگاهی بیشتر شما علاقمندان گرامی به موسیقی ایرانی در فازتوموزیک راه اندازی شده است. 

شاید شما هم آهنگی میشناسید که از آهنگ خارجی کاور شده پس حتما در دیدگاه برای ما بنویسید تا باهم آهنگ های نسخه اصلی و نسخه کپی (یا کاور شده آهنگ ها) را بررسی کنیم.