29 نفر آنلاین

آهنگ های ویژه فاز تو موزیک

تصویر و عکس ریمیکس مجید رضوی : منمپس زمینه

دانلود ریمیکس جدید و بسیار زیبا از مجید رضوی به نام منم ریمیکس با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Manam Remix) همراه با نسخه اصلی و پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

ریمیکس آهنگ منم از مجید رضوی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم نخست از مسعود جهانی و تنظیم مجدد از حمید محمدی (HaMidM Remix) منتشر شد.

تصویر و عکس مجید رضوی : گرگ و میشپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از مجید رضوی به نام گرگ و میش با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Gorgo Mish) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ گرگ و میش با ترانه سرایی و آهنگ سازی مشترک از مجید رضوی و ارشا رادین و نوازندگی گیتار مجتبی تقی پور به میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر و عکس مجید رضوی : منم (پیانو)پس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از مجید رضوی به نام منم ورژن پیانو با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Manam Piano Version) همراه با نسخه اصلی آهنگ و پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

نسخه پیانو آهنگ منم با ترانه سرایی، آهنگسازی و صدای مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر و عکس مجید رضوی : منمپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا با صدای مجید رضوی به نام منم با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Manam) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ اونی که واقعی عاشقته منم با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم موزیک و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر و عکس مجید رضوی : طلاپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا از مجید رضوی به نام طلا با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Tala) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ طلا از مجید رضوی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر و عکس مجید رضوی : 5 صبحپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از مجید رضوی به نام 5 صبح با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : 5 Sobh) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ پنج صبح از مجید رضوی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم آهنگ، میکس و مسترینگ مبلاد ترابی منتشر شد. 

تصویر و عکس مجید رضوی : بالاخرهپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا با صدای مجید رضوی به نام بالاخره با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Belakhare) همراه با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بالاخره کارتو کردی از مجید رضوی با ترانه و آهنگسازی مجید رضوی و نوازندگی گیتار فیروز ویسانلو و کیوان نجاتی به تنظیم، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر و عکس مجید رضوی : ایناپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی از مجید رضوی به نام اینا با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه (Majid Razavi : Ina) به همراه پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ اینا تورو اذیت میکنن بیا قایم بشو پشت خودم با ترانه و آهنگسازی مجید رضوی و با تنظبم موزیک و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر و عکس مجید رضوی : نگین قلبمیپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و زیبا از مجید رضوی به نام نگین قلبمی با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Majid Razavi : Negine Ghalbami) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ نگین قلبمی واسه دلم مرهمی از مجید رضوی با ترانه و آهنگسازی مجید رضوی به تنظیم کنندگی، میکس و مسترینگ مسعود جهانی منتشر شد. 

تصویر و عکس مجید رضوی : چشم نظرپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا با صدای مجید رضوی به نام چشم نظر با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Stream the song of Majid Razavi called Chashnazar) با پخش صوتی آنلاین اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ چشم نظر از مجید رضوی با ترانه سرایی و ملودی آهنگ مجید رضوی به تنظیم موزیک، میکس و مسترینگ مسعود جهانی با نوازندگی بابک ریاحی پور (گیتار باس)، فیروز ویسانلو (گیتار)، سهراب ستاری (ویولن) منتشر شد. 


آهنگ های جدید