37 نفر آنلاین

آهنگ های ویژه


تصویر کاور میثم ابراهیمی : تو نباشیپس زمینه

میثم ابراهیمی : تو نباشی

دانلود آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا از میثم ابراهیمی به نام تو نباشی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Meysam Ebrahimi : To Nabashi) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ تو نباشی دوتا چشمام که نمیخوابه از میثم ابراهیمی با نوازندگی گیتار فیروز ویسانلو به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر کاور پادکست میثم ابراهیمی : بهترین آهنگ‌هاپس زمینه

پادکست میثم ابراهیمی : بهترین آهنگ‌ها

دانلود پادکست شاد جدید و بسیار زیبای میثم ابراهیمی به نام پادکست بهترین آهنگ ها با کیفیت 320 و لیست آهنگ ها (Meysam Ebrahimi : Hit Songs Podcast) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

هیت سانگ پادکست میثم ابراهیمی ریمیکس بهترین آهنگ های شاد منتشر شده از خواننده می باشد. 

تصویر کاور ریمیکس میثم ابراهیمی : کی مثل منهپس زمینه

ریمیکس میثم ابراهیمی : کی مثل منه

دانلود ریمیکس جدید و بسیار زیبا با صدای میثم ابراهیمی به نام کی مثل منه ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Meysam Ebrahimi : Ki Mese Mane Remix) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر و نسخه اصلی آهنگ در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ کی مث منه از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی نیما معین به تنظیم جدید (ریمیکس) دیجی حمید خارجی و دیجی نابی به صورت غیر رسمی منتشر شد. 

تصویر کاور میثم ابراهیمی : یکی باشهپس زمینه

میثم ابراهیمی : یکی باشه

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا از میثم ابراهیمی به نام یکی باشه با کیفیت 320 و متن ترانه (Meysam Ebrahimi : Yeki Bashe) همراه با پخش آنلاین صوتی آهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگ یکی باشه از میثم ابراهیمی با ترانه و ملودی مجید رضوی و با تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر کاور میثم ابراهیمی : حالیش نمیشهپس زمینه

میثم ابراهیمی : حالیش نمیشه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا با صدای میثم ابراهیمی به نام حالیش نمیشه (Meysam Ebrahimi : Halish Nemishe) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین صوت در فاز تو موزیک.

آهنگ حالیش نمیشه از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی و ملودی اهنگ منصور فرهادیان به تنظیم آهنگ مسعود جهانی و نوازندگی (گیتار باس) ماکان فرجی و (گیتار آکوستیک) حامد دهقانی منتشر شد. 

تصویر کاور میثم ابراهیمی : گردنبندپس زمینه

میثم ابراهیمی : گردنبند

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا با صدای میثم ابراهیمی به نام گردنبند (Meysam Ebrahimi : Gardanband) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ گردن بند از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی نیما معین و محمد مبارکی و آهنگسازی مهدی منافی به تنظیم اهنگ و مسترینگ علی بیات منتشر شد. 

تصویر کاور میثم ابراهیمی : سلامتیپس زمینه

میثم ابراهیمی : سلامتی

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا از میثم ابراهیمی به نام سلامتی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Meysam Ebrahimi : Salamati) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ سلامتی از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی و ملودی اهنگ نیما معین به تنظیم اهنگ، میکس و مسترینگ علی بیات منتشر شد. 

تصویر کاور میثم ابراهیمی : کوچه سردپس زمینه

میثم ابراهیمی : کوچه سرد

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا منتشر شده از میثم ابراهیمی به نام کوچه سرد (Meysam Ebrahimi : Kooche Sard) با کیفیت 320 و پخش آنلاین همراه با متن اهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگ کوچه سر از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی و آهنگسازی نیما معین به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ علی بیات منتشر شد. 

تصویر کاور میثم ابراهیمی : قلابپس زمینه

میثم ابراهیمی : قلاب

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از میثم ابراهیمی و مهدی امیری به نام قلاب با کیفیت 320 و متن ترانه اهنگ (Meysam Ebrahimi & Mehdi Amiri : Gholab) همراه با پخش صوتی آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ قلاب از مهدی امیری و میثم ابراهیمی با ترانه و آهنگ سازی نیما معین به تنظیم موزیک و مسترینگ علی بیات و نوازندگی گیتار بهروز میرزایی منتشر شد. 

تصویر کاور میثم ابراهیمی : جامون عوضپس زمینه

میثم ابراهیمی : جامون عوض

دانلود آهنگ جدید احساسی منتشر شده از میثم ابراهیمی به نام جامون عوض با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ حالمو ببین بیا سراغمو بگیر از میثم ابراهیمی با ترانه ای از آرش AP (عدل پرور) و مهدی دارابی با ملودی آهنگ مهدی دارابی به تنظیم موزیک مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر کاور میثم ابراهیمی : کی مثل منهپس زمینه

میثم ابراهیمی : کی مثل منه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از میثم ابراهیمی به نام کی مثل منه با کفیت 320 و متن آهنگ (Meysam Ebrahimi : Ki Mese Mane) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ کی مثل من از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ نیما معین به تنظیم آهنگ علی بیات و میکس، مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر کاور میثم ابراهیمی : هوای دلیهپس زمینه

میثم ابراهیمی : هوای دلیه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از میثم ابراهیمی به نام هوای دلیه با کیفیت 320 و ترانه متن آهنگ (Meysam Ebrahimi : Havaye Deliye) به همراه پخش آنلاین اهنگ در فاز تو موزیک .

آهنگ هوای دلی از میثم ابراهیمی با ترانه سرایی و ملودی منصور فرهادیان به تنظیم و هماهنگی صدا و آهنگ توسط مسعود جهانی منتشر شد. 

آهنگ های جدید

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد