65 نفر آنلاین

صفحه آرشیو علی یاسینی در فاز تو موزیک

علی یاسینی : میرسه خبرا با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از علی یاسینی به نام میرسه خبرا با کیفیت 320 و کیفیت 128 و متن آهنگ (Ali Yasini : Mirese Khabara) همراه با پخش آنلاین صوتی اثر در فاز تو موزیک. 

آهنگ میرسه خبرا از علی یاسینی با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم موزیک علی یاسینی منتشر گردید. 

علی یاسینی : نصف شب با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا با صدای علی یاسینی به نام نصف شب با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Ali Yasini : Nesfe Shab) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ نصف شب از علی یاسینی با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم موزیک علی یاسینی به میکس و مسترینگ هادی جولانی منتشر شد. 

علی یاسینی : نده قول با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا از علی یاسینی به نام نده قول با کیفیت 320 و 128 همراه با متن ترانه آهنگ (Ali Yasini : Nade Ghol) و پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ نده قول از علی یاسینی با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم موزیک علی یاسینی به میکس و مسترینگ هادی جولانی منتشر شد. 

علی یاسینی : بهتر از منه با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و فوق العاده زیبا با صدای علی یاسینی به نام بهتر از منه با کیفیت 320 و 128 و متن ترانه آهنگ (Ali Yasini : Behtar Az Mane) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

آهنگ بهتر از منه از علی یاسینی با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم آهنگ علی یاسینی توسط موسسه لیما منتشر شد. 

علی یاسینی : چراغونی با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید غمگین و بسیار زیبا از علی یاسینی به نام چراغونی (Ali Yasini : Cheraghooni) با کیفیت 320 و متن آهنگ همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

منتشر شده توسط استودیو صدابرداری و موسسه فرهنگی هنری لیما

علی یاسینی : تبر با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید احساسی و بسیار زیبا از علی یاسینی به نام تبر با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ali Yasini : Tabar) همراه با پخش آنلاین در فاز تو موزیک. 

آهنگ تبر از علی یاسینی با ترانه سرایی و آهنگسازی علی یاسینی به تنظیم آهنگ سعید شمس با میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. 

علی یاسینی : ماه قشنگم با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید و زیبا با صدای علی یاسینی به نام ماه قشنگم با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه (Ali Yasini : Mahe Ghashangam) همراه با پخش آنلاین اثر در فاز تو موزیک.

آهنگ ماه قشنگم از علی یاسینی با ترانه سرایی و آهنگ سازیی علی یاسینی به تنظیم آهنگ پازل بند منتشر شد. 

علی یاسینی : هرجای شهر با متن آهنگپس زمینه

دانلود موزیک جدید غمگین و بسیار زیبا از علی یاسینی به نام هر جای شهر با کیفیت 320 و متن آهنگ (Ali Yasini : Harjaye Shahr) با پخش آنلاین در فاز تو موزیک.

آهنگ هرجای شهر از علی یاسینی با ترانه سرایی، آهنگسازی و تنظیم آهنگ علی یاسینی منتشر شد. 

علی یاسینی : جنگ با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و بسیار زیبا از علی یاسینی به نام جنگ با کیفیت 320 و متن آهنگ و ترانه (Ali Yasini : Jang) با پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک. 

آهنگ جنگ از علی یاسینی با ترانه سرایی و آهنگسازی علی یاسینی به تنظیم موزیک سعید شمس، میکس و مسترینگ آرش پاکزاد منتشر شد. 

علی یاسینی : انگار نه انگار با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ شاد جدید و بسیار زیبا با صدای علی یاسینی به نام انگار نه انگار با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ali Yasini : Engar Na Engar) با پخش آنلاین صوتی در فاز تو موزیک. 

موزیک انگار نه انگار با ترانه و آهنگسازی علی یاسینی به تنظیم کنندگی مسعود جهانی منتشر شد. 

شهاب مظفری و علی یاسینی : وای وای با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ جدید شاد و بسیار زیبا با صدای علی یاسینی و شهاب مظفری به نام وای وای با کیفیت 320 و متن ترانه آهنگ (Ali Yasini Ft. Shahab Mozaffari : Vay Vay) همراه با پخش آنلاین آهنگ در فاز تو موزیک.

موزیک وای وای از شهاب مظفری و علی یاسینی با ترانه و آهنگسازی علی یاسینی و نوازندگی گیتار الکتریک خشایار جوزی به تنظیم آهنگ سعید شمس و میکس محمد فلاحی منتشر شد. 

علی یاسینی : اگه به من بود با متن آهنگپس زمینه

دانلود آهنگ احساسی جدید و فوق العاده زیبا با صدای علی یاسینی به نام اگه به من بود با کیفیت 320 و متن آهنگ (Ali Yasini : Age Be Man Bood) با پخش آنلاین در فاز دوم موزیک.

آهنگ اگه به من بود از علی یاسینی ترانه سرایی و آهنگسازی علی یاسینی به میکس و مسترینگ فریور طباطبائی و گیتار نوازی طاها مظاهری منتشر شد.