53 نفر آنلاین

صفحه آرشیو احسان دریادل در فاز تو موزیک

موزیک ریمیکس احسان دریادل : نمیفهمی با متن ترانهپس زمینه

دانلود ریمیکس شاد جدید و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام نمیفهمی ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Nemifahmi Remix) همراه با نسخه اصلی آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ نمیفهمی از احسان دریادل با ترانه سرایی و آهنگسازی احسان دریا دل به تنظیم مجدد علی تنجیده (Ali Tanjideh Remix) منتشر شد. 

موزیک احسان دریادل : لیلا با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ کردی احساسی جدید و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام لیلا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Leila) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ لیلا از احسان دریادل به آهنگ سازی و تنظیم آهنگ علی تنجیده و میکس و مسترینگ هیربد حسینی و به گویش کردی کرمانشاهی منتشر شد. این اثر توسط خوانندگان مختلف کردی نیز خوانده شده است و این یک بازخوانی میباشد.

موزیک احسان دریادل : رعد و برق با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام رعد و برق با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Rad o Bargh) همراه با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ رعد و برق از احسان دریادل با ترانه و آهنگسازی احسان دریادل به تنظیم کنندگی علی تنجیده، میکس و مسترینگ هیربد حسینی منتشر شد. 

موزیک احسان دریادل : پای من با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام پای من با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Paye Man) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک پای من از احسان دریادل با ترانه و آهنگسازی احسان دریادل به تنظیم اهنگ علی تنجیده با میکس و مسترینگ هیربد حسینی، به عنوان قطعه شماره سه از آلبوم خودت منتشر شد. 

موزیک احسان دریادل : نمیفهمی با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید زیبا و احساسی از احسان دریادل به نام نمیفهمی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Nemifahmi) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

موزیک نمیفهمی از احسان دریادل با ترانه سرایی و آهنگسازی احسان دریادل به تنظیم اهنگ علی تنجیده با میکس و مسترینگ هیربد حسینی، به عنوان قطعه شماره چهار از آلبوم خودت منتشر شد. 

موزیک احسان دریادل : طعمه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام طعمه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Tomeh) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

موزیک طعمه از احسان دریادل با ترانه و آهنگسازی احسان دریادل به تنظیم کنندگی علی تنجیده با میکس و مسترینگ هیربد حسینی، به عنوان دومین قطعه از آلبوم خودت منتشر شد. 

موزیک احسان دریادل : خودت با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از احسان دریادل به نام خودت با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Khodet) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

موزیک خودت از احسان دریادل با ترانه و آهنگسازی احسان دریادل به تنظیم کنندگی علی تنجیده با میکس و مسترینگ هیربد حسینی، به عنوان اولین قطعه از آلبوم خودت منتشر شد. 

موزیک آلبوم احسان دریادل : خودت با متن ترانهپس زمینه

دانلود آلبوم جدید کوتاه و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام آلبوم خودت با کیفیت 320 به صورت تک ترک و یکجا (Ehsan Daryadel : Khodet EP Album) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آلبوم احسان دریادل به نام خودت دارای 4 قطعه می باشد که با ترانه ها و آهنگسازی احسان دریا دل به تنظیم کنندگی علی تنجیده با میکس و مسترینگ هیربد حسینی منتشر شد. 

موزیک احسان دریادل : لالایی با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام لالایی (Ehsan Daryadel : Lalaei) با کیفیت 320 و پخش آنلاین همراه با متن ترانه آهنگ در فاز تو موزیک. 

موزیک لالایی از احسان دریادل با ترانه سرایی و آهنگسازی احسان دریا دل و میکس و مسترینگ هیربد حسینی منتشر شد. 

موزیک احسان دریادل : دل کندم با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و زیبا با صدای احسان دریادل به نام دل کندم (Ehsan Daryadel : Del Kandam) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ به همراه پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک دل کندم از احسان دریادل با ترانه و آهنگسازی احسان دریا دل و نوازندگی گیتار الکتریک علیرضا الیاسوند با میکس و مسترینگ : محمد فلاحی منتشر شد. 

موزیک احسان دریادل : کوچمون با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از احسان دریادل به نام کوچمون (Ehsan Daryadel : Koochamoon) با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک کوچمون از احسان دریادل با ترانه سرایی و ملودی احسان دریا دل به تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ مصطفی مومنی منتشر شد. 

موزیک احسان دریادل : تلخی با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام تلخی (Ehsan Daryadel : Talkhi) با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه همراه  با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک تلخی از احسان دریادل با ترانه و آهنگسازی احسان دریا دل به نوازندگی گیتار فرشید ادهمی و تهیه کنندگی مصطفی مومنی منتشر شد.