54 نفر آنلاین

صفحه آرشیو مجید رضوی در فاز تو موزیک

موزیک مجید رضوی : فرشته با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ غمگین جدید و زیبا از مجید رضوی به نام فرشته با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Majid Razavi : Fereshteh) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ فرشته از مجید رضوی با ترانه سرایی و آهنگسازی مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

موزیک مجید رضوی : تنگ میشه دل با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و زیبا از مجید رضوی به نام تنگ میشه دل با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Tang Mishe Del) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

موزیک تنگ میشه دل از مجید رضوی با ترانه سرایی و آهنگسازی مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر گردید. 

موزیک مجید رضوی : قلبمی پس با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از مجید رضوی به نام قلبمی پس با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ (Majid Razavi : Ghalbami Pas) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ قلبمی پس از مجید رضوی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی توسط موسسه فرهنگی هنری اکسیر نوین منتشر شد. 

موزیک مجید رضوی : پر میزنه (ورژن گیتار) با متن ترانهپس زمینه

دانلود نسخه جدید از آهنگ غمگین و بسیار زیبا با صدای مجید رضوی به نام پر میزنه گیتار ورژن با کیفیت 320 و 128 و متن آهنگ (Majid Razavi : Par Mizane Guitar Version) همراه با نسخه اصلی و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

ورژن گیتار آهنگ پر میزنه از مجید رضوی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی توسط شرکت اکسیر نوین منتشر شد. 

موزیک مجید رضوی : پر میزنه با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از مجید رضوی به نام پر میزنه با کیفیت 320 و 128 همراه با متن آهنگ و ترانه (Majid Razavi : Par Mizane) و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پر میزنه از مجید رضوی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی توسط شرکت اکسیر نوین منتشر شد. 

موزیک ریمیکس مجید رضوی : منم با متن ترانهپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید و بسیار زیبا از مجید رضوی به نام منم ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Manam Remix) همراه با نسخه اصلی و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ منم از مجید رضوی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم نخست از مسعود جهانی و تنظیم مجدد از حمید محمدی (HaMidM Remix) منتشر شد.

موزیک مجید رضوی : گرگ و میش با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از مجید رضوی به نام گرگ و میش با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Gorgo Mish) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ گرگ و میش با ترانه سرایی و آهنگ سازی مشترک از مجید رضوی و ارشا رادین و نوازندگی گیتار مجتبی تقی پور به میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

موزیک مجید رضوی : منم (پیانو) با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از مجید رضوی به نام منم ورژن پیانو با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Manam Piano Version) همراه با نسخه اصلی آهنگ و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

نسخه پیانو آهنگ منم با ترانه سرایی، آهنگسازی و صدای مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

موزیک مجید رضوی : منم با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا با صدای مجید رضوی به نام منم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Manam) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ اونی که واقعی عاشقته منم با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم موزیک و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

موزیک مجید رضوی : طلا با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از مجید رضوی به نام طلا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Tala) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ طلا از مجید رضوی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

موزیک مجید رضوی : 5 صبح با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از مجید رضوی به نام 5 صبح با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : 5 Sobh) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پنج صبح از مجید رضوی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ مبلاد ترابی منتشر شد. 

موزیک مجید رضوی : بالاخره با متن ترانهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا با صدای مجید رضوی به نام بالاخره با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Belakhare) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بالاخره کارتو کردی از مجید رضوی با ترانه و آهنگسازی مجید رضوی و نوازندگی گیتار فیروز ویسانلو و کیوان نجاتی به تنظیم، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد.