33 نفر آنلاین
امیر تتلو : هر وقت که بودی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از امیر تتلو به نام هر وقت که بودی با کیفیت 320 و متن آهنگ (Amir Tataloo : Harvaght Ke Boodi) همراه با پخش آنلاین با متن آهنگ در فاز تو موزیک 

ترانه سرا و آهنگساز : امیر تتلو ، تنظیم و مسترینگ : حسن بابا محمودی 

بیت امیر تتلو : شب که میشه با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ بیکلام کارائوکه غمگین و بسیار زیبا از امیر تتلو به نام شب که میشه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Tataloo : Shab Ke Mishe Beat) با کیفیت 320 و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

بیت بیکلام و ورژن کارائوکه آهنگ شب که میشه از تتلو برای تمرین و بازخوانی در سایت منتشر شد. 

امیر تتلو : گل با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و زیبا منتشر شده از امیر تتلو به نام گل با کیفیت 320 به همراه متن آهنگ و ترانه (Amir Tataloo : Gol) با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

ترانه و ملودی اهنگ : امیر حسین مقصود لو ؛ تنظیم اهنگ : امیر دیوا ؛ این آهنگ برای تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه منتشر شده است. 

امیر تتلو : فرقی نداره با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا با صدای امیر تتلو به نام فرقی نداره با کیفیت 320 به همراه متن ترانه آهنگ (Amir Tataloo : Farghi Nadare) و پخش آنلاین در فاز تو موزیک منتشر شد.

ترانه سرا و آهنگساز : امیر تتلو ؛ تنظیم اهنگ : امیر دیوا ؛ آهنگ فرقی نداره قطعه شماره 9 و نهمین آهنگ از آلبوم سایه امیر تتلو می باشد. 

امیر تتلو : بی ریشه ها با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از امیر تتلو و امیر دیوا به نام بی ریشه ها (Amir Tataloo : Bi Risheha) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سرا : امیر تتلو ؛ آهنگسازی : امیر دیوا و امیر تتلو ؛ تنظیم موزیک : امیر دیوا 

امیر تتلو : من از این عشق با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از امیر تتلو به نام من از این عشق با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Tataloo : Man Az In Eshgh) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سرا : امیر تتلو ؛ آهنگسازی : امیر دیوا و امیر تتلو ؛ تنظیم موزیک : امیر دیوا 

امیر تتلو : هرکی به ما رسید با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از امیر تتلو و دوزخ به نام هرکی به ما رسید با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Tataloo ft. Duzakh : Harki Be Ma Resid) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سرا : امیر تتلو ؛ ضربآهنگ (بیت) : دوزخ ؛ میکس و مسترینگ : امیر دیوا 

امیر تتلو : برس با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از امیر تتلو به نام برس (Amir Tataloo : Beres) با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سرا و آهنگساز : امیر حسین مقصودلو ؛ تنظیم آهنگ و مسترینگ : نادر کوهستانی 

امیر تتلو و دوزخ : یه کاری کن نیشم واشه با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از امیر تتلو و دوزخ بنام یه کاری کن نیشم واشه با کیفیت 320 و تکست متن آهنگ (Amir Tataloo ft. Douzakh : YeKari Kon Nisham Vashe) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ ساز : دوزخ ؛ ملودی اهنگ : امیر تتلو ؛ تنظیم و مسترینگ : امیر دیوا 

امیر تتلو : منو دعوت کرده مهمونیشون با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از امیر تتلو به نام منو دعوت کرده مهمونیشون با کیفیت 320 و متن اهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگساز و ترانه سرا : امیر تتلو ؛ تنظیم کننده : امیر دیوا ؛ آهنگ منو دعوت کرده مهمونیشون دومین قطعه از آلبوم امیرتتلو به نام امیر میباشد. 

امیر تتلو : کوزه با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از امیر تتلو به نام کوزه با کیفیت اصلی 320 و تکست متن آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

ترانه سُرا و آهنگساز : امیر تتلو ؛ تنظیم کننده اهنگ : نادر کوهستانی ؛ این آهنگ دیس هیچکس و دیس پیشرو میباشد. 

 

امیر تتلو : برو مرسی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا از امیر تتلو به نام برو مرسی با کیفیت اصلی 320 و متن ترانه آهنگ (Amir Tataloo : Boro Mersi) به همراه پخش صوتی آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ برو مرسی از تتلو آخرین آهنگ از آلبوم قهرمان میباشد که با ترانه و آهنگسازی امیرحسین مقصودلو و با ملودی آهنگ و تنظیم کنندگی دایناتونیک منتشر شد.