157 نفر آنلاین

آهنگ های ویژه


آرشیو آهنگ‌های مسیح و آرش AP (عدل پرور) با کیفیت 320 و متن آهنگ

آرشیو مسیح و آرش

آرش عدل پرور متولد 21 مرداد سال 1369 و مسیح متولد 20 اردیبهشت سال 1367 زاده شهر تهران هستند. مسیح و آرش AP دو خواننده...

بیوگرافی خوانندگان
تصویر کاور مسیح و آرش : شاخه نباتپس زمینه

مسیح و آرش : شاخه نبات

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا با صدای مسیح و آرش عدل پرور به نام شاخه نبات با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masih & Arash Ap : Shakhe Nabat) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ شاخه نبات از مسیح و آرش AP با ترانه و آهنگسازی آرش و مسیح به تنظیم کنندگی و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر کاور مسیح و آرش : برفپس زمینه

مسیح و آرش : برف

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مسیح و آرش عدل پرور به نام برف (تو یه دفعه پنهون شدی) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masih & Arash : Barf) به همراه پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

تصویر کاور مسیح : مچالهپس زمینه

مسیح : مچاله

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مسیح عدل پرور به نام مچاله با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masih : Mochaleh) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مچاله با ترانه سرایی و ملودی اهنگ مسیح به تنظیم موزیک موموریزا با میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. 

تصویر کاور مسیح و آرش : سلام عزیزمپس زمینه

مسیح و آرش : سلام عزیزم

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مسیح و آرش به نام سلام عزیزم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masih & Arash AP : Salam Azizam) به همراه پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ سلام عزیزم از آرش و مسیح عدل پرور با ترانه ای از کسری زاهدی و حسین محمودی با ملودی و تنظیم آهنگ حامد دهقانی منتشر شد. این اثر زیبا آهنگ تیتراژ فیلم حکم تجدید نظر با بازی آرش عدل پرور می باشد. 

تصویر کاور مسیح و آرش : عمو زنجیر بافپس زمینه

مسیح و آرش : عمو زنجیر باف

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا با صدای مسیح و آرش به نام عمو زنجیر باف با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masih & Arash Ap : Amoo Zanjir Baf) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ عمو زنجیر باف از مسیح و آرش ای پی با ترانه و ملودی آهنگ آرش و مسیح عدل پرور به تنظیم کنندگی مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر کاور ریمیکس مسیح و آرش : من معذرت میخوامپس زمینه

ریمیکس مسیح و آرش : من معذرت میخوام

دانلود ریمیکس آهنگ جدید و بسیار زیبا از مسیح و آرش عدل پرور به نام من معذرت میخوام (Masih & Arash AP : Man Mazerat Mikham Remix) با کیفیت 320 و پخش آنلاین همراه با متن ترانه آهنگ و نسخه اصلی در فاز تو موزیک.

تنظیم مجدد (ریمیکس) : آرش محسنی ؛ سبک : دیپ هاوس (Deep house) ترانه سرا و ملودی اهنگ : آرش ای پی

تصویر کاور مسیح و آرش : من معذرت میخوامپس زمینه

مسیح و آرش : من معذرت میخوام

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مسیح و آرش عدل پرور به نام من معذرت میخوام (Masih & Arash : Man Mazerat Mikham) با کیفیت 320 و متن ترانه اهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و ملودی اهنگ : آرش ای پی و مسیح عدل پرور ؛ تنظیم آهنگ : مسعود جهانی ؛ میکس و مسترینگ : مهدی آذر

تصویر کاور مسیح : ترکپس زمینه

مسیح : ترک

دانلود آهنگ جدید زیبا و احساسی از مسیح عدل پرور به نام ترک (Masih : Tarak) با کیفیت 320 و متن ترانه همراه با پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک.

تصویر کاور مسیح : فازت عجیبهپس زمینه

مسیح : فازت عجیبه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مسیح عدل پرور به نام فازت عجیبه (Masih : Fazet Ajibe) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک.

تصویر کاور مسیح و آرش : بوی شمالپس زمینه

مسیح و آرش : بوی شمال

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مسیح و آرش و پرواز همای به نام بوی شمال با کیفیت 320 همراه با ترانه متن آهنگ (Masih & Arash Ap : Booye Shomal) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ بوی شمال از مسیح و آرش و همای با ترانه ای مشترک از آرش و مسیح و پرواز همای با آهنگسازی و تنظیم کنندگی مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر کاور مسیح و آرش : دست به یکیپس زمینه

مسیح و آرش : دست به یکی

دانلود تک آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از مسیح و آرش به نام دست به یکی با کیفیت 320 به همراه متن آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک

ترانه سرا و ملودی : آرش (AP) عدل پرور ؛ تنظیم آهنگ : اشکان محمدیان ؛ میکس و مسترینگ : محمد فلاحی

تصویر کاور مسیح و آرش : لیلاپس زمینه

مسیح و آرش : لیلا

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا از مسیح و آرش عدل پرور به نام لیلا (Masih & Arash : Leila) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک.

ترانه سرا و آهنگساز : مسیح و آرش ap ؛ تنظیم آهنگ ، میکس و مسترینگ : مسعود جهانی ؛ منتشر شده : تحت لیبل استودیو دریا و موسسه فرهنگی هنری آراد

آهنگ های جدید

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد