50 نفر آنلاین

صفحه آرشیو آرمین زارعی (2AFM) در فاز تو موزیک

تصویر موزیک آرمین زارعی : پایتمپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از آرمین زارعی به نام پایتم با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Armin Zarei : Payatam) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پایتم از آرمین زارعی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ آرمین 2AFM به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی و رضا سروش به عناون قطعه شماره سه از آلبوم تور کنسرتام آرمین منتشر شد. 

تصویر موزیک آرمین زارعی : طرفدارمهپس زمینه

شنونده آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا با صدای آرمین زارعی به نام طرفدارمه با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Armin Zarei : Tarafdarame) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ طرفدارمه از آرمین زارعی با ترانه سرایی آرمین 2AFM به تنظیم موزیک و میکس و مسترینگ مسعود جهانی و حسین MH به عنوان قطعه شماره یک از آلبوم تور کنسرتام منتشر شد. 

تصویر موزیک آرمین زارعی : تور کنسرتامپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا با صدای آرمین زارعی به نام تور کنسرتام با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Armin Zarei : Toure Concertam) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ تور کنسرتام از آرمین زارعی با ترانه سرایی آرمین 2afm به تنظیم موزیک و مسترینگ مسعود جهانی و حمیدرضا هادی به عنوان قطعه شماره دو از آلبوم تور کنسرتام منتشر شد. 

تصویر موزیک آلبوم آرمین زارعی : تور کنسرتامپس زمینه

دانلود آلبوم کوتاه جدید و بسیار زیبا از آرمین زارعی به نام آلبوم تور کنسرتام با کیفیت 320 و 128 به صورت یکجا زیپ و تک ترک (Armin Zarei : Toure Concertam Album) همراه با پخش آنلاین آهنگها در فاز تو موزیک. 

آلبوم تور کنسرتام از آرمین زارعی 2AFM به صورت کوتاه (EP) با چهار قطعه به تنظیم آهنگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر موزیک بررسی آهنگ آرمین با آهنگ آوریل لاوینپس زمینه

فازمتر موسیقی در فاز تو موزیک : در مطلب شماره دوم از بخش فازمتر به بررسی و تحلیل کپی برداری آهنگ رفت از آرمین زارعی، 2afm سابق (Armin Zarei : Raft) با آهنگ خارجی از آوریل لاوین به نام ویش یو وِر هییر (Avril Lavigne : Wish You Were Here) می پردازیم، همچنین برای بررسی بهتر یک میکس از بخش هایی که شباهت های آهنگ آرمین با آهنگ آوریل را نشان میدهد به صورت فایل صوتی با کیفیت 320 همراه با پخش آنلاین که توسط فاز تو موزیک تهیه شده برای شما آماده کرده ایم که میتوانید در این مطلب آن را بشنوید و مقایسه کنید. 

تصویر موزیک آرمین زارعی : بگو بینمپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا از آرمین زارعی به نام بگو بینم با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Armin Zarei : Begoo Binam) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ بگو بینم از آرمین 2afm در سبک هیپ هاپ با ترانه سرایی و ملودی آهنگ آرمین زارعی به تنظیم موزیک مسعود جهانی و رض بیت (RezBeat) و میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر موزیک آرمین زارعی : دوست دارمپس زمینه

شنونده آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از آرمین زارعی به نام دوست دارم با کیفیت 320 و متن آهنگ (Armin Zarei : Dooset Daram) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ دوست دارم از آرمین 2AFM با ترانه سرایی و ملودی آرمین زارعی و اردلان به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر موزیک آرمین زارعی : نه نروپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا با صدای آرمین زارعی به نام نه نرو با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Armin Zarei : Na Naro) به همراه پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ نه نرو عزیزم با ترانه سرایی و آهنگسازی آرمین 2afm به تنظیم کنندگی و مسترینگ پویا فرامرزی منتشر شد. 

تصویر موزیک آرمین زارعی : بزن یه زنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا از آرمین زارعی 2AFM به نام بزن یه زنگ با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Armin Zarei : Bezan Ye Zang) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بزن یه زنگ از آرمین 2afm با ترانه و آهنگسازی آرمین زارعی به تنظیم کنندگی و میکس مسعود جهانی و نوازندگی گیتار مجتبی تقی پور منتشر شد. 

تصویر موزیک بیت آرمین زارعی : شبا کجاییپس زمینه

دانلود آهنگ بی کلام (اینسترومنتال) بسیار زیبای آرمین زارعی به نام شبا کجایی بیت با کیفیت اصلی 320 به همراه نسخه اصلی آهنگ و متن ترانه در فاز تو موزیک. 

آهنگ بی کلام بیت شبا کجایی از آرمین 2afm یکی از بهترین گزینه برای تمرین خوانندگی، بازخوانی و یا اجرا در محافل مختلف است. 

تصویر موزیک آرمین زارعی (2afm) : ناز شستمپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از آرمین زارعی به نام ناز شستم (Armin 2AFM : Naze Shastam) با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سرا و آهنگساز : آرمین 2afm ؛ تنظیم اهنگ، میکس و مسترینگ : مسعود جهانی 

تصویر موزیک آرمین زارعی : بگو کجاییپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از آرمین زارعی به نام بگو کجایی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Armin Zarei : Begoo Kojaei) همراه با پخش آنلاین این اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ بگو کجایی از آرمین 2afm با ترانه سرایی و آهنگ سازی آرمین زارعی به تنظیم موزیک و میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد.