159 نفر آنلاین

صفحه آرشیو مسیح و آرش در فاز تو موزیک

تصویر موزیک مسیح و آرش AP : جادهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از مسیح و آرش عدل پرور به نام جاده با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Masih & Arash : Jaddeh) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ جاده از مسیح و آرش AP با ترانه سرایی و آهنگسازی طاها یوسفی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر گردید. 

تصویر موزیک مسیح : دختر زمستون پس زمینه

دانلود آهنگ راک شاد جدید و زیبا از مسیح عدل پرور به نام دختر زمستون با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Masih : Dokhtare Zemestoon) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ دختر زمستون از مسیح و آرش که توسط مسیح عدل پرور به تنهایی اجرا شده است با ترانه سرایی علیرضا فروغ به آهنگسازی و تنظیم موزیک موموریزا (momorizza) از آلبوم سنگ کاغذ قیچی منتشر شد. 

تصویر موزیک مسیح : هوای سردپس زمینه

شنونده آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا با صدای مسیح به نام هوای سرد با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Masih : Havaye Sard) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ هوای سرد از مسیح و آرش که توسط مسیح عدل پرور به تنهایی اجرا شده است با ترانه سرایی علیرضا فروغ و تنظیم موزیک جیسون (Jason) منتشر شد. 

تصویر موزیک بیوگرافی مسیح و آرشپس زمینه

بیوگرافی مسیح و آرش دو برادر و خواننده مطرح و محبوب ایرانی را در فاز تو موزیک بخوانید. مسیح عدل پرور متولد 20 اردیبهشت سال 1368 ه.خ در تهران و آرش عدل پرور متولد 20 مرداد 1369 ه.خ در تهران است. مسیح و آرش در نوجوانی به خارج از کشور رفتند و تحصیلات موسیقی خود را در خارج ادامه دادند و به دلیل تفاوت سنی کمی که باهم داشتند بیشتر در کنار یکدیگر تحصیلات خود را در زمینه های مختلف آهنگسازی همچون تئوری موسیقی، ساز شناسی، هارمونی و ارکستراسیون به اتمام رسانده اند. 

تصویر موزیک مسیح : کلبهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا با صدای مسیح عدل پرور (مسیح و آرش) به نام کلبه با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Masih : Kolbeh) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ کلبه از مسیح عدل پرور با ترانه سرایی علیرضا فروغ و آهنگسازی و تنظیم موزیک موموریزا (ممریضا : Momorizza) از آلبوم سنگ کاغذ قیچی منتشر شد. 

تصویر موزیک مسیح : رز قرمزپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مسیح به نام رز قرمز با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masih : Roze Ghermez) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ رز قرمز از مسیح با ترانه سرایی و آهنگسازی مشترک از مسیح عدل پرور و طاها به تنظیم آهنگ مسعود جهانی، میکس و مسترینگ مهدی آذر منتشر شد. 

تصویر موزیک مسیح و آرش : شاخه نباتپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا با صدای مسیح و آرش عدل پرور به نام شاخه نبات با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masih & Arash Ap : Shakhe Nabat) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ شاخه نبات از مسیح و آرش AP با ترانه و آهنگسازی آرش و مسیح به تنظیم کنندگی و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر موزیک مسیح و آرش : برفپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مسیح و آرش عدل پرور به نام برف (تو یه دفعه پنهون شدی) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masih & Arash : Barf) به همراه پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

تصویر موزیک مسیح : مچالهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مسیح عدل پرور به نام مچاله با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masih : Mochaleh) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مچاله با ترانه سرایی و ملودی اهنگ مسیح به تنظیم موزیک موموریزا با میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. 

تصویر موزیک مسیح و آرش : سلام عزیزمپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مسیح و آرش به نام سلام عزیزم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masih & Arash AP : Salam Azizam) به همراه پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ سلام عزیزم از آرش و مسیح عدل پرور با ترانه ای از کسری زاهدی و حسین محمودی با ملودی و تنظیم آهنگ حامد دهقانی منتشر شد. این اثر زیبا آهنگ تیتراژ فیلم حکم تجدید نظر با بازی آرش عدل پرور می باشد. 

تصویر موزیک مسیح و آرش : عمو زنجیر بافپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا با صدای مسیح و آرش به نام عمو زنجیر باف با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masih & Arash Ap : Amoo Zanjir Baf) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ عمو زنجیر باف از مسیح و آرش ای پی با ترانه و ملودی آهنگ آرش و مسیح عدل پرور به تنظیم کنندگی مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر موزیک ریمیکس مسیح و آرش : من معذرت میخوامپس زمینه

دانلود ریمیکس آهنگ جدید و بسیار زیبا از مسیح و آرش عدل پرور به نام من معذرت میخوام (Masih & Arash AP : Man Mazerat Mikham Remix) با کیفیت 320 و پخش آنلاین همراه با متن ترانه آهنگ و نسخه اصلی در فاز تو موزیک.

تنظیم مجدد (ریمیکس) : آرش محسنی ؛ سبک : دیپ هاوس (Deep house) ترانه سرا و ملودی اهنگ : آرش ای پی