78 نفر آنلاین

صفحه آرشیو میثم ابراهیمی در فاز تو موزیک

موزیک میثم ابراهیمی : لالایی عشق با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا با صدای میثم ابراهیمی به نام لالایی عشق با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Meysam Ebrahimi : Lalaie Eshgh) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ لالایی عشق از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ آرشا رادین به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

موزیک میثم ابراهیمی : میزنه باد با متن ترانهپس زمینه

شنونده آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از میثم ابراهیمی به نام میزنه باد با کیفیت 320 و متن آهنگ (Meysam Ebrahimi : Mizane Bad) با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ میزنه باد از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

موزیک میثم ابراهیمی : تو نباشی با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا از میثم ابراهیمی به نام تو نباشی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Meysam Ebrahimi : To Nabashi) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ تو نباشی دوتا چشمام که نمیخوابه از میثم ابراهیمی با نوازندگی گیتار فیروز ویسانلو به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

موزیک پادکست میثم ابراهیمی : بهترین آهنگ‌ها با متن ترانهپس زمینه

دانلود پادکست شاد جدید و بسیار زیبای میثم ابراهیمی به نام پادکست بهترین آهنگ ها با کیفیت 320 و لیست آهنگ ها (Meysam Ebrahimi : Hit Songs Podcast) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

هیت سانگ پادکست میثم ابراهیمی ریمیکس بهترین آهنگ های شاد منتشر شده از خواننده می باشد. 

موزیک ریمیکس میثم ابراهیمی : کی مثل منه با متن ترانهپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید و بسیار زیبا با صدای میثم ابراهیمی به نام کی مثل منه ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Meysam Ebrahimi : Ki Mese Mane Remix) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر و نسخه اصلی آهنگ در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ کی مث منه از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی نیما معین به تنظیم جدید (ریمیکس) دیجی حمید خارجی و دیجی نابی به صورت غیر رسمی منتشر شد. 

موزیک میثم ابراهیمی : یکی باشه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا از میثم ابراهیمی به نام یکی باشه با کیفیت 320 و متن ترانه (Meysam Ebrahimi : Yeki Bashe) همراه با پخش آنلاین صوتی آهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگ یکی باشه از میثم ابراهیمی با ترانه و ملودی مجید رضوی و با تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

موزیک میثم ابراهیمی : حالیش نمیشه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا با صدای میثم ابراهیمی به نام حالیش نمیشه (Meysam Ebrahimi : Halish Nemishe) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین صوت در فاز تو موزیک.

آهنگ حالیش نمیشه از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی و ملودی اهنگ منصور فرهادیان به تنظیم آهنگ مسعود جهانی و نوازندگی (گیتار باس) ماکان فرجی و (گیتار آکوستیک) حامد دهقانی منتشر شد. 

موزیک میثم ابراهیمی : گردنبند با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا با صدای میثم ابراهیمی به نام گردنبند (Meysam Ebrahimi : Gardanband) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ گردن بند از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی نیما معین و محمد مبارکی و آهنگسازی مهدی منافی به تنظیم اهنگ و مسترینگ علی بیات منتشر شد. 

موزیک میثم ابراهیمی : سلامتی با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از میثم ابراهیمی به نام سلامتی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Meysam Ebrahimi : Salamati) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ سلامتی از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی و ملودی اهنگ نیما معین به تنظیم اهنگ، میکس و مسترینگ علی بیات منتشر شد. 

موزیک میثم ابراهیمی : کوچه سرد با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا منتشر شده از میثم ابراهیمی به نام کوچه سرد (Meysam Ebrahimi : Kooche Sard) با کیفیت 320 و پخش آنلاین همراه با متن اهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگ کوچه سر از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی و آهنگسازی نیما معین به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ علی بیات منتشر شد. 

موزیک میثم ابراهیمی : قلاب با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از میثم ابراهیمی و مهدی امیری به نام قلاب با کیفیت 320 و متن ترانه اهنگ (Meysam Ebrahimi & Mehdi Amiri : Gholab) همراه با پخش صوتی آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ قلاب از مهدی امیری و میثم ابراهیمی با ترانه و آهنگ سازی نیما معین به تنظیم موزیک و مسترینگ علی بیات و نوازندگی گیتار بهروز میرزایی منتشر شد. 

موزیک میثم ابراهیمی : جامون عوض با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی منتشر شده از میثم ابراهیمی به نام جامون عوض با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ حالمو ببین بیا سراغمو بگیر از میثم ابراهیمی با ترانه ای از آرش AP (عدل پرور) و مهدی دارابی با ملودی آهنگ مهدی دارابی به تنظیم موزیک مسعود جهانی منتشر شد.