72 نفر آنلاین

صفحه آرشیو مسعود صادقلو در فاز تو موزیک

موزیک مسعود صادقلو : مثل گل با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مسعود صادقلو به نام مثل گل با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Masoud Sadeghloo : Mesle Gol) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ مثل گل از مسعود صادقلو با ترانه سرایی و ملودی آهنگ فرزام به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ علیمو و نوازندگی گیتار الکتریک ایمان توسلی منتشر گردید. 

موزیک مسعود صادقلو : بازیچه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از مسعود صادقلو به نام بازیچه با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Masoud Sadeghloo : Bazicheh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ بازیچه از مسعود صادقلو با ترانه سرایی و ملودی آهنگ فرزام به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ علی‌مو و با نوازندگی گیتار نایلون توسط وحید عویدی و گیتار الکتریک توسط ایمان توسلی منتشر شد. 

موزیک مسعود صادقلو : مسکن (اجرای زنده) با متن ترانهپس زمینه

دانلود نسخه جدید آهنگ شاد احساسی و زیبا از مسعود صادقلو به نام مسکن اجرای زنده کنسرت با کیفیت 320 و 128 و متن آهنگ (Masoud Sadeghloo : Mosaken Live Version in Concert) همراه با نسخه اصلی آهنگ و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

اجرای زنده آهنگ مسکن از مسعود صادقلو در کنسرت با ترانه سرایی و ملودی آهنگ نیما معین به تنظیم ورژن کنسرت موزیک توسط اشکان دباغ با میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. 

موزیک مسعود صادقلو : تو یه نفر با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا با صدای مسعود صادقلو به نام تو یه نفر با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Masoud Sadeghloo : To Ye Nafar) و پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ تو یه نفر از مسعود صادقلو با ترانه سرایی و ملودی آهنگ اردلان و داوین به تنظیم موزیک و مسترینگ رضا سروش منتشر شد. 

موزیک ریمیکس مسعود صادقلو : شاهکار با متن ترانهپس زمینه

دانلود ریمیکس شاد جدید و زیبا از مسعود صادقلو به نام شاهکار ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masoud Sadeghloo : Shahkar Remix) همراه با نسخه اصلی آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ شاهکار از مسعود صادقلو با ترانه ای از یاحا کاشانی به آهنگسازی حامد برادران به تنظیم مجدد دیجی سیاوش (DJ Siavash Remix) منتشر شد. 

موزیک مسعود صادقلو : اسمت چیه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مسعود صادقلو به نام اسمت چیه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masoud Sadeghloo : Esmet Chiye) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بگو بینم اسمت چیه از مسعود صادقلو با ترانه سرایی و آهنگسازی علی ثابت قدم به تنظیم موزیک سعید سام منتشر شد. 

موزیک مسعود صادقلو : لابد با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از مسعود صادقلو به نام لابد با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masoud Sadeghloo : Labod) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ لابد دوست داشتم از مسعود صادقلو با ترانه سرایی مسعود صادق لو و تنظیم موزیک امید ساربانی برای اولین بار در کانال تلگرام رسمی خواننده منتشر شد. 

موزیک مسعود صادقلو : شاهکار با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از مسعود صادقلو به نام شاهکار با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masoud Sadeghloo : Shahkar) با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ شاهکار با صدای مسعود صادقلو با ترانه ای از یاحا کاشانی به آهنگسازی و تنظیم موزیک حامد برادران منتشر شد. 

موزیک مسعود صادقلو : دوا درمون با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ شاد جدید و بسیار زیبای مسعود صادقلو به نام دوا درمون با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masoud Sadeghloo : Dava Darmoon) همراه با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ دوا درمون از مسعود صادقلو با ترانه و آهنگسازی نیما معین به تنظیم کنندگی علی بیات منتشر شد. 

موزیک مسعود صادقلو : سه حرفی با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ احساسی جدید و زیبای مسعود صادقلو و آژمان به نام سه حرفی با کیفیت 320 همراه با متن آهنگ (Masoud Sadeghloo Ft. Azhman : 3 Harfi) و پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ سه حرفی از مسعود صادقلو با ترانه و آهنگسازی نیما معین به تنظیم موزیک علی بیات منتشر شد. 

موزیک ریمیکس مسعود صادقلو : حالا حالاها با متن ترانهپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید شاد و زیبا از مسعود صادقلو به نام حالا حالاها ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه (Masoud Sadeghloo : Hala Hala Ha Remix) همراه با نسخه اصلی آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ حالا حالاها از مسعود صادقلو در دو ورژن متفاوت منتشر گردید. ریمیکس های این آهنگ در نسخه اول ریمیکس دیجی سونامی و نسخه دوم ریمیکس حمید ربیع می باشد. 

موزیک مسعود صادقلو : حالا حالاها با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از مسعود صادقلو به نام حالا حالاها با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Masoud Sadeghloo : Hala HalaHa) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ حالا حالا ها از مسعود صادقلو با ترانه ای از مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی علیرضا افشار فرید به تنظیم کنندگی مهدی معظم منتشر شد.