ارسال اثر
20 نفر آنلاین

مسیح و آرش | آهنگ های مسیح و آرش با کیفیت 320 و متن ترانه

دانلود آهنگ, آلبوم دریا : مسیح و آرش

مسیح و آرش آلبوم آهنگ

آلبوم دریا : مسیح و آرش

انتشار در : پنج شنبه 01 / 01 / 1398 :

دانلود آلبوم جدید و بسیار زیبا از مسیح و آرش عدل پرور (AP) به نام دریا با کیفیت 320 به صورت لیست ترک های آلبوم و دریافت یکجا (زیپ) + کاورها

آلبوم دریا اولین آلبوم مسیح عدل پرور و آرش عدل پرور است. این آلبوم با تنظیم، میکس و مسترینگ مسعود جهانی با ترانه هایی از مسیح و آرش

(5 ترانه)، آصف آریا و منصور فرهادیان (هرکدام 1 ترانه) به تهیه کنندگی میلاد ماهان راد و سعید سال افزون (موسسه آراد) آماده و در بازار موسیقی منتشر شده است و هم اکنون در فاز تو موزیک شما شنونده این البوم زیبا هستید.

دانلود آهنگ, مسیح و آرش : نمیرم

مسیح و آرش آهنگ غمگین

مسیح و آرش : نمیرم

انتشار در : چهار شنبه 29 / 12 / 1397 :

دانلود آهنگ غمگین جدید و بسیار زیبا از مسیح و آرش به نام نمیرم با کیفیت 320 / ترانه سرا و ملودی : آرش عدل پرور (AP) / از آلبوم دریا ؛ این آلبوم پس از فروش قانونی برای دانلود قرار میگیرد / همراه با متن آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک منتشر شد.

دانلود آهنگ, مسیح و آرش : صد ریشتری

مسیح و آرش آهنگ شاد

مسیح و آرش : صد ریشتری

انتشار در : سه شنبه 28 / 12 / 1397 :

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از مسیح و آرش به نام صد ریشتری با کیفیت 320 / ترک شماره 5 از آلبوم دریا ؛ این آلبوم پس از فروش قانونی برای دانلود قرار میگیرد / همراه با متن ترانه آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک منتشر شد.

دانلود آهنگ, مسیح و آرش : دریا

آهنگ غمگین مسیح و آرش آهنگ ویژه

مسیح و آرش : دریا

انتشار در : چهار شنبه 17 / 11 / 1397 :

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مسیح و آرش به نام دریا با کیفیت 320 / ترانه سرا و ملودی : مسیح و آرش عدل پرور (AP) / تنظیم آهنگ : مسعود جهانی / همراه با متن آهنگ و پخش آنلاین در فاز دوم موزیک منتشر شد.

دانلود آهنگ, مسیح و آرش : خواب خوب

آهنگ غمگین مسیح و آرش آهنگ ویژه

مسیح و آرش : خواب خوب

انتشار در : دو شنبه 01 / 05 / 1397 :

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مسیح و آرش (AP) به نام خواب خوب با کیفیت 320 / ترانه سرا و ملودی ساز : آرش عدل پرور (AP) / تنظیم آهنگ : سعید انصار / بهمراه متن ترانه با پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک برای دریافت مستقیم قرار گرفت.

دانلود آهنگ, مسیح و آرش : ماه عسل

مسیح و آرش آهنگ تیتراژ نوای ماه رمضان

مسیح و آرش : ماه عسل

انتشار در : دو شنبه 31 / 02 / 1397 :

دانلود موزیک احساسی و فوق العاده از مسیح و آرش به نام ماه عسل با کیفیت 320 / ترانه سرا : روزبه بمانی / تنظیم آهنگ : مسعود جهانی / این آهنگ تیتراژ پایانی برنامه ماه عسل در سال 1397 میباشد / با متن آهنگ و ترانه بهمراه پخش آنلاین آهنگ در فاز دوم موزیک منتشر شد.

دانلود آهنگ, ریمیکس مسیح و آرش : تو که نیستی پیشم

انواع ریمیکس مسیح و آرش خاطره انگیز

ریمیکس مسیح و آرش : تو که نیستی پیشم

انتشار در : 20 / 12 / 1396 :

دانلود ریمیکس شاد و بسیار زیبا با صدای مسیح و آرش ای پی به نام تو که نیستی پیشم با کیفیت 320 / تنظیم شده توسط : دیجی مُصی / بهمراه متن آهنگ با پخش آنلاین ریمیکس در فاز دوم موزیک منتشر شد.