32 نفر آنلاین

آهنگ های ویژه


احسان دریادل - آهنگ‌های احسان دریادل با کیفیت 320 و متن ترانه

آرشیو احسان دریادل

◆ صفحه بایگانی تمام آهنگ های احسان دریادل جدید و قدیمی با کیفیت 320 و متن آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

بیوگرافی خوانندگان
تصویر کاور احسان دریادل : رعد و برقپس زمینه

احسان دریادل : رعد و برق

شنونده آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام رعد و برق با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Rad o Bargh) همراه با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ رعد و برق از احسان دریادل با ترانه و آهنگسازی احسان دریادل به تنظیم کنندگی علی تنجیده، میکس و مسترینگ هیربد حسینی منتشر شد. 

تصویر کاور احسان دریادل : پای منپس زمینه

احسان دریادل : پای من

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام پای من با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Paye Man) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک پای من از احسان دریادل با ترانه و آهنگسازی احسان دریادل به تنظیم اهنگ علی تنجیده با میکس و مسترینگ هیربد حسینی، به عنوان قطعه شماره سه از آلبوم خودت منتشر شد. 

تصویر کاور احسان دریادل : نمیفهمیپس زمینه

احسان دریادل : نمیفهمی

دانلود آهنگ جدید زیبا و احساسی از احسان دریادل به نام نمیفهمی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Nemifahmi) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

موزیک نمیفهمی از احسان دریادل با ترانه سرایی و آهنگسازی احسان دریادل به تنظیم اهنگ علی تنجیده با میکس و مسترینگ هیربد حسینی، به عنوان قطعه شماره چهار از آلبوم خودت منتشر شد. 

تصویر کاور احسان دریادل : طعمهپس زمینه

احسان دریادل : طعمه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام طعمه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Tomeh) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

موزیک طعمه از احسان دریادل با ترانه و آهنگسازی احسان دریادل به تنظیم کنندگی علی تنجیده با میکس و مسترینگ هیربد حسینی، به عنوان دومین قطعه از آلبوم خودت منتشر شد. 

تصویر کاور احسان دریادل : خودتپس زمینه

احسان دریادل : خودت

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از احسان دریادل به نام خودت با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ehsan Daryadel : Khodet) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

موزیک خودت از احسان دریادل با ترانه و آهنگسازی احسان دریادل به تنظیم کنندگی علی تنجیده با میکس و مسترینگ هیربد حسینی، به عنوان اولین قطعه از آلبوم خودت منتشر شد. 

تصویر کاور آلبوم احسان دریادل : خودتپس زمینه

آلبوم احسان دریادل : خودت

دانلود آلبوم جدید کوتاه و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام آلبوم خودت با کیفیت 320 به صورت تک ترک و یکجا (Ehsan Daryadel : Khodet EP Album) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آلبوم احسان دریادل به نام خودت دارای 4 قطعه می باشد که با ترانه ها و آهنگسازی احسان دریا دل به تنظیم کنندگی علی تنجیده با میکس و مسترینگ هیربد حسینی منتشر شد. 

تصویر کاور احسان دریادل : لالاییپس زمینه

احسان دریادل : لالایی

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام لالایی (Ehsan Daryadel : Lalaei) با کیفیت 320 و پخش آنلاین همراه با متن ترانه آهنگ در فاز تو موزیک. 

موزیک لالایی از احسان دریادل با ترانه سرایی و آهنگسازی احسان دریا دل و میکس و مسترینگ هیربد حسینی منتشر شد. 

تصویر کاور احسان دریادل : دل کندمپس زمینه

احسان دریادل : دل کندم

دانلود آهنگ جدید شاد و زیبا با صدای احسان دریادل به نام دل کندم (Ehsan Daryadel : Del Kandam) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ به همراه پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک دل کندم از احسان دریادل با ترانه و آهنگسازی احسان دریا دل و نوازندگی گیتار الکتریک علیرضا الیاسوند با میکس و مسترینگ : محمد فلاحی منتشر شد. 

تصویر کاور احسان دریادل : کوچمونپس زمینه

احسان دریادل : کوچمون

دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از احسان دریادل به نام کوچمون (Ehsan Daryadel : Koochamoon) با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک کوچمون از احسان دریادل با ترانه سرایی و ملودی احسان دریا دل به تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ مصطفی مومنی منتشر شد. 

تصویر کاور احسان دریادل : تلخیپس زمینه

احسان دریادل : تلخی

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از احسان دریادل به نام تلخی (Ehsan Daryadel : Talkhi) با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه همراه  با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

موزیک تلخی از احسان دریادل با ترانه و آهنگسازی احسان دریا دل به نوازندگی گیتار فرشید ادهمی و تهیه کنندگی مصطفی مومنی منتشر شد. 

آهنگ های جدید

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد