32 نفر آنلاین

آهنگـــ های ویـژه و برگـزیده

تصویر شهرام ناظری : وطنم ایرانپس زمینه

دانلود آهنگ سنتی جدید و بسیار زیبا با صدای شهرام ناظری به نام وطنم ایران با کیفیت 320 و 128 به همراه متن ترانه آهنگ (Shahram Nazeri : Vatanam Iran) و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ وطنم ایران از شهرام ناظری با ترانه سرایی سمیرا عاطفی و آهنگسازی پویا سرایی به نوازندگی سازهای کوبه ای توسط زکریا یوسفی، ویولنسل یک و دو از ماکان خویی‌نژاد و سنتور یک و دو توسط پویا سرایی با صدابرداری، میکس و مسترینگ موسیقی توسط فرزان روزبهانی و صدابرداری، میکس و مسترینگ صدای خواننده توسط توحيد وحید منتشر شد. 

تصویر حجت اشرف زاده : رفته از دستپس زمینه

دانلود آهنگ جدید تلفیقی احساسی و بسیار زیبا از حجت اشرف زاده به نام رفته از دست با کیفیت 320 و 128 و متن ترانه آهنگ (Hojat Ashrafzadeh : Rafte Az Dast) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ رفته از دست از حجت اشرف زاده با ترانه سرایی مرتضی ساعتچی و آهنگسازی و تنظیم موزیک کمال صداقت منتشر شد. 

تصویر حسین حیدری : عزیز یارم (پروبالم)درخواستیپس زمینه

دانلود آهنگ محلی شاد سبزواری و بسیار زیبا از حسین حیدری به نام عزیز یارم (پروبالم) با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه کامل (Hossein Heydari : Aziz Yaram) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پروبالم از حسین حیدری به تنظیم آهنگ حسن تقی زاده از آلبوم انتظار منتشر شد. درخواست شده از کاربران سایت ؛ مشاهده درخواست

تصویر علیرضا قربانی : بی گناهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از علیرضا قربانی به نام بی گناه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Alireza Ghorbani : Bi Gonah) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ سریال بی گناه از علیرضا قربانی با ترانه سرایی حسین غیاثی به آهنگسازی علیرضا افکاری و تنظیم آهنگ بامداد امینی، میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. این اثر زیبا آهنگ تیتراژ سریال بی گناه می باشد. 

تصویر همایون شجریان : شیرین سوزه (کردی)پس زمینه

دانلود آهنگ سنتی و محلیِ کردیِ جدید و زیبا از همایون شجریان به نام شیرین سوزه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Homayoun Shajarian : Shirina Sawza) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ شیرین سوزه از همایون شجریان بازخوانی یک تصنیف کردی و ماندگار میباشد که با تهیه کنندگی و تنظیم آرش گوران منتشر شد. در اصطلاح به آهنگ های سنتی و محلی که نسل به نسل گشته است فولکور (Folk music) میگویند. 

تصویر همایون شجریان : مینا گیان (کردی)پس زمینه

دانلود آهنگ سنتی کردی احساسی و بسیار زیبا از همایون شجریان به نام مینا گیان (مینا جان کردی) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Homayoun Shajarian : Mina Giyan) با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مینا گیان از همایون شجریان بازخوانی یک تصنیف کردی و ماندگار می باشد که به تنظیم کنندگی آرش گوران منتشر شد. در اصطلاح به آهنگ و ترانه های سنتی و محلی که نسل به نسل گشته و یا مختص به قوم خاصی است، فولکور (Folk music) میگویند. 

تصویر حیدو هدایتی : قِشنگپس زمینه

دانلود آهنگ محلی جنوبی و احساسی زیبا از حیدو هدایتی به نام قِشنگ با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ کامل (Heydoo Hedayati : Gheshang) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ قشنگ از حیدو هدایتی به گویش دشتستانی بوشهر با ترانه سرایی طالب هاشمی نژاد و نوازندگی گیتار حسین توحیدی به میکس و مسترینگ کاوه عابدین منتشر شد. 

تصویر علیرضا قربانی : در آن چشم‌هاپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از علیرضا قربانی به نام در آن چشم ها با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Alireza Ghorbani : In Those Eyes) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ در آن چشمها از علیرضا قربانی با ترانه سرایی حسین منزوی به آهنگسازی و تنظیم سیاوش ولی پور منتشر شد. 

تصویر احسان دریادل : لیلاپس زمینه

دانلود آهنگ کردی احساسی جدید و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام لیلا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Leila) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ لیلا از احسان دریادل به آهنگ سازی و تنظیم آهنگ علی تنجیده و میکس و مسترینگ هیربد حسینی و به گویش کردی کرمانشاهی منتشر شد. این اثر توسط خوانندگان مختلف کردی نیز خوانده شده است و این یک بازخوانی میباشد.

تصویر حسن گل‌نراقی : مرا ببوسپس زمینه

دانلود آهنگ و تصنیف ماندگار خاطره انگیز و فوق العاده زیبا از استاد حسن گلنراقی به نام مرا ببوس با کیفیت 320 و 128 با متن ترانه آهنگ (Hasan Golnaraghi : Mara Beboos) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مرا ببوس از حسن گل نراقی یک تصنیف ماندگار و کلاسیک ایرانی با ترانه ای از حیدر رقابی و آهنگسازی مجید وفادار می باشد که در سال 1332 ه.خ منتشر شده است. 

تصویر رضا بهرام و تهمورس پورناظری : لیلاپس زمینه

شنونده آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از رضا بهرام و تهمورس پورناظری به نام لیلا با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه (Reza Bahram & Tahmoures Pournazeri : Leila) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ لیلا با صدای رضا بهرام و با ترانه سرایی حسین منزوی و آهنگسازی، نوازندگی و همخوانی تهمورس پورناظری به تنظیم تینا جامه گرمی و تهمورس پورناظری منتشر شد. 

تصویر غلامحسین بنان : بهار دلنشینپس زمینه

دانلود آهنگ سنتی، ماندگار و فوق العاده زیبا از استاد غلامحسین بنان به نام بهار دلنشین با کیفیت 320 و 128 با متن ترانه آهنگ (Gholam-Hossein Banan : Bahare Delneshin) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ بهار دلنشین از استاد بنان یک تصنیف بهاری و یک تصنیف ماندگارِ کلاسیک ایرانی با ترانه ای از بیژن ترقی و آهنگسازی روح الله خالقی با صدای غلامحسین بنان می باشد که نخستین بار در اوایل دهه ۱۳۳۰ ه.خ منتشر شد.