203 نفر آنلاین

آهنگ‌های ویژه ماه محرم

دانلود آهنگ‌های سنتی و محلی ایرانی با کیفیت 320 و متن (آرشیو سایت)

آرشیو محلی و سنتی

⦿ صفحه بایگانی آهنگ های سنتی و آهنگ های محلی ایرانی با کیفیت 320 و متن ترانه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

بیوگرافی خوانندگان
تصویر و عکس علیرضا قربانی : در آن چشم‌هاپس زمینه

علیرضا قربانی : در آن چشم‌ها

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از علیرضا قربانی به نام در آن چشم ها با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Alireza Ghorbani : In Those Eyes) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ در آن چشمها از علیرضا قربانی با ترانه سرایی حسین منزوی به آهنگسازی و تنظیم سیاوش ولی پور منتشر شد. 

تصویر و عکس احسان دریادل : لیلاپس زمینه

احسان دریادل : لیلا

دانلود آهنگ کردی احساسی جدید و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام لیلا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Leila) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ لیلا از احسان دریادل به آهنگ سازی و تنظیم آهنگ علی تنجیده و میکس و مسترینگ هیربد حسینی و به گویش کردی کرمانشاهی منتشر شد. این اثر توسط خوانندگان مختلف کردی نیز خوانده شده است و این یک بازخوانی میباشد.

تصویر و عکس حسن گل‌نراقی : مرا ببوسپس زمینه

حسن گل‌نراقی : مرا ببوس

دانلود آهنگ و تصنیف ماندگار خاطره انگیز و فوق العاده زیبا از استاد حسن گلنراقی به نام مرا ببوس با کیفیت 320 و 128 با متن ترانه آهنگ (Hasan Golnaraghi : Mara Beboos) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مرا ببوس از حسن گل نراقی یک تصنیف ماندگار و کلاسیک ایرانی با ترانه ای از حیدر رقابی و آهنگسازی مجید وفادار می باشد که در سال 1332 ه.خ منتشر شده است. 

تصویر و عکس رضا بهرام و تهمورس پورناظری : لیلاپس زمینه

رضا بهرام و تهمورس پورناظری : لیلا

شنونده آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از رضا بهرام و تهمورس پورناظری به نام لیلا با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه (Reza Bahram & Tahmoures Pournazeri : Leila) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ لیلا با صدای رضا بهرام و با ترانه سرایی حسین منزوی و آهنگسازی، نوازندگی و همخوانی تهمورس پورناظری به تنظیم تینا جامه گرمی و تهمورس پورناظری منتشر شد. 

تصویر و عکس غلامحسین بنان : بهار دلنشینپس زمینه

غلامحسین بنان : بهار دلنشین

دانلود آهنگ ماندگار خاطره انگیز و فوق العاده زیبا از استاد غلامحسین بنان به نام بهار دلنشین با کیفیت 320 و 128 با متن ترانه آهنگ (Gholam-Hossein Banan : Bahare Delneshin) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ بهار دلنشین از استاد بنان یک تصنیف ماندگار و کلاسیک ایرانی با ترانه ای از بیژن ترقی و آهنگسازی روح الله خالقی با صدای غلامحسین بنان می باشد که نخستین بار در اوایل دهه ۱۳۳۰ ه.خ منتشر شد. 

تصویر و عکس سعید شریعت : یار غایبپس زمینه

سعید شریعت : یار غایب

دانلود آهنگ جدید سنتی احساسی و فوق العاده زیبا از سعید شریعت به نام یار غایب با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Saeed Shariat : Yare Ghayeb) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ یار غایب از سعید شریعت برگرفته از شعری از سعدی شیرازی با آهنگسازی و تهیه کنندگی بابک زرین به تنظیم امیرمهدی مقدم و میکس بهتاش زرین منتشر شد. 

تصویر و عکس سالار عقیلی : همصدا (آبادان)پس زمینه

سالار عقیلی : همصدا (آبادان)

دانلود آهنگ جدید احساسی سنتی و بسیار زیبا از سالار عقیلی به نام همصدا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Salar Aghili : HamSeda) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ هم صدا از سالار عقیلی برای همدردی با حادثه متروپل آبادان با ترانه ای از افشین یداللهی به آهنگسازی حمیدرضا گلشن و میکس، مسترینگ ایمان کی پیشینیان با نوازندگی تار حمید بهروزنیا منتشر شد. 

تصویر و عکس سینا سرلک : فرشتهپس زمینه

سینا سرلک : فرشته

دانلود تک آهنگ سنتی احساسی جدید و بسیار زیبا از سینا سرلک به نام فرشته با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Sina Sarlak : Fereshte) با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ فرشته با صدای سینا سرلک با ترانه سرایی محمد محتشمی و آهنگسازی امو باند به تنظیم کنندگی و مسترینگ رضا پناهی منتشر شد. 

تصویر و عکس همایون شجریان : دل من میگریدپس زمینه

همایون شجریان : دل من میگرید

شنونده آهنگ جدید سنتی و فوق العاده زیبا با صدای همایون شجریان به نام دل من میگرید با کیفیت 320 ؛ 128 و متن ترانه (Homayoun Shajarian : Dele Man Migeryad) همراه با پخش آنلاین صوتی قطعه در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ دل من می گرید از همایون شجریان با ترانه سرایی مهرانگیز سلحشور به آهنگ سازی علیرضا سپهوند و تنظیم، میکس و مسترینگ غلامرضا صادقی به نوازندگی پیانو بهنام ابوالقاسم، ‎عود امیر فرهنگ اسکندری، ‎ویولن پدرام فریوسفی، میثم مروستی، نیلوفر محبی، امین عطایی، پدرام فریوسفی، میثم مروستی و آتنا اشتیاقی 

تصویر و عکس پرواز همای : حکایت دلپس زمینه

پرواز همای : حکایت دل

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از پرواز همای به نام حکایت دل با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Parvaz Homay : Hekayate Del) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ حکایت دل از پرواز همای با شعری از حافظ شیرازی به آهنگسازی و تنظیم کنندگی بابک زرین منتشر شد. این اثر زیبا آهنگ تیتراژ ابتدایی سریال مسافران شهر می باشد. 


آهنگ های جدید