200 نفر آنلاین

آهنگ های ویژه فاز تو موزیک

تصویر و عکس میثم ابراهیمی : میزنه بادپس زمینه

شنونده آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از میثم ابراهیمی به نام میزنه باد با کیفیت 320 و متن آهنگ (Meysam Ebrahimi : Mizane Bad) با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ میزنه باد از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر و عکس میثم ابراهیمی : تو نباشیپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا از میثم ابراهیمی به نام تو نباشی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Meysam Ebrahimi : To Nabashi) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ تو نباشی دوتا چشمام که نمیخوابه از میثم ابراهیمی با نوازندگی گیتار فیروز ویسانلو به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر و عکس پادکست میثم ابراهیمی : بهترین آهنگ‌هاپس زمینه

دانلود پادکست شاد جدید و بسیار زیبای میثم ابراهیمی به نام پادکست بهترین آهنگ ها با کیفیت 320 و لیست آهنگ ها (Meysam Ebrahimi : Hit Songs Podcast) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

هیت سانگ پادکست میثم ابراهیمی ریمیکس بهترین آهنگ های شاد منتشر شده از خواننده می باشد. 

تصویر و عکس ریمیکس میثم ابراهیمی : کی مثل منهپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید و بسیار زیبا با صدای میثم ابراهیمی به نام کی مثل منه ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Meysam Ebrahimi : Ki Mese Mane Remix) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر و نسخه اصلی آهنگ در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ کی مث منه از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی نیما معین به تنظیم جدید (ریمیکس) دیجی حمید خارجی و دیجی نابی به صورت غیر رسمی منتشر شد. 

تصویر و عکس میثم ابراهیمی : یکی باشهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا از میثم ابراهیمی به نام یکی باشه با کیفیت 320 و متن ترانه (Meysam Ebrahimi : Yeki Bashe) همراه با پخش آنلاین صوتی آهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگ یکی باشه از میثم ابراهیمی با ترانه و ملودی مجید رضوی و با تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر و عکس میثم ابراهیمی : حالیش نمیشهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا با صدای میثم ابراهیمی به نام حالیش نمیشه (Meysam Ebrahimi : Halish Nemishe) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین صوت در فاز تو موزیک.

آهنگ حالیش نمیشه از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی و ملودی اهنگ منصور فرهادیان به تنظیم آهنگ مسعود جهانی و نوازندگی (گیتار باس) ماکان فرجی و (گیتار آکوستیک) حامد دهقانی منتشر شد. 

تصویر و عکس میثم ابراهیمی : گردنبندپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا با صدای میثم ابراهیمی به نام گردنبند (Meysam Ebrahimi : Gardanband) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ گردن بند از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی نیما معین و محمد مبارکی و آهنگسازی مهدی منافی به تنظیم اهنگ و مسترینگ علی بیات منتشر شد. 

تصویر و عکس میثم ابراهیمی : سلامتیپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از میثم ابراهیمی به نام سلامتی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Meysam Ebrahimi : Salamati) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ سلامتی از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی و ملودی اهنگ نیما معین به تنظیم اهنگ، میکس و مسترینگ علی بیات منتشر شد. 

تصویر و عکس میثم ابراهیمی : کوچه سردپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا منتشر شده از میثم ابراهیمی به نام کوچه سرد (Meysam Ebrahimi : Kooche Sard) با کیفیت 320 و پخش آنلاین همراه با متن اهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگ کوچه سر از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی و آهنگسازی نیما معین به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ علی بیات منتشر شد. 

تصویر و عکس میثم ابراهیمی : قلابپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از میثم ابراهیمی و مهدی امیری به نام قلاب با کیفیت 320 و متن ترانه اهنگ (Meysam Ebrahimi & Mehdi Amiri : Gholab) همراه با پخش صوتی آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ قلاب از مهدی امیری و میثم ابراهیمی با ترانه و آهنگ سازی نیما معین به تنظیم موزیک و مسترینگ علی بیات و نوازندگی گیتار بهروز میرزایی منتشر شد. 


آهنگ های جدید