42 نفر آنلاین
ایوان بند : فراموشکار با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از ایوان بند به نام فراموشکار با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Evan Band : Faramooshkar) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ فراموشکار از ایوان بند با ترانه سرایی حدیث دهقان و خوانندگی حسین شریفی به نوازندگی گیتار و تنظیم موزیک امیر بهادر دهقان با تهیه کنندگی فواد غفاری منتشر شد. 

ایوان بند : دزد دریایی با متن آهنگپس زمینه

شنونده آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا از ایوان بند به نام دزد دریایی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Evan Band : Dozde Daryaei) همراه با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ دزد دریایی از ایوان بند با ترانه ای از حدیث دهقان و با خوانندگی حسین شریفی و به آهنگسازی فواد غفاری و تنظیم موزیک مصطفی مومنی منتشر شد. 

ایوان بند : چش مایی با متن آهنگپس زمینه

شنونده آهنگ شاد جدید و فوق العاده زیبای ایوان بند به نام چش مایی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Evan Band : Cheshe Maei) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک باشید. 

آهنگ بالا بری پایین بیای چش مایی عزیزم از ایوان باند با صدای حسین شریفی با ترانه سرایی حدیث دهقان و آهنگسازی فواد غفاری به تنظیم موزیک مصطفی مومنی منتشر شد. 

ریمیکس ایوان بند : خاطر خواه با متن آهنگپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید آهنگ احساسی و زیبای ایوان بند به نام خاطر خواه با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Evan Band : Khaterkhah Remix) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ خاطرخواه از ایوان بند که قطعه شماره سه از آلبوم نرماندی می باشد به تنظیم کنندگی محسن جانلو منتشر شد. 

ریمیکس ایوان بند : دلبر با متن آهنگپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید شاد و بسیار زیبا از ایوان بند به نام دلبر ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Evan Band : Delbar Remix) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ دلبر از ایوان بند با تنظیم دی جی PS و احسان فروتن (DJ PS & Ehsan Foroutan Remix) منتشر شد. 

آلبوم ایوان بند : نرماندی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آلبوم کامل و فوق العاده زیبای ایوان بند به نام نرماندی با کیفیت 320 به صورت یکجا زیپ شده و تک ترک همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آلبوم نرماندی دومین آلبوم از گروه موفق ایوان بند می باشد (Evan Band : Normandy Album) این مجموعه دارای (12) دوازده قطعه آهنگ باکلام در سبک موسیقی پاپ ایرانی است. فاز تو موزیک در راستای رعایت حقوق مادی و معنوی آثار این آلبوم را با تاخیر منتشر میکند.

ایوان بند : گلی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و زیبا از ایوان بند به نام گلی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Evan Band : Goli) همراه با ریمیکس های آهنگ و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ گلی از ایوان بند با ترانه ای از حدیث دهقان به تنظیم کنندگی و آهنگسازی فواد غفاری و حسین شریفی منتشر شد. 

ریمیکس ایوان : بی نظیره عشق با متن آهنگپس زمینه

دانلود ریمیکس آهنگ جدید و بسیار زیبا از ایوان بند به نام بی نظیره عشق با کیفیت 320 (Evan Band : Binazire Eshgh Remix) همراه با نسخه اصلی بینظیره عشق و متن ترانه آهنگ با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

ترانه سرا : حدیث دهقان ؛ آهنگساز : فواد غفاری ؛ تنظیم جدید (ریمیکس) : محسن جانلو ؛

ایوان بند : بی نظیره عشق با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از ایوان بند به نام بی نظیره عشق با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Evan Band : Binazire Eshgh) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ بینظیره عشق از ایوان بند با ترانه سرایی حدیث دهقان و آهنگسازی فواد غفاری به تنظیم آهنگ مصطفی مومنی منتشر شد. 

ریمیکس ایوان بند : گلی با متن آهنگپس زمینه

دانلود تمام ریمیکس های آهنگ شاد و زیبا از ایوان بند به نام گلی ریمیکس با کیفیت 320 و متن اهنگ (Evan Band : Goli Remix) همراه با نسخه اصلی آهنگ و پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

این مجموعه شامل سه ریمیکس شاد و زیبا از آهنگ ایوان باند به نام گلی میباشد که توسط حمید ام ، دیجی پی اس و دیجی سونامی تنظیم شده اند. 

ایوان بند : دل با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا از ایوان بند به نام دل با کیفیت 320 و ترانه متن آهنگ (Evan Band : Del) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک . 

آهنگ دل از ایوان باند با ترانه سرایی مجید صالحی و آهنگسازی مصطفی مومنی و تنظیم آهنگ : آترین بی نیاز 

ایوان بند : شاه نشین قلبم با متن آهنگپس زمینه

دانلود تک آهنگ جدید و بسیار زیبا از ایوان بند به نام شاه نشین قلبم با کیفیت 320 و متن ترانه اهنگ (Evan Band : Shah Neshine Ghalbam) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ شاه نشین قلبم از فواد غفاری و حسین شریفی گروه ایوان باند با ترانه سرایی حدیث دهقان و تنظیم موزیک مصطفی مومنی منتشر شد.